Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 841 02 Bratislava
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

773 inzerátov v ponuke

Chata nad kúpeľmi Dudince s vlastným pozemkom

Reality Dudince

Chata, drevenica, zrub | 70 m²

Krásna drevenička nad kúpeľným mestom Dudince, v lukratívnej chatovej oblasti. Umiestnenie chat

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dudince

80,000 € 1143 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Murovaná chata na vlastnom pozemku pri meste Holíč na predaj

Reality Holíč

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj trojposchodovú chatu v Holíči, osada Kamenica. Je

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Holíč

57,000 € 1140 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Luxusná oáza pokoja na samote pri Malom Dunaji

Reality Orechová Potôň

Rodinný dom | 255 m²

Vila na samote na brehu Malého Dunaja. Ponúkame na predaj priestrannú vilu v štádiu holodom, si

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Orechová Potôň

420,000 € 1647 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Perspektívny tichý pozemok pri Malom Dunaji s chatkou, Zálesie

Reality Zálesie

Orná pôda | 1,555 m²

Kto hľadá v blízkosti hlavného mesta pozemok s nádychom skutočnej prírody na bezpečnom brehu Ma

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

270,000 € 174 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Rodinný dom na polosamote s veľkým dvorom a možnosťou podnikania pri hlavnej ceste

Reality Nové Hony

Rodinný dom | 170 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s výnimočným potenciálom, situovaný na strategickom

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nové Hony

149,000 € 876 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Zrekonštruovaný vidiecky dom v obci Poproč

Reality Poproč

Rodinný dom | 105 m²

Malý, avšak útulný vidiecky domček sa nachádza na začiatku podhorskej obce Poproč, ktorá leží n

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Poproč

143,000 € 1362 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

VÝNIMOČNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – BÝVANIE, PODNIKANIE A OBROVSKÝ POTENCIÁL V OBCI TRNOVEC NAD VÁHOM

Reality Trnovec nad Váhom

Objekt pre obchod | 1,500 m²

Tento jedinečný komplex dvoch samostatných budov na rozľahlom pozemku s výmerou 2 941 m² sa nac

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trnovec nad Váhom

Cena dohodou

člen NARKS
Novinka
Novinka

Zrekonštruovaná priestranná chata v chatovej oblasti Kováčovské kopce neďaleko Štúrova

Reality Chľaba

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Táto kompletne zrekonštruovaná dvojposchodová chatka sa nachádza v chatovej oblasti Kováčovské

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Chľaba

110,000 € 1250 €/m²

člen NARKS

Pôvodný priestranný rodinný dom na rozľahlom pozemku v malebnej obci Ľubá

Reality Ľubá

Rodinný dom | 105 m²

V tichej doline obklopenej malebnými kopcami sa nachádza nehnuteľnosť, ktorá v sebe spája auten

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ľubá

69,990 € 667 €/m²

člen NARKS

Tehlový dom s bohatou dispozíciou a veľkorysým pozemkom pre vašu rodinu

Reality Mýtna

Rodinný dom | 220 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Mýtna s kompletnou občianskou vybavenosťou a

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mýtna

159,990 € 727 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA !Postavte si chalupu snov uprostred prírody

Reality Pliešovce

Rodinný dom | 120 m²

Slnečný pozemok na polosamote s pozostatkami starého domu so súpisným číslom – možnosť okamžite

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pliešovce

34,900 € 575 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA - Útulný domček v malebnej obci Divín

Reality Divín

Rodinný dom | 99 m²

Exkluzívne - bezstarostné bývanie v Divíne s prístupom k prírode Tento kompletne zrekonštruovan

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Divín

129,000 € 1303 €/m²

člen NARKS

Pôvodný päťizbový rodinný dom s hospodárskymi budovami blízko centra obce Mužla

Reality Mužla

Rodinný dom | 150 m²

Tento rodinný dom v obci Mužla predstavuje ideálnu príležitosť pre tých, ktorí hľadajú pokojné

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mužla

85,000 € 567 €/m²

člen NARKS

Pôvodná chata s panorámou nad korunami stromov blízko Hrona v rekreačnej časti obce Kamenín

Reality Kamenín

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

V tichej vinohradníckej oblasti na okraji obce Kamenín sa nachádza dvojposchodová chatka, ktorá

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kamenín

33,000 € 550 €/m²

člen NARKS

Nová usadlosť s 7,2ha pozemkom na polosamote blízko obce Klenovec

Reality Klenovec

Rodinný dom | 250 m²

Ponúkame na predaj usadlosť s troma objektmi a veľkými pozemkami v extraviláne obce Klenovec. P

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Klenovec

465,000 € 2120 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pôvodný domček v obci Nová Vieska

Reality Nová Vieska

Rodinný dom | 70 m²

Hľadáte kľudné miesto na bývanie alebo chalupárčenie na vidieku blízko prírody? Tento dvojizbov

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nová Vieska

38,000 € 543 €/m²

člen NARKS

Dom na polosamote blízko Banskej Štiavnici s 2,7ha pozemkom

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | 250 m²

Ponúkame na predaj krásny veľký dom v tradičnom štýle v obci Hodruša-Hámre časť Kopanice. Dom s

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hodruša-Hámre

629,000 € 2516 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: Dom v kúpeľnej obci Číž

Reality Číž

Rodinný dom | 150 m²

Na predaj dom v kúpeľnej obci Číž. Dom prechádza kompletnou rekonštrukciou. Nové rozvody, podla

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Číž

179,000 € 1193 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: Dom v kúpeľnej obci Číž

Reality Číž

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj dom v kúpeľnej obci Číž. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2025 - nové okn

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Číž

129,000 € 1290 €/m²

člen NARKS

200-ročná kamenná chalupa v horách, obec Lipovec

Reality Lipovec

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj pekná historická 200-ročná kamenná chalupa. Dom má dve izby, kuchyňu, kúpeľňu s toale

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lipovec

100,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

Domček s potencálom v obci Hrnčiarska Ves

Reality Hrnčiarska Ves

Rodinný dom | 60 m²

Na predaj menší domček v obci Hrnčiarska Ves. Dom má 1 izbu, kuchyňu, kúpeľňu a špajzu. Pod dom

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hrnčiarska Ves

35,000 € 583 €/m²

člen NARKS

Rekreačná chata neďaleko Dunaja na okraji obce Radvaň nad Dunajom

Reality Radvaň nad Dunajom

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Hľadáte víkendovú chatu na oddych? Rád trávite voľný čas v prírode alebo pri vode? Táto chatka

Publikované: 21.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Radvaň nad Dunajom

49,990 € 967 €/m²

člen NARKS

Slnečný pozemok v obci Moča

Reality Moča

Záhrada | 755 m²

Tento slnečný pozemok s výmerou 755 m2 v obci Moča predstavuje ideálnu voľbu pre každého, kto h

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moča

23,000 € 30 €/m²

člen NARKS

Podnikateľská príležitosť: Dom s rekreačným areálom

Reality Zlatno

Rodinný dom | 350 m²

Na predaj dom s rekreačným areálom. Ak hľadáte možnosť podnikať v cestovnom ruchu s možnosťou b

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zlatno

110,000 € 314 €/m²

člen NARKS