Winners Reality Slovakia, s.r.o.

Winners Reality Slovakia, s.r.o.

Mlynské Nivy 73 82105 Bratislava-Ružinov Slovensko

361 inzerátov v ponuke

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj dom na podnikateľské účely v obci Zborov.

Reality Zborov

Rodinný dom | Zborov | 344 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj dom na podnikateľské účely v obci Zborov. VIDEOOBHLIADKU si

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zborov

339,900 € 988 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusný 4i byt

Reality Veľké Kapušany

4 izbový byt | L.N.Tolstého | 85.36 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný novo zrekonštruovaný 4i priestranný byt s upravenou dispozíciou

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Veľké Kapušany

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ: Komerčný pozemok so stavebným povolením – Bratislava, Ružinov (Domové role)

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Domové role | 1 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny komerčný pozemok so stavebným povolením a existujúcou budovou v p

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

260 €/m2 260 €/m2

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom nebytový priestor o výmere 138 m2 na ul. Mlynská v Košiciach.

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Mlynská | 138 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: • Lokalita: Košice – Staré Mesto • Adresa: Mlynská 18 • Úžitková plocha: 138 m

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

2,600 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Prenájom - Posledný skladový/výrobný priestor, Ružinov II.

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Domové role | 250 m²

Ponúkame na prenájom posledný murovaný vykurovaný priestor vhodný na sklad alebo výrobu (250 m

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rodinný dom na skok od Horského parku v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Majakovského | 240 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastniť samostatne stojaci dvojpodlažný rodinný dom v jedne

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

870,000 € 3625 €/m²

Na prenájom výrobno-skladová hala so zázemím, Vrbové

Reality Piešťany

Administratívny objekt | Vrbové | 730 m²

Na prenájom výrobno–skladová hala s administratívnym a sociálnym zázemím, vhodná pre skladovani

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Piešťany

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj: Starší rodinný dom s dušou v obci Rokytov

Reality Rokytov

Rodinný dom | Rokytov | 85 m²

Tento starší rodinný dom v absolútne pôvodnom stave je ideálnou príležitosťou pre tých, ktorí t

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rokytov

39,990 € 470 €/m²

REZERVOVANÉ - PREDAJ: Dom za cenu pozemku v Modre – časti Kráľová

Reality Modra

Rodinný dom | Kráľová | 87 m²

Rodinný domček vhodný na rekonštrukciu alebo prípadnú prestavbu za cenu pozemku v meste Modra,

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Modra

215,000 € 2471 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj 3-izbový byt v novostavbe s terasou v lukratívnej časti sídl. Nová Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Strážovská 10 | 79.4 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt v novostavbe s terasou v lukratívnej časti sídl.

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

379,000 € 4773 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Poschodový rodinný dom neďaleko centra mesta

Reality Lučenec

Rodinný dom | Lva Nikolajeviča Tolstého | 280 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Lučenec, L. N. Tolstého * veľkosť pozemku: 420 m2 * obytná /zastava

Publikované: 21.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lučenec

165,000 € 589 €/m²

Prenájom 4 i byt, Smreková, Prešov

Reality Prešov

4 izbový byt | Smreková | 88 m²

Základné údaje: Dispozícia: 4 izbový byt + balkón Poschodie: 2/7 Úžitková plocha: 88 m2 Orientá

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prešov

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Výhradne ponúkame na predaj priestranný rozostavaný multifunkčný objekt (pôvodne RD) v pokojnej lokalite, v obci Chmelnica

Reality Chmeľnica

Polyfunkčný objekt | Chmeľnica | 353 m²

Základné údaje: Lokalita: Obec Chmelnica Veľkosť pozemku: 797 m2, rovinatý Zastavaná plocha obj

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Chmeľnica

330,000 € 935 €/m²

Rodinný dom, Veľké Kapušany

Reality Veľké Kapušany

Rodinný dom | Veľké Kapušany | 80 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj útulný 8 izbový rodinný dom v príjemnej lokalite Veľkých Kapu

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľké Kapušany

135,000 € 1688 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ: Vidiecky rodinný dom s veľkorysým 50-árovým pozemkom – obec Čierna (okr. Trebišov)

Reality Čierna

Rodinný dom | 58 m²

Ponúkame na predaj zachovalý vidiecky rodinný dom situovaný v pokojnej obci Čierna, ideálny pre

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čierna

48,000 € 828 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkam na predaj chatu v obci Brestov, 7km od mesta Humenné

Reality Brestov

Chalupa, rekreačný domček | Brestov | 52 m²

Predstav si miesto, kde ráno počuješ len spev vtákov a večer si vychutnávaš pokoj s výhľadom na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brestov

36,900 € 710 €/m²

NA PREDAJ – Rodinný dom v obci Hontianske Nemce

Reality Hontianske Nemce

Rodinný dom | Hontianske Nemce | 97.5 m²

Ponúkam Vám na predaj rodinný dom nachádzajúci sa priamo v centre obce Hontianske Nemce. Ide o

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hontianske Nemce

99,000 € 1015 €/m²

NA PREDAJ | Rezidencia Stepelshof, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Štefultov | 35.61 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj apartmány v komornej rezidencii Stepelshof, ktorá prináša spo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj 3-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v obci Banská Belá, okres Banská Štiavnica

Reality Banská Belá

Rodinný dom | Banská Belá | 85 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v obci Bansk

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Belá

159,900 € 1881 €/m²

Exkluzívne na predaj 2-izbový byt, parkov.miesto, Smetanová, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Smetanova | 47 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 2.- izbový byt bez balkónu, s parkovacím miestom v Matejov

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

129,000 € 2383 €/m²

Celoročne obývateľná chalupa na Záhorí vo vidieckom štýle: • 3 izbová rekreačná nehnuteľnosť s veľkým slnečným pozemkom

Reality Častkov

Chalupa, rekreačný domček | Častkov | 67 m²

Lokalita: Častkov, časť Havran 3 izby • 67 m2 + terasa • Pozemok: 1866 m2 • Kôlňa a šopa Dos

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Častkov

169,000 € 2522 €/m²

REZERVOVANÉ - 4-izbový, predaj, 94 m2, parking, Borovicový háj, Popradská, Košice

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Popradská | 94 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný priestranný 4-izbový byt v rezidenčnom komplexe Borovicový háj

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

374,990 € 3989 €/m²

Rodinný dom, predaj, Košická Polianka, Košice - okolie

Reality Košická Polianka

Rodinný dom | Košická Polianka | 270 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom s rovinatým pozemkom o rozlohe 700 m2 v obci Koš

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košická Polianka

257,990 € 956 €/m²

REZERVOVANÉ - 1-izbový, predaj, 35 m2, loggia, Titogradská, Košice - Sídlisko KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Titogradská | 35 m²

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt na Titogradskej ulici v Košiciach - Sídlisko KVP. Byt o pod

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

144,990 € 4143 €/m²