Romantické Chalupy, s.r.o.

Romantické Chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 84102 Bratislava Slovensko
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o. (773  inzerátov)

Nejedlého 67 841 02 Bratislava

773 inzerátov v ponuke

Chata nad kúpeľmi Dudince s vlastným pozemkom

Reality Dudince

Chata, drevenica, zrub | 70 m²

Krásna drevenička nad kúpeľným mestom Dudince, v lukratívnej chatovej oblasti. Umiestnenie chat

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dudince

80,000 € 1143 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Murovaná chata na vlastnom pozemku pri meste Holíč na predaj

Reality Holíč

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj trojposchodovú chatu v Holíči, osada Kamenica. Je

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Holíč

57,000 € 1140 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Luxusná oáza pokoja na samote pri Malom Dunaji

Reality Orechová Potôň

Rodinný dom | 255 m²

Vila na samote na brehu Malého Dunaja. Ponúkame na predaj priestrannú vilu v štádiu holodom, si

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Orechová Potôň

420,000 € 1647 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Perspektívny tichý pozemok pri Malom Dunaji s chatkou, Zálesie

Reality Zálesie

Orná pôda | 1,555 m²

Kto hľadá v blízkosti hlavného mesta pozemok s nádychom skutočnej prírody na bezpečnom brehu Ma

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

270,000 € 174 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Rodinný dom na polosamote s veľkým dvorom a možnosťou podnikania pri hlavnej ceste

Reality Nové Hony

Rodinný dom | 170 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s výnimočným potenciálom, situovaný na strategickom

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nové Hony

149,000 € 876 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Zrekonštruovaný vidiecky dom v obci Poproč

Reality Poproč

Rodinný dom | 105 m²

Malý, avšak útulný vidiecky domček sa nachádza na začiatku podhorskej obce Poproč, ktorá leží n

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Poproč

143,000 € 1362 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

VÝNIMOČNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – BÝVANIE, PODNIKANIE A OBROVSKÝ POTENCIÁL V OBCI TRNOVEC NAD VÁHOM

Reality Trnovec nad Váhom

Objekt pre obchod | 1,500 m²

Tento jedinečný komplex dvoch samostatných budov na rozľahlom pozemku s výmerou 2 941 m² sa nac

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trnovec nad Váhom

Cena dohodou

člen NARKS
Novinka
Novinka

Zrekonštruovaná priestranná chata v chatovej oblasti Kováčovské kopce neďaleko Štúrova

Reality Chľaba

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Táto kompletne zrekonštruovaná dvojposchodová chatka sa nachádza v chatovej oblasti Kováčovské

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Chľaba

110,000 € 1250 €/m²

člen NARKS

Pôvodný priestranný rodinný dom na rozľahlom pozemku v malebnej obci Ľubá

Reality Ľubá

Rodinný dom | 105 m²

V tichej doline obklopenej malebnými kopcami sa nachádza nehnuteľnosť, ktorá v sebe spája auten

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ľubá

69,990 € 667 €/m²

člen NARKS

Tehlový dom s bohatou dispozíciou a veľkorysým pozemkom pre vašu rodinu

Reality Mýtna

Rodinný dom | 220 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Mýtna s kompletnou občianskou vybavenosťou a

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mýtna

159,990 € 727 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA !Postavte si chalupu snov uprostred prírody

Reality Pliešovce

Rodinný dom | 120 m²

Slnečný pozemok na polosamote s pozostatkami starého domu so súpisným číslom – možnosť okamžite

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pliešovce

34,900 € 575 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA - Útulný domček v malebnej obci Divín

Reality Divín

Rodinný dom | 99 m²

Exkluzívne - bezstarostné bývanie v Divíne s prístupom k prírode Tento kompletne zrekonštruovan

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Divín

129,000 € 1303 €/m²

člen NARKS

Pôvodný päťizbový rodinný dom s hospodárskymi budovami blízko centra obce Mužla

Reality Mužla

Rodinný dom | 150 m²

Tento rodinný dom v obci Mužla predstavuje ideálnu príležitosť pre tých, ktorí hľadajú pokojné

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mužla

85,000 € 567 €/m²

člen NARKS

Pôvodná chata s panorámou nad korunami stromov blízko Hrona v rekreačnej časti obce Kamenín

Reality Kamenín

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

V tichej vinohradníckej oblasti na okraji obce Kamenín sa nachádza dvojposchodová chatka, ktorá

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kamenín

33,000 € 550 €/m²

člen NARKS

Nová usadlosť s 7,2ha pozemkom na polosamote blízko obce Klenovec

Reality Klenovec

Rodinný dom | 250 m²

Ponúkame na predaj usadlosť s troma objektmi a veľkými pozemkami v extraviláne obce Klenovec. P

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Klenovec

465,000 € 2120 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pôvodný domček v obci Nová Vieska

Reality Nová Vieska

Rodinný dom | 70 m²

Hľadáte kľudné miesto na bývanie alebo chalupárčenie na vidieku blízko prírody? Tento dvojizbov

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nová Vieska

38,000 € 543 €/m²

člen NARKS

Dom na polosamote blízko Banskej Štiavnici s 2,7ha pozemkom

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | 250 m²

Ponúkame na predaj krásny veľký dom v tradičnom štýle v obci Hodruša-Hámre časť Kopanice. Dom s

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hodruša-Hámre

629,000 € 2516 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: Dom v kúpeľnej obci Číž

Reality Číž

Rodinný dom | 150 m²

Na predaj dom v kúpeľnej obci Číž. Dom prechádza kompletnou rekonštrukciou. Nové rozvody, podla

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Číž

179,000 € 1193 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: Dom v kúpeľnej obci Číž

Reality Číž

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj dom v kúpeľnej obci Číž. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2025 - nové okn

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Číž

129,000 € 1290 €/m²

člen NARKS

200-ročná kamenná chalupa v horách, obec Lipovec

Reality Lipovec

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj pekná historická 200-ročná kamenná chalupa. Dom má dve izby, kuchyňu, kúpeľňu s toale

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lipovec

100,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

Domček s potencálom v obci Hrnčiarska Ves

Reality Hrnčiarska Ves

Rodinný dom | 60 m²

Na predaj menší domček v obci Hrnčiarska Ves. Dom má 1 izbu, kuchyňu, kúpeľňu a špajzu. Pod dom

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hrnčiarska Ves

35,000 € 583 €/m²

člen NARKS

Rekreačná chata neďaleko Dunaja na okraji obce Radvaň nad Dunajom

Reality Radvaň nad Dunajom

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Hľadáte víkendovú chatu na oddych? Rád trávite voľný čas v prírode alebo pri vode? Táto chatka

Publikované: 21.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Radvaň nad Dunajom

49,990 € 967 €/m²

člen NARKS

Slnečný pozemok v obci Moča

Reality Moča

Záhrada | 755 m²

Tento slnečný pozemok s výmerou 755 m2 v obci Moča predstavuje ideálnu voľbu pre každého, kto h

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moča

23,000 € 30 €/m²

člen NARKS

Podnikateľská príležitosť: Dom s rekreačným areálom

Reality Zlatno

Rodinný dom | 350 m²

Na predaj dom s rekreačným areálom. Ak hľadáte možnosť podnikať v cestovnom ruchu s možnosťou b

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zlatno

110,000 € 314 €/m²

člen NARKS