Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 841 02 Bratislava
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

773 inzerátov v ponuke

Znížená cena. Na predaj záhradná chatka neďaleko rybníka – Nové Zámky, časť Hliník

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | 14 m²

Ponúkame na predaj záhradnú chatku so záhradou o výmere 309 m² v tichej záhradkárskej oblasti H

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

27,000 € 1929 €/m²

člen NARKS

Pekný pozemok pod lesom v pokojnej a tichej lokalite - Kalinov

Reality Kalinov

Pozemok pre rodinné domy | 1,351 m²

Predstavte si miesto, kde čas plynie pomalšie, kde vás obklopuje zeleň a pokoj vidieka. Presne

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kalinov

20,000 € 15 €/m²

člen NARKS

Výzva pre odvážnych, Vyšné Repaše

Reality Vyšné Repaše

Rodinný dom | 80 m²

Vyšné Repaše, dedinka schovaná v srdci Levočských vrchov, kde sa snúbi krásna príroda s pokojný

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vyšné Repaše

54,900 € 686 €/m²

člen NARKS

Dom na bývanie aj relax v Reľove

Reality Reľov

Rodinný dom | 249 m²

Pôvodný dom po čiastočnej rekonštrukcii v centre Reľova ponúkne nielen príjemný relax ale aj kv

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Reľov

110,000 € 442 €/m²

člen NARKS

Slnečný pozemok pre vašu chatu v srdci Pienin – Havka

Reality Havka

Pozemok pre rodinné domy | 680 m²

Hľadáte únik z mesta a miesto, kde líšky dávajú dobrú noc? Ponúkame na predaj výnimočný pozemok

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Havka

26,000 € 38 €/m²

člen NARKS

Pozemok na výstavbu v Kremnici – ideálna investičná príležitosť

Reality Kremnica

Rekreačný pozemok | 1,263 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok s rozlohou 1 263 m², nachádzajúci sa v zastavanom území m

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

139,000 € 110 €/m²

člen NARKS

Pozemok na polosamote v atraktívnej lokalite obce Vyhne, Žiar nad Hronom

Reality Vyhne

Lúka, pasienok | 491 m²

Na predaj zaujímavý pozemok v atraktívnej lokalite obce Vyhne, ktorý je ukrytý v lese na polosa

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vyhne

26,000 € 53 €/m²

člen NARKS

2,2 hektárový pozemok pri Myjave na predaj

Reality Myjava

Pozemok pre rodinné domy | 21,815 m²

Pozemok s výmerou takmer 22 ha ( 22 000 m2 ) , s peknými výhľadmi, na predaj, exkluzívne len u

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

163,000 € 7 €/m²

člen NARKS

Chata na vlastnom pozemku obklopená lesmi Myjavské kopanice na predaj len u nás

Reality Myjava

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Predávame chatu v osobnom vlastníctve, postavenú na vlastnom pozemku, neďaleko mesta Myjava, ob

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Myjava

199,000 € 1990 €/m²

člen NARKS

SOBOTIŠTE – VIDIECKY DOM PO ZÁSADNEJ REKONŠTRUKCII ( PRIPRAVENÝ NA DOKONČENIE )

Reality Sobotište

Rodinný dom | 65 m²

Ponúkam na predaj 100-ročný vidiecky dom v obci Sobotište, ktorý prešiel rozsiahlymi stavebnými

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sobotište

139,000 € 2138 €/m²

člen NARKS

Starostlivo obrábaná záhrada s vinicou na priestrannom pozemku v obci Imeľ

Reality Imeľ

Záhrada | 2,574 m²

Táto priestranná záhrada so slnečným vinohradom sa nachádza v tichej záhradkárskej oblasti. Poz

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Imeľ

29,990 € 12 €/m²

člen NARKS

Pozemok vhodný na záhradu pri lesíku na predaj Holíč.

