Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 841 02 Bratislava
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

773 inzerátov v ponuke

Pozemok v obci Moča

Reality Moča

Pozemok pre rodinné domy | 1,108 m²

Tento veľkorysý stavebný pozemok s celkovou výmerou 1 108 m2 v obci Moča predstavuje ideálnu pr

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moča

29,000 € 26 €/m²

člen NARKS

Kompletne zariadena chata blízko lyžiarskeho vleku Kokava-Línia

Reality Kokava nad Rimavicou

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Na predaj kompletne zariadená chata blízko lyžiarskeho vleku Kokava-Línia. Chata má terasu, obý

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kokava nad Rimavicou

89,000 € 1163 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: Dom pri potoku v horskej dedinke Utekáč-Drahová

Reality Utekáč

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj dom na prerobenie v horskej obci Utekáč - Drahová. Dom má na prízemí kuchyňu, izbu, š

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Utekáč

40,000 € 500 €/m²

člen NARKS

Objekt bývalej školy

Reality Rovné

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame Vám bývalú školu v horskej obci Rovné. Nehnuteľnosť je v tomto čase prázdna, pripraven

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rovné

49,000 € 200 €/m²

člen NARKS

Pekne udržiavaný pozemok na výstavbu domu alebo na mobilný dom v malej obci Nová Vieska

Reality Nová Vieska

Pozemok pre rodinné domy | 421 m²

Tento útulný pozemok s rozlohou 421 m² predstavuje vzácnu príležitosť na vytvorenie nového domo

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Vieska

18,000 € 43 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v Kalinčiakove – prímestská časť Levíc

Reality Levice

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v Kalinčiakove, v tichej prímestskej časti okresného mest

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Levice

79,990 € 667 €/m²

člen NARKS

Pôvodný rozostavaný dom na širokom pozemku v kľudnej uličke v obci Gbelce

Reality Gbelce

Rodinný dom | 100 m²

Hľadáte kľudné miesto pre svoje bývanie alebo chalupárčenie? Tento rozostavaný dom môže byť mie

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gbelce

58,990 € 590 €/m²

člen NARKS

Starý dom s dušou – čaká na nový život v jednej z najkrajších ulíc Nových Zámkov

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 150 m²

Čas sa na ňom síce podpísal, no v základoch tohto domčeka z 30. rokov stále bije poctivé srdce

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

177,000 € 1180 €/m²

člen NARKS

Udržiavaná drevená chatka s pekným pozemkom v blízkosti sútoku Dunaja a Hrona na okraji Štúrova

Reality Štúrovo

Chalupa, rekreačný domček | 25 m²

Hľadáte únik z mesta, kde vás namiesto budíka bude prebúdzať špliechanie vody a spev vtákov? V

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Štúrovo

49,990 € 2000 €/m²

člen NARKS

Dom s veľkým pozemkom v pokojnej obci pri Váhu – výzva pre tých, ktorí vidia potenciál tam, kde iní vidia len zarastený pozemok…

Reality Vrbová nad Váhom

Rodinný dom | 70 m²

V tichej obci Vrbová nad Váhom, len pár minút od rieky Váh, ponúkame na predaj starší rodinný d

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vrbová nad Váhom

55,000 € 786 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom s 2 bytovými jednotkami, veľkým pozemkom a hospodárskym zázemím – Kiarov

Reality Kiarov

Rodinný dom | 334 m²

Rodinný dom s dvoma samostatnými bytovými jednotkami, veľkým pozemkom a rozsiahlym hospodárskym

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kiarov

115,000 € 344 €/m²

člen NARKS

Banícky dom v horách /okres Revúca/

Reality Sirk

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj banícky domček v horskej obci Sirk-Červeňany. Dom má predsieň, chodbu, 3 izby, kuchyň

