Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 841 02 Bratislava
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

773 inzerátov v ponuke

ZNÍŽENÁ CENA - Snívate o Dvojgeneračnom Dome? Prepojte Moderný Komfort s Vidiekom v Srdci Podpoľania

Reality Korytárky

Rodinný dom | 230 m²

Hľadáte priestranný dom (2421 m² pozemok) pre veľkú, či dokonca dvojgeneračnú rodinu, ktorá sní

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Korytárky

130,000 € 608 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE - Rodinná farma na dosah: Obrovský pozemok a dom s novou strechou pri Brezničke

Reality Breznička

Rodinný dom | 250 m²

Uniknite z mesta a realizujte sen o vlastnom hospodárstve v srdci prírody. K tomu ponúkame tent

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Breznička

189,000 € 756 €/m²

člen NARKS

Chata pri Striebornom jazere v Senci – ideálne miesto na oddych aj celoročné bývanie

Reality Senec

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Útulná chata na predaj v pokojnom prostredí len približne 200 metrov od Strieborného jazera v S

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Senec

160,000 € 2667 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok v extraviláne obce Dolné Plachtince

Reality Dolné Plachtince

Pozemok pre rodinné domy | 400 m²

Stavebný pozemok v extraviláne obce Dolné Plachtince v celkovej výmere 400 m2. Nachádza sa na t

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Plachtince

18,000 € 45 €/m²

člen NARKS

Váš nový domov alebo chalupa s priestrannou záhradou v Stožku

Reality Stožok

Rodinný dom | 60 m²

Objavte pokoj a autentickú atmosféru Podpoľania v obci Stožok. Ponúkame na predaj kamenný dom n

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stožok

129,000 € 2150 €/m²

člen NARKS

Chalupa v čarovnom prostredí lazov pri Hornom Tisovníku.

Reality Horný Tisovník

Rodinný dom | 110 m²

Ponúkame útulnú chalupu v krásnom a tichom prostredí polosamoty. Leží v skupinke niektorých pre

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horný Tisovník

135,000 € 1227 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

CENA DOHODOU Menší domček v príjemnom prostredí obce Šiatorská Bukovinka

Reality Šiatorská Bukovinka

Rodinný dom | 50 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj menší rodinný dom s veľkou záhradou v tichej

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šiatorská Bukovinka

Cena dohodou

člen NARKS

Dom/chalupa v príjemnom prostredí Korytárok

Reality Korytárky

Rodinný dom | 95 m²

Hľadáte miesto kam by ste mohli ujsť od starostí všedných dní? Útulná chalupa/dom v príjemnom p

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Korytárky

69,800 € 735 €/m²

člen NARKS

Útulná chata na romantickom mieste, Banská Štiavnica – Horná Roveň

Reality Štiavnické Bane

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Ponúkame Vám príjemnú murovanú chatu v atraktívnej lokalite Hornej Rovne, len päť minút jazdy o

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Štiavnické Bane

169,000 € 2414 €/m²

člen NARKS

Únik z mesta do ticha prírody – bývanie s atmosférou vidieka

Reality Suché Brezovo

Rodinný dom | 140 m²

Pokojné bývanie v rázovitom vidieckom prostredí, kde máte prírodu doslova na dosah? Všetko spĺň

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Suché Brezovo

160,000 € 1143 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Čiastočne zrekonštruovaný domček na kraji horskej dedinky Ratkovské Bystré

Reality Ratkovské Bystré

Rodinný dom | 80 m²

Na predaj dom na okraji obce Ratkovské Bystré. Dom má predsieň, dve izby, kuchyňu, kúpeľňu a šp

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ratkovské Bystré

79,000 € 988 €/m²

člen NARKS

Pôvodný rozostavaný dom na širokom pozemku v kľudnej uličke v obci Gbelce

Reality Gbelce

Rodinný dom | 100 m²

Hľadáte kľudné miesto pre svoje bývanie alebo chalupárčenie? Tento rozostavaný dom môže byť mie

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gbelce

58,990 € 590 €/m²

člen NARKS

Starý dom s dušou – čaká na nový život v jednej z najkrajších ulíc Nových Zámkov

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 150 m²

Čas sa na ňom síce podpísal, no v základoch tohto domčeka z 30. rokov stále bije poctivé srdce

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

177,000 € 1180 €/m²

člen NARKS

Udržiavaná drevená chatka s pekným pozemkom v blízkosti sútoku Dunaja a Hrona na okraji Štúrova

Reality Štúrovo

Chalupa, rekreačný domček | 25 m²

Hľadáte únik z mesta, kde vás namiesto budíka bude prebúdzať špliechanie vody a spev vtákov? V

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Štúrovo

49,990 € 2000 €/m²

člen NARKS

Malá chalúpka pod hrádzou – Zemné

Reality Zemné

Rodinný dom | 60 m²

Predám vidiecku chalúpku v tichej časti obce Zemné, pri rieke Váh. Domček má 2 izby, kuchyňu, k

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zemné

25,000 € 417 €/m²

člen NARKS

Cena dohodou !!!! Súbor nehnuteľností určených na revitalizáciu Pohorelá -Nízke Tatry

Reality Pohorelá

Rodinný dom | 160 m²

Cena dohodou. Na predaj: Súbor nehnuteľností v rázovitej obci Pohorelá – ideálne miesto na chal

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pohorelá

10 € 538 €/m²

člen NARKS

Jedna z posledných !!! Zachovalá drevenica s pekným pozemkom a hospodárskou budovou na dobrom mieste Šumiac.

Reality Šumiac

Historický objekt | 80 m²

Vo výhradnom zastúpení viacerých majiteľov ponúkam na predaj peknú zachovanú omietnutú drevenic

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Šumiac

59,000 € 738 €/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM S DIELŇOU A VEĽKÝM POTENCIÁLOM – HEĽPA NÍZKE TATRY

Reality Heľpa

Rodinný dom | 100 m²

RODINNÝ DOM S DIELŇOU A VEĽKÝM POTENCIÁLOM – HEĽPA Hľadáte spojenie bývania a podnikania v srdc

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Heľpa

95,000 € 950 €/m²

člen NARKS

Štvorizbový rodinný dom s pekným pozemkom v pokojnej uličke v Tvrdošovciach

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 100 m²

Tento štvorizbový rodinný dom nachádzajúci sa v kľudnej časti obce Tvrdošovce je situovaný na v

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

115,000 € 1150 €/m²

člen NARKS

Veľký pozemok na čarovnom mieste polosamota Hronec 1.

Reality Hronec

Pozemok pre rodinné domy | 5,267 m²

Výnimočný pozemok s panoramatickým výhľadom na Nízke Tatry – Hronec ​Hľadáte miesto, kde sa ran

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hronec

220,000 € 42 €/m²

člen NARKS

Tradičná drevenica pripravená pre chalupárov, na pozemku s krásnymi výhľadmi

Reality Pribiš

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Dvojizbová drevenica s novou čiernou strechou, po rekonštrukcii. Nehnuteľnosť je vhodná pre cha

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pribiš

109,000 € 2250 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Areál dvoch chalúp pod lesom, veľký pozemok, kľudná lokalita, strategická poloha - Liptov

Reality Bukovina

Rodinný dom | 100 m²

V malej obci Bukovina blízko Liptovskej Mary sa nachádzajú dve nehnuteľnosti na priestrannom po

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bukovina

499,900 € 4999 €/m²

člen NARKS

Chata pri lese v krásnom prostredí s výhľadom na Tribečské pohorie v obci Podhorany, 950m2 pozemok

Reality Podhorany

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Chatka, ktorá okúzli krásnym prostredím Tribečských lesov čaká na nového majiteľa. Nachádza sa

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Podhorany

47,000 € 940 €/m²

člen NARKS

Priestranný 12 árový pozemok na polosamote neďaleko Šale

Reality Jatov

Záhrada | 1,205 m²

Na predaj priestranný pozemok v krásnom prostredí polosamoty, ideálny pre tých, ktorý hľadajú p

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jatov

44,000 € 37 €/m²

člen NARKS