Reality Holíč

Pozemok pre rodinné domy | 306 m²

Rovinatý pozemok pravidelného tvaru na predaj, neďaleko rieky Moravy. Nachádza sa v blízkosti p

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Holíč

25,000 € 82 €/m²

člen NARKS

Pekný pozemok s pôvodnou drevenicou - Dubová

Reality Dubová

Rodinný dom | 70 m²

Asi 100 ročná drevenica stojí na peknom 16 árovom pozemku neďaleko Svidníka. Drevenica sa nachá

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dubová

31,900 € 456 €/m²

člen NARKS

Pozemok 560 m2 vhodný na záhradu pri lesíku na predaj Holíč

Reality Holíč

Pozemok pre rodinné domy | 560 m²

Rovinatý, oplotený pozemok v tvare trojuholníka v rozmeroch cca 19x55 m na predaj, neďaleko rie

Publikované: 23.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Holíč

37,000 € 66 €/m²

člen NARKS

Pozemok s výhľadom na okraji obce Smilno

Reality Smilno

Orná pôda | 1,756 m²

Pozemok o rozmeroch 24 x 70 metrov sa nachádza na okraji obce Smilno. Celková výmera je viac ak

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Smilno

57,800 € 33 €/m²

člen NARKS

Rozľahlý a dobre orientovaný pozemok pri Svidníku

Reality Vagrinec

Orná pôda | 2,473 m²

Slnečný pozemok sa nachádza 5min. od Svidníka v obci Vagrinec. Rozmery sú 18m x 137m o celkovej

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vagrinec

54,800 € 22 €/m²

člen NARKS

Pozemok na polosamote 17á - Fijaš

Reality Fijaš

Orná pôda | 1,703 m²

Pozemok sa nachádza v extraviláne obce medzi Giraltovcami a Domašou. Od cesty je široký cca 45m

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Fijaš

27,000 € 16 €/m²

člen NARKS

Pozemok na okraji obce pri Bardejove - 16árov

Reality Smilno

Orná pôda | 1,602 m²

Pozemok o rozmeroch 24 x 70 metrov sa nachádza na okraji obce Smilno. Celková výmera je 16 árov

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Smilno

52,000 € 32 €/m²

člen NARKS

Areál šiestich chatiek v Podhájskej

Reality Podhájska

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Šesť čarovných chatiek v jednom spoločnom rekreačnom rezorte v príjemnom prostredí sa nachádza

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Podhájska

830,000 € 16600 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný 3 izbový rodinný dom s rozľahlým pozemkom v obci Kolta

Reality Kolta

Rodinný dom | 120 m²

Tento priestranný rodinný dom s obytnou plochou cca 120 m2 sa nachádza v tichej uličke neďaleko

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kolta

140,000 € 1208 €/m²

člen NARKS

Pozemok s nádhernými výhľadmi v Púchove nad časťou Vieska-Bezdedov na predaj

Reality Púchov

Lúka, pasienok | 1,000 m²

Pozemok s nádhernými výhľadmi v Púchove nad časťou Vieska-Bezdedov na predaj. Pozemok o rozlohe

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

34,900 € 35 €/m²

člen NARKS

Krásny vinohrad na veľkom pozemku vo vinohradníckej oblasti v obci Strekov

Reality Strekov

Farmárska usadlosť | 400 m²

Tento starostlivo obrábaný vinohrad sa nachádza iba kúsok nad malebnou obcou Strekov. Rozpresti

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Strekov

150,000 € 375 €/m²

člen NARKS

ŠTÝLOVÁ CHATA PRI PODHÁJSKEJ – VEĽKÝ POZEMOK, TICHÉ PROSTREDIE, CELOROČNÉ VYUŽITIE

Reality Trávnica

Chalupa, rekreačný domček | 40 m²

Len pár minút od obľúbeného Termálne kúpalisko Podhájska nájdete miesto, kde si môžete konečne

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trávnica

143,000 € 3575 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok v tichej uličke Hurbanova – ideálne miesto pre váš projekt

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | 1,027 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok s výmerou 1027 m², nachádzajúci sa v pokojnej časti Hurb

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

62,000 € 60 €/m²

člen NARKS