RADO Reality

RADO Reality Group s.r.o.

Mateja Bela 20 91108 Trenčín
Spoločnosť RADO Reality je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja nehnuteľností, prenájmom objektov, ich správou a samozrejme poskytujeme aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a vyškoleným maklérom je schopná predať Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Dúfame, že práve v nás získate silného a spoľahlivého partnera!
Prečítať viac

421 inzerátov v ponuke

RADO | Na prenájom garsónka 30m2, Východná - Trenčín

Reality Trenčín

Garsónka | Východná | 30 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom garsónku s rozlohou 30m2 na ulici Východná v Trenčíne. Byt

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

450 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

RADO | 4-izbový byt v meste Šaštín - Stráže

Reality Šaštín-Stráže

4 izbový byt | M.R. Štefánika | 80 m²

RADO ׀ Štvorizbový byt v meste Šaštín Stráže RADO Reality vám ponúka na predaj 4 izbový byt o

Publikované: 10.12.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šaštín-Stráže

90,000 € 1125 €/m²

RADO | Rodinný dom v meste Šaštín-Stráže

Reality Šaštín-Stráže

Rodinný dom | Jesenského | 95 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v meste Šaštín–Stráže. Je vo

Publikované: 22.08.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šaštín-Stráže

129,000 € 1421 €/m²

RADO | Na predaj bitúnok v blízkosti mesta Senica - Znížená cena!

Reality Senica

Priestor pre sklad | Prietržská cesta | 443 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj bitúnok v blízkosti mesta Senica. Ak hľadáte nehnuteľnosť na

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Senica

70,000 € 180 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.1B), 3i byt 89 m2, predzáhradka 120 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 89.09 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj elegantný 3-izbový byt s označením C.1B – ideálna voľb

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

404,250 € 4538 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (D.1E), 3i byt 87 m2, predzáhradka 138 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 87.19 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 3-izbový byt s označením D.1E v bytovom dome D, s veľk

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

416,500 € 4777 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (D.2F), 2i byt 60 m2 s loggiou 5,4 m2, TN

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 59.96 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s označením D.2F v bytovom dome D, s veľk

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

246,144 € 4105 €/m²

RentHub | príjemný | 3i byt | bez provízie | Belinského | Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Belinského | 70 m²

Slavo z RentHub Vám ponúka príjemné a priestranné bývanie v Petržalke – Belinského ulica. Hľad

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

740 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

RADO | Stavebný pozemok 545m2 | Fongy - Rača

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 545 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 545 m², situovaný v tichej a stabilizo

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

290,100 € 532 €/m²

RADO | Exkluzívna honosná kúria | 4 ha pozemok | Dunakiliti - HU

Reality Dunakiliti

Rodinný dom | Maďarsko | Dunakiliti |

RADO reality vám predstavuje unikátnu príležitosť vlastniť nehnuteľnosť, ktorá nemá na súčasno

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dunakiliti

2,288,000 € 2288 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | pozemok vhodný na developérsky projekt| Vrbové

Reality Vrbové

Pozemok pre rodinné domy | SNP | 1,706 m²

RADO Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok so staršou dvojpodlažnou priemyselnou bud

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vrbové

319,800 € 187 €/m²

RADO | 3-izbový byt 67m2 + loggia 4m2 | Lehnice

Reality Lehnice

3 izbový byt | Sásovská cesta | 67 m²

RadoReality Vám ponúka na prenájom priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt s loggiou a d

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Lehnice

630 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

RADO | DUPLEX 3 + 4-izbový byt 300m2 | Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Grösslingova | 300 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj výnimočný 7-izbový duplexový byt v srdci Bratislavy, v prestíž

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

850,300 € 2834 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 5-izbový dom 170m² + pozemok 529m² | Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Odeská | 170 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 170 m² na

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

529,100 € 3112 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská A.2B, 2i byt 56,9m2 s terasou 7,4 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 56.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.2B, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

231,173 € 4063 €/m²

RADO | Na predaj stavebný pozemok 4949m2 | Moravské Lieskové

Reality Moravské Lieskové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,949 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Moravské Lieskové. Rovinatý pozemok o v

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moravské Lieskové

137,500 € 28 €/m²

RADO | Rekreačná chatka, Múrnice - Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 84 m²

RADO Reality ponúka na predaj útulnú, kompletne zekonštruovanú a zateplenú chatku s úžitkovou p

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

124,900 € 1487 €/m²

RADO | Na prenájom hala 2100 m2 | Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

Priestor pre sklad | Trenčianska cesta | 1,400 m²

RADO Reality ponúka prenájom výrobno-skladovej haly 2 100 m² – Nová Dubnica, Trenčianska ulica

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Nová Dubnica

6,966.16 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | 5-izbový dom 162m2 + pozemok 604m2 | Trenčianske Jastrabie

Reality Trenčianske Jastrabie

Rodinný dom | Nezadaná | 162 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj moderný 5-izbový bungalov vo výstavbe, nachádzajúci sa v obci

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Jastrabie

214,900 € 1327 €/m²

REZERVOVANÉ | RADO | Moderne zrekonštruovaný 2i byt | Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Nezadaná | 47.96 m²

RADO Reality exkluzívne ponúka na predaj slnečný a vkusne zrekonštruovaný 2-izbový byt s výhľad

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

210,000 € 4379 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Prenájom 24,40m2 kancelárie | ul. Radlinskeho |Pieštany

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | 24.4 m²

RADO Reality ponúka kancelárske priestory v administratívnej budove v širšom centra kúpeľného m

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

258.64 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | moderný 2-izbový byt pri lese 67m2 + parking | Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vlárska | 62 m²

Priestranný a svetlý 2-izbový byt na Vlárskej ulici – Kramáre, pri lese Ponúkame na prenájom

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rodinný dom s komerčným využitím, Chocholná - Velčice

Reality Chocholná-Velčice

Rodinný dom | Nezadaná | 152 m²

RADO Reality ponúka na predaj rodinný dom v lokalite Chocholná-Velčice. Táto nehnuteľnosť je

Publikované: 08.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Chocholná-Velčice

69,900 € 520 €/m²

RADO | Pozemok na výstavbu IBV 10946m2 | Trenčín Záblatie

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Ku kyselke | 10,946 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj slnečný pozemok na výstavbu rodinných domov o výmere 10946 m2

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

1,000,000 € 91 €/m²