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sirk

60,000 € 600 €/m²

člen NARKS

Chalupa v horskej obci Krokava

Reality Krokava

Rodinný dom | 60 m²

Na predaj chalupa v horskej obci Krokava. Chalupa má veľkú kuchyňu, izbu, kúpeľňu, komoru a piv

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Krokava

62,000 € 1033 €/m²

člen NARKS

Malá chalúpka pod hrádzou – Zemné

Reality Zemné

Rodinný dom | 60 m²

Predám vidiecku chalúpku v tichej časti obce Zemné, pri rieke Váh. Domček má 2 izby, kuchyňu, k

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zemné

25,000 € 417 €/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBA V NESVADOCH – HOLODOM S MOŽNOSŤOU DOKONČENIA NA KĽÚČ

Reality Nesvady

Rodinný dom | 105 m²

Ponúkame na predaj modernú novostavbu rodinného domu v štádiu holodomu, ktorú si nový majiteľ m

Publikované: 14.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nesvady

194,000 € 1990 €/m²

člen NARKS

Kompletne zrekonštruovaný štvorizbový rodinný dom s rozľahlou záhradou na okraji obce Svodín

Reality Svodín

Rodinný dom | 140 m²

Hľadáte kľudné miesto na chalupu alebo rodinný dom pre Vaše vidiecke bývanie? Plánujete hospodá

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svodín

138,000 € 986 €/m²

člen NARKS

Vidiecky domček s dušou v kúpeľnom meste Nesvady

Reality Nesvady

Chalupa, rekreačný domček | 120 m²

Hľadáte miesto, kde môžete uniknúť ruchu mesta, zhlboka sa nadýchnuť a spojiť sa s pokojom vidi

Publikované: 14.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nesvady

59,990 € 500 €/m²

člen NARKS

Dvojgeneračný dom s obrovským potenciálom v kúpeľnom meste Nesvady

Reality Nesvady

Rodinný dom | 250 m²

Predstav si miesto, kde má každý člen rodiny svoj priestor… alebo kde tvoja investícia začne ko

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nesvady

120,000 € 480 €/m²

člen NARKS

Útulná drevenica nad kúpeľným mestom Dudince

Reality Dudince

Chalupa, rekreačný domček | 40 m²

Drevená chatka pozostáva z prízemia a podkrovia. Po vstupe sa ocitneme v predsieni, z ktorej po

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dudince

60,000 € 1375 €/m²

člen NARKS

Priestranný dom s veľkou 1767 m² záhradou pre mladú rodinu, v obci Demandice

Reality Demandice

Rodinný dom | 286 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť pre tých, ktorí hľadajú dom. Či už pre veľkú rodinu ako

Publikované: 17.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Demandice

78,000 € 273 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v tichej obci Ipeľské Úľany, okres Levice

Reality Ipeľské Úľany

Rodinný dom | 120 m²

Rodinný dom v kľudnej obci, sa nachádza v pokojnom kopcovitom prostredí Hontu. Na 650 m² pozemk

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ipeľské Úľany

55,000 € 458 €/m²

člen NARKS

Slnečný pozemok Hrnčiarske Zalužany

Reality Hrnčiarske Zalužany

Orná pôda | 8,242 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Hrnčiarske Zalužany. Pozemok je veľký cca 8242m2, na šírku má

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hrnčiarske Zalužany

45,000 € 5 €/m²

člen NARKS

Priestranný dom blízko Dunaja s možnosťou podnikania v cestovnom ruchu

Reality Moča

Rodinný dom | 600 m²

Obľúbený penziónik, dodnes fungujúci, sa nachádza v centre vinárskej dedinky Moča, len necelý k

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Moča

180,000 € 300 €/m²

člen NARKS

Chalupa s letnou kuchyňou v obci Litava

Reality Litava

Chalupa, rekreačný domček | 230 m²

V srdci nádhernej obce Litava, je na predaj gazdovský dom s letnou kuchyňou. Predná časť gazdov

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Litava

70,000 € 304 €/m²

člen NARKS