Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 841 02 Bratislava
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

773 inzerátov v ponuke

Znížená cena! Rodinný dom v pokojnej vinárskej obci Rúbaň – ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv

Reality Rúbaň

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej a vinárskej obci Rúbaň, na pozemku o výmere 1000 m². Do

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rúbaň

26,000 € 217 €/m²

člen NARKS

Chata v prírode, Slovenská Ľupča, BB

Reality Slovenská Ľupča

Chalupa, rekreačný domček | 32 m²

Chata priamo pri potoku v lese má obytnú plochou cca 32 m², nachádza sa v krásnom prostredí na

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Slovenská Ľupča

34,800 € 1088 €/m²

člen NARKS

Pozemok na chatu priamo pod lesom, Ľubietová

Reality Ľubietová

Lúka, pasienok | 1,472 m²

Pozemok v rekreačnej oblasti v Lubietovej sa nachádza priamo pod lesom s prístupom po obecnej a

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ľubietová

45,000 € 31 €/m²

člen NARKS

Vytvorte si vysnívaný domov v Šalkovej (Banská Bystrica)

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 41 m²

Hľadáte miesto pre svoj nový domov v pokojnej lokalite len pár minút od centra Banskej Bystrice

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

89,900 € 2193 €/m²

člen NARKS

Rozsiahly pozemok na samote s pekným výhľadom na okolie neďaleko Podhájskej

Reality Radava

Orná pôda | 2,806 m²

Rozľahlý pozemok o rozlohe vyše 2800 m2 sa nachádza na samote medzi dedinkami Radava a Podhájsk

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Radava

79,900 € 28 €/m²

člen NARKS

Chata uprostred lesa neďaleko viacerých lyžiarskych stredík

Reality Osrblie

Rodinný dom | 50 m²

Útulná chata v srdci prírody neďaleko obce Osrblie ponúka ideálne miesto na oddych a únik od me

Publikované: 30.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Osrblie

99,000 € 1980 €/m²

člen NARKS

Moderná, celoročne obývateľná chata pri lese, Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | 57 m²

Hľadáte miesto, kde môžete tráviť víkendy, prázdniny, ale aj žiť naplno celý rok? Táto moderná

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stupava

189,000 € 3316 €/m²

člen NARKS

4-izbový rodinný dom v srdci Záhoria, Šaštín-Stráže

Reality Šaštín-Stráže

Rodinný dom | 154 m²

Predstavte si pokojné bývanie v dome s vlastnou záhradou a priestorom pre vaše plány do budúcno

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šaštín-Stráže

128,000 € 831 €/m²

člen NARKS

Murovaná chata pod Pajštúnom, váš nový domov v lese, Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | 60 m²

Predstavte si, že ráno otvoríte dvere a privíta vás vôňa lesa, spev vtákov a pohľad na stromy,

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stupava

146,000 € 2633 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok priamo v centre Stupavy

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | 619 m²

Predstavte si pokojné bývanie, kde ráno vybehnete so psom do parku, cestou sa zastavíte na výbo

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

275,000 € 444 €/m²

člen NARKS

Borinka - tiché bývanie pod Malými Karpatami, Rodinný dom s dušou, 20 min od BA

Reality Borinka

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý bol postupne rekonštruovaný. Nachádza sa v malebnej obci

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borinka

310,000 € 2583 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Cena dohodou !!!! Súbor nehnuteľností určených na revitalizáciu Pohorelá -Nízke Tatry

Reality Pohorelá

Rodinný dom | 160 m²

Cena dohodou. Na predaj: Súbor nehnuteľností v rázovitej obci Pohorelá – ideálne miesto na chal

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pohorelá

10 € 538 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom s veľkorysým 20 árovým pozemkom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 120 m²

Tento rodinný dom v Nových Zámkoch sa nachádza na výnimočne veľkom 20 árovom pozemku a ponúka š

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

295,000 € 2458 €/m²

člen NARKS

Jedna z posledných !!! Zachovalá drevenica s pekným pozemkom a hospodárskou budovou na dobrom mieste Šumiac.

Reality Šumiac

Historický objekt | 80 m²

Vo výhradnom zastúpení viacerých majiteľov ponúkam na predaj peknú zachovanú omietnutú drevenic

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Šumiac

59,000 € 738 €/m²

člen NARKS

Pozemky na výstavbu chát a samotné jazero Krpáčovo Nízke Tatry

Reality Horná Lehota

Rybník, jazero | 62,000 m²

NA PREDAJ: Pozemky a jazero Krpáčovo v Nízkych Tatrách – 62 000 m² Ponúkame na predaj unikátny

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horná Lehota

220 € 0 €/m²

člen NARKS

Štvorizbový rodinný dom s pekným pozemkom v pokojnej uličke v Tvrdošovciach

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 100 m²

Tento štvorizbový rodinný dom nachádzajúci sa v kľudnej časti obce Tvrdošovce je situovaný na v

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

115,000 € 1150 €/m²

člen NARKS

Pozemok zo základovou doskou na výstavbu na peknom koncovom mieste Bacúch

Reality Bacúch

Pozemok pre rodinné domy | 728 m²

Na predaj: Stavebný pozemok s hotovými základmi v srdci Bacúcha – pri potoku ​Hľadáte miesto pr

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bacúch

138,000 € 190 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom vhodný na rekonštrukciu v kľudnej časti obce Tvrdošovce

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom s rozľahlým pozemkom v tichej a pokojnej časti obce Tvrdo

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

79,000 € 783 €/m²

člen NARKS

Priestranný rodinný dom s krásnou udržiavanou záhradou v obci Golianovo

Reality Golianovo

Rodinný dom | 320 m²

Veľký dom v obci Golianovo hľadá nových majiteľov. Pri príchode Vám prvý dojem z nehnuteľnosti

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Golianovo

245,000 € 766 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Dva rodinné domy na jednom pozemku v atraktívnej lokalite mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame na predaj dva rodinné domy na jednom pozemku o rozlohe 673 m². Táto nehnuteľnosť je id

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

237,000 € 1317 €/m²

člen NARKS

Chalupa v čarovnom prostredí lazov pri Hornom Tisovníku.

Reality Horný Tisovník

Rodinný dom | 110 m²

Ponúkame útulnú chalupu v krásnom a tichom prostredí polosamoty. Leží v skupinke niektorých pre

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horný Tisovník

135,000 € 1227 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Penzión so samostatným apartmánom blízko lesa a Dunaja v rekreačnej oblasti Kováčovské kopce v obci Chľaba

Reality Chľaba

Chalupa, rekreačný domček | 530 m²

Hľadáte zaujímavé miesto pre svoje podnikanie blízko prírody a termálov alebo hľadáte dlhodobé

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Chľaba

149,990 € 283 €/m²

člen NARKS

Útulná chata na romantickom mieste, Banská Štiavnica – Horná Roveň

Reality Štiavnické Bane

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Ponúkame Vám príjemnú murovanú chatu v atraktívnej lokalite Hornej Rovne, len päť minút jazdy o

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Štiavnické Bane

169,000 € 2414 €/m²

člen NARKS

Únik z mesta do ticha prírody – bývanie s atmosférou vidieka

Reality Suché Brezovo

Rodinný dom | 140 m²

Pokojné bývanie v rázovitom vidieckom prostredí, kde máte prírodu doslova na dosah? Všetko spĺň

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Suché Brezovo

160,000 € 1143 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka