RADO Reality

RADO Reality Group s.r.o.

Mateja Bela 20 91108 Trenčín
Spoločnosť RADO Reality je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja nehnuteľností, prenájmom objektov, ich správou a samozrejme poskytujeme aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a vyškoleným maklérom je schopná predať Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Dúfame, že práve v nás získate silného a spoľahlivého partnera!
Prečítať viac

421 inzerátov v ponuke

RADO | laprovensalia.sk | Moderný 4-izbový bungalov | Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Jadranská | 130 m²

Predstavujeme Vám novostavbu rodinného domu v projekte La Provensalia, ktorá spája modernú arch

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

435,000 € 3346 €/m²

RADO | Rekreačná chata | Nová Dubnica - 400m2 pozemok

Reality Nová Dubnica

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 150 m²

RADO Reality Vám punúka rekreačnú chatu nachádzajúcu sa v pokojnej lokalite Nová Dubnica – Malý

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Dubnica

150,000 € 1000 €/m²

RADO | Pozemok - trvalý trávny porast | 3262 m2 | Záblatie

Reality Trenčín

Orná pôda | Nezadaná | 3,262 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj pozemok v Záblatí. Výmera pozemku je 3262m2. Pozemok je vede

Publikované: 12.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

34,500 € 11 €/m²

RADO | Poľnohospodárske pozemky | 8689,39m2 a 11417,24m2 | Bolešov

Reality Bolešov

Orná pôda | Nezadaná | 20,106.63 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj dva pozemky v obci Bolešov. Výmera pozemkov je 8689,39m2 a 1

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bolešov

5 €/m2 5 €/m2

RADO | Sklad na prenájom 90m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | K výstavisku | 90 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na prenájom viacero flexibilných skladových priestorov rôznych

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

262.8 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ | 4i byt v Petržalke | len 4 zastávky od centra

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Belinského | 87.3 m²

Hľadáte priestranný rodinný byt v Petržalke, kde máte všetko doslova pod rukou a zároveň výborn

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

319,990 € 3665 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Prenájom 207 m² obchodné priestory | Zlatovce

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Brnianska | 207 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom obchodné priestory v administratívnej budove nachádzajúcej

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

5.99 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

RADO | Rezidencia Karpatská A.2A, 3i byt 79,4m2 s balkónom 5,9m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 79.4 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením A.2A, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

333,304 € 4198 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská C.4A- 4i luxusný byt 118 m2, terasa 102 m2

Reality Trenčín

4 izbový byt | Karpatská | 118 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 4-izbový byt v bytovom dome C, nachádzajúci sa na 4. p

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

647,589 € 5488 €/m²

RADO | Showroom/kancelárie 357 m², Zadunajská cesta, Petržalka, BA

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Zadunajská | 357 m²

Showroom / kancelárie 357 m² – Zadunajská cesta, Bratislava – Petržalka Priamo oproti Auparku,

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

509,000 € 1426 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 3i RD s pozemkom 751 m2 | ul. Lipová, Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Lipová | 110 m²

RADO Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj prízemný 3-izbový rodinný dom s pivnicou a garážou

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

254,900 € 2317 €/m²

RADO | Kancelárie na prenájom 40.06m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | K výstavisku | 40.06 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na prenájom viacero flexibilných kancelárskych priestorov rôzn

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

167 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

RADO | Panoramatická mezonetová rezidencia s terasami – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Nezadaná | 337 m²

SIGNATURE Rezidencia, ktorá sa neponúka. Objavuje sa. Dvojpodlažná mezonetová rezidencia v naj

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

RADO | Rezidencia Karpatská A.4C, 2i byt 53,6 m2 s terasou 31,8 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 53.6 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.4C, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

286,856 € 5352 €/m²

RADO | 8i RD s dvoma garážami a záhradou 974m2 | Zlatovce

Reality Trenčín

Rodinný dom | Poľovnícka | 348 m²

IBA U NÁS! RADO Reality vám ponúka rodinný dom, v ktorom nájde miesto každý člen rodiny. Tento

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

359,900 € 1034 €/m²

NA PRENÁJOM | Luxusný 2 izbový byt s parkovacím miestom – Vinohrady

Reality Trenčín

2 izbový byt | Rulandská | 54 m²

NA PRENÁJOM |Luxusný 2 izbový byt 54 m2 s parkovacím miestom – Vinohrady Pripravujem na na

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

RADO | 2 byty v 1 už s nájomníkmi | okamžitý príjem 1770€/mes | 4.08%

Reality Bratislava-Vrakuňa

5 a viac izbový byt | Čiližská | 105.75 m²

Hľadáš investičný byt, ktorý ti bude ihneď zarábať? Čo keby si kúpil byt, ktorý už má nájomník

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

519,750 € 4915 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Na predaj 3i byt 75m2 ul. Mateja Bela | Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Mateja Bela | 75.28 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v žiadanej lokalite Juh, na u

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

144,900 € 1925 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Prenájom od 7 m² do 66 m² skladových priestorov | Zlatovce

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | Brnianska | 66 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom skladové priestory od 7 m² do 66 m² v polyfunkčnej budove n

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

2.81 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

RADO | IBA U NÁS! Pozemok 5 912 m2 s RD, Mníchova Lehota

Reality Mníchova Lehota

Pozemok pre rodinné domy | Jarky | 5,912 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája bývanie s podnikaním, alebo túžite po vlastnej farme s výbornou do

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mníchova Lehota

199,900 € 34 €/m²

RADO | 2 izbový byt 62m² | Greencorner C 4.4| Bratislava-Nové

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 58.5 m²

Moderný 2-izbový byt s lodžiou v projekte Green Corner – Račianska 69, Bratislava – Nové Mesto

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

315,700 € 5397 €/m²

RADO| Bývanie a podnikanie pod jednou strechou v centre Bolešova!

Reality Bolešov

Rodinný dom | Nezadaná | 338 m²

RADO Reality Vám ponúka jedinečnú možnosť vďaka ktorej môžete mať svoje bývanie aj podnikanie p

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bolešov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO I 3 Izb. byt s balkónom 64 m2 I OSTREDKY - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ostredkova | 61 m²

RADO Reality Vám ponúka: 3-izbový byt v TOP lokalite Ružinova – Ostredková ulica | ideálny na b

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,900 € 4261 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | Prémiové bývanie v ZWIRNe I Pekný 2i byt I

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 50 m²

Patrik z RADO Reality Group / RentHub Vám ponúka na prenájom moderný, úplne nový 2-izbový byt v

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,050 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka