Winners Reality Slovakia, s.r.o.

Winners Reality Slovakia, s.r.o.

Mlynské Nivy 73 82105 Bratislava-Ružinov Slovensko

361 inzerátov v ponuke

Príjemný 2 izbový byt • Železiarenská ulica • Šaca

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Železiarenská | 55.75 m²

Na predaj pekný a útulný 2 izbový byt v centre Šace. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: • Dispozícia: 2 izbov

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

125,999 € 2260 €/m²

Vidiecky domček na predaj

Reality Ižkovce

Vidiecky dom | Ižkovce | 110 m²

Útulný 3-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v tichej obci Ižkovce. Hľadáte pokojné bývani

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ižkovce

38,000 € 345 €/m²

Prenájom 2-izbový byt 61 m2, Vajanského, Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Vajanského | 61 m²

Dispozícia: 2 izbový byt, 3 podlažie Úžitková plocha: byt 61 m2 ( pivnica murovaná 4 m2 ), nav

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rodinný dom, Veľké Kapušany

Reality Veľké Kapušany

Rodinný dom | J.A.Komenského | 80 m²

NA PREDAJ: Poschodový rodinný dom v tichej lokalite – Veľké Kapušany Hľadáte pokojné bývanie v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľké Kapušany

140,000 € 1750 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zariadený 1,5i byt na prenájom • Furča• Bielocerkevská ulica

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Bielocerkevská | 41 m²

• Ponúkame Vám na prenájom moderný a zariadený byt. • Byt je k VOĽNÝ od 01.08.2026. ZÁKLAD

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

700 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

2-izbový byt na predaj, Postupimská ulica, Košice , Sídlisko Dargovských hrdinov

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Postupimská | 57.54 m²

Popis nehnuteľnosti: Ponúkam Vám na predaj 2 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii na Postupi

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

172,990 € 3006 €/m²

Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný 2 izbový byt s parkovacím miestom v Košiciach na ulici Rastislavova

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Rastislavova | 65 m²

Základné údaje: • Dispozícia: 2-izbový byt s balkónom na ulici Rastislavova * Poschodie: 1.

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

799 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj 2-izbový byt po rekonštrukcii – Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

2 izbový byt | Sídlisko 1. mája | 54 m²

Ponúkame na predaj vkusne zrekonštruovaný 2-izbový byt na Sídlisku 1. mája (Blok D). Základ

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

75,000 € 1389 €/m²

Predaj 4-izbový rodinný dom kompletne zariadený, novostavba, pozemok 302 m2, Láb, okres Malacky

Reality Láb

Rodinný dom | Topoľová | 76.18 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: obec Láb, 30 km od Bratislavy * veľkosť pozemku: 302 m2 * zastavaná

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Láb

259,000 € 3400 €/m²

Priemyselný areál s potenciálom v Hanušovciach nad Topľou na predaj

Reality Hanušovce nad Topľou

Polyfunkčný objekt | Šarišská | 456.19 m²

Hľadáte priestor pre svoje podnikanie, výrobu alebo investičný projekt? Ponúkame na predaj oplo

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Hanušovce nad Topľou

99,000 € 217 €/m²

Na predaj budova pre obchod a služby vo frekventovanej časti mesta Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

Obchodné priestory | Staničná | 177 m²

Ponúkame na predaj budovu pre obchod a služby vo frekventovanej časti mesta Vranov nad Topľou.

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Vranov nad Topľou

217,000 € 1226 €/m²

Prenájom 3-izbového bytu s balkónom

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Trieda 1.mája | 76 m²

Ponúkame Vám na prenájom slnečný 3-izbový byt s balkónom v zateplenom panelovom bytovom dome na

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

670 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj ornej pôdy – 1 514 m², Zámutov (pri Vranove nad Topľou)

Reality Zámutov

Orná pôda | 1,514 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu o výmere 1 514 m², nachádzajúcu sa v katastrálnom území Zámutov, n

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zámutov

12 €/m2 12 €/m2

Ponúkame na predaj komerčnú budovu vhodnú pre akékoľvek podnikateľské účely v Sečovciach.

Reality Sečovce

Objekt pre obchod | Obchodná | 280 m²

Ponúkame na predaj komerčnú budovu vhodnú pre akékoľvek podnikateľské účely v Sečovciach. B

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Sečovce

110,000 € 393 €/m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom 2 izbový byt v Humennom.

Reality Humenné

2 izbový byt | Družstevná | 56 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Predmet: 2 izbový byt Lokalita: Humenné Ulica: Družstevná Počet izi

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Humenné

Cena na vyžiadanie

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný 3 izbový byt v Michalovciach.

Reality Michalovce

3 izbový byt | Kyjevská | 65 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 3 izbový + pivnica, byt je bez loggie Ulica: Kyjevska Úžitková p

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

129,000 € 1985 €/m²

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný 2 izbový byt v Michalovciach.

Reality Michalovce

2 izbový byt | Konečná | 47.51 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2 izbový + pivnica, loggia Ulica: Konečna Úžitková plocha: 47,51

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

114,000 € 2399 €/m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom nezariadený 2 izbový byt v Humennom

Reality Humenné

2 izbový byt | Třebíčska | 58 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Predmet: 2 izbový byt Lokalita: Humenné Ulica: Třebíčska Počet izieb: 2

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Humenné

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt v Humennom

Reality Humenné

3 izbový byt | Laborecká | 73 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Predmet: 3 izbový byt Lokalita: Humenné Ulica: Laborecká Počet iz

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

Cena na vyžiadanie

Ponúkame Vám priestranný 4i byt s loggiou na 7. poschodí na sídlisku KVP – Klimkovičova ul.

Reality Košice-Sídlisko KVP

4 izbový byt | Klimkovičova | 80 m²

ZÁKLADNE ÚDAJE Dispozícia: 4 izbový byt + pivnica Úžitková plocha: 80 m2 Poschodie: 7/8 St

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

239,990 € 3000 €/m²

Ponúkam Vám novostavbu v súkromnej štvrti pri Košiciach

Reality Ploské

Rodinný dom | Ploské | 122.5 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkam Vám na predaj novostavbu rodinného domu pri Košiciach. Privátn

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ploské

299,990 € 2449 €/m²

Ponúkam Vám 3i byt v novostavbe Podhradová – Košice – Sever

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Podhradová | 72.88 m²

Výstavba projektu je na jar 2026 a kolaudácia je naplánovaná na štvrtý kvartál - 2028. ZÁKL

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

309,990 € 4253 €/m²

Ponúkam Vám 2i tehlový byt s balkónom na Podhradovej

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Cesta pod Hradovou | 54 m²

ZÁKLADNE ÚDAJE Dispozícia: 2 izbový byt Úžitková plocha: 54m2 s príslušenstvom + balkón Posc

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

149,990 € 2778 €/m²

Na prenájom 1i byt so zariadením v novostavbe Albelli – Košice – Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | 29.05 m²

Ponúkam Vám 1i byt so zariadením v novostavbe Albelli – Košice – Staré Mesto ZÁKLADNE ÚDAJE

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

630 €/mesiac 22 €/mesiac/m²