TUreality s.r.o.

Pezinok

Bratislavská 83 902 01 508179

41 inzerátov v ponuke

Úžasné rodinné bývanie! 4-izbový dom z roku 2020 s garážou a klimatizáciou, Slovenský Grob, 122 m²

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | 124 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

304,000 € 2452 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok so skrytým potenciálom! Rožná parcela 1714 m² s možnosťou výstavby dvoch domov, Budmerice

Reality Budmerice

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,714 m²

TUreality ponúka na predaj veľkorysý, rovinatý pozemok o výmere 1714 m², ktorý sa nachádza pria

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

239,960 € 140 €/m²

Očarujúce podkrovné bývanie! 3-izbový zateplený tehlový BYT s 2 garážovými státiami v Modre-Kráľovej, 96,5 m²

Reality Modra

3 izbový byt | 96.5 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný a presvetlený 3-izbový podkrovný byt v zateplenom tehlov

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Modra

200,000 € 2073 €/m²

Oáza pokoja na dosah mesta! Slnečný stavebný pozemok s obrovským potenciálom, Bernolákovo, 404 m²

Reality Bernolákovo

Rekreačný pozemok | 404 m²

Krátke video si môžete pozrieť ak si skopírujte nasledovný link. *****************************h

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

100,000 € 248 €/m²

Investičná príležitosť! Pozemok so sieťami, 327 m², pri Slnečných jazerách, Senec

Reality Senec

Pozemok pre bytovú výstavbu | 327 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok v zastavanej časti mesta Senec s rozlohou 327 m², na ktorom

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Senec

155,000 € 474 €/m²

Prestížna adresa! Tehlový 4-izbový DOM s potenciálom a súkromnou záhradou, BA Nové Mesto, 355 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 125 m²

TUreality ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom s obytným podkrovím v

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,000 € 3592 €/m²

NOVOSTAVBA - moderný 3 izbový bungalov, holodom, tichá lokalita, Šenkvice, 451 m2

Reality Šenkvice

Rodinný dom | 91.71 m²

TUreality predstavuje výnimočnú príležitosť na bývanie v modernom a energeticky efektívnom bung

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Šenkvice

291,900 € 3183 €/m²

Exkluzívny 3-izbový byt • 69,63 m² + balkón, Bratislava - Rača Rínok

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 69.63 m²

TUreality ponúka na predaj moderný a svetlý 3-izbový byt s výmerou, ktorý sa nachádza v prestíž

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 5084 €/m²

PREDAJ -> atraktívny stavebný POZEMOK, Budmerice, 892 m2

Reality Budmerice

Pozemok pre bytovú výstavbu | 892 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok vo výhodnej časti obce Budmerice. Pozemok je rovinatý s celk

Publikované: 14.02.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

199,900 € 224 €/m²

VYNIKAJÚCI stavebný POZEMOK, Budmerice, 1.322 m2

Reality Budmerice

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,322 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok pripravený na výstavbu jedného až dvoch rodinných domov v ce

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

239,000 € 181 €/m²

Únik do prírody: jedinečná CHATA pod hradom Červený Kameň čaká na Vás! Píla, 312 m2

Reality Píla

Chalupa, rekreačný domček | 312 m²

Hľadáte ideálne miesto na oddych, kde sa príroda stretáva s pohodlím? Objavte svoju novú chatu

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Píla

175,000 € 577 €/m²

PREDAJ < - > VYNIKAJÚCI stavebný POZEMOK pre okamžitú výstavku, MODRA, 560 m2

Reality Modra

Pozemok pre bytovú výstavbu | 560 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok s možnosťou okamžitej výstavby rodinného domu v Modre-Kráľov

Publikované: 26.05.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Modra

145,600 € 260 €/m²

ŠPIČKOVÁ investičná PRÍLEŽITOSŤ -> PREDAJ priemyselného pozemku v PODUNAJSKÝCH BISKUPICIACH, 5.457 m2

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Zmiešaná zóna | 5,457 m²

Publikované: 03.06.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

267,000 € 49 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Únik do prírody priamo v meste: útulná chata so záhradou, Pezinok, 300 m2

Reality Pezinok

Záhradná chatka | 300 m²

TUreality ponúka na predaj dobrodružnú, útulnú záhradnú chatku so záhradou na Fajgalskej ceste

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

78,000 € 317 €/m²

Veľký pozemok uprostred prírody Malých Karpát, ideálny na výstavbu domu v Modre-Harmónii, MODRA, 1.308 m2

Reality Modra

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,308 m²

TUreality ponúka na predaj zaujímavý stavebný pozemok v lokalite Harmónia v Modre s prístupom z

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Modra

184,900 € 141 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 5-izbový rodinný dom so záhradou a garážou v srdci Nového Mesta, Bratislava, 121 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 121 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom s exkluzívnym nadštandardným vybave

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

709,999 € 5868 €/m²

NOVOSTAVBA 3 izbového bytu v RODINNOM DOME s vlastným pozemkom, Potônske Lúky, 99,5 m2

Reality Potônske Lúky

3 izbový byt | 99.5 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v rodinnom dome v obci Potônske Lúky, okr. Dunajská Str

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Potônske Lúky

170,000 € 1789 €/m²