RADO Reality

RADO Reality Group s.r.o.

Mateja Bela 20 91108 Trenčín
Spoločnosť RADO Reality je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja nehnuteľností, prenájmom objektov, ich správou a samozrejme poskytujeme aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a vyškoleným maklérom je schopná predať Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Dúfame, že práve v nás získate silného a spoľahlivého partnera!
Prečítať viac

421 inzerátov v ponuke

RADO | 4 IZB. DOM 400m2 pozemok | Čerešnová ul. Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Čerešňová | 93 m²

Na predaj moderný a prakticky riešený 4-izbový rodinný dom v obľúbenej a rýchlo dostupnej lokal

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

359,000 € 3860 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

RADO | 3i byt s výhľadom na Kolibu a hrad | Kramáre | 74.7m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Rozvodná | 67.85 m²

Chcete bývať na mieste, kde máte prírodu aj centrum mesta na pár minút? Potom si obľúbite tent

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,990 € 3979 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

RADO | Na predaj stavebný pozemok v obci Bidovce

Reality Bidovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 543 m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok v pokojnej a vyhľadávanej lokalite obce Bidovce, len pár min

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bidovce

71,900 € 132 €/m²

Novinka
Novinka

RentHub | moderný 3i byt | parkovanie | novostavba | Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 61 m²

Slavo z RentHub Vám ponúka na prenájom zariadený 3-izbový byt v novostavbe Slnečnice, ktorý zau

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

915 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

RentHub | priestranný | 2i byt s balkónom | parkovaním | Koprivnická

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Koprivnická | 52 m²

Zariadený 2-izbový byt s garážovým státím a kobkou pri byte – Koprivnická ulica, Dúbravka Slav

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

740 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

RentHub | Útulný 1 izbový byt | s parkovaním | Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

1 izbový byt | Jánošíkovská | 33 m²

Slavo z RentHub Vám ponúka útulný a praktický 1-izbový byt v Dunajskej Lužnej – váš nový domov!

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Lužná

440 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

RADO |GARZÓNKA | 38 m² | PRENAJATÁ ZA 660 € | J. Jonáša - DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 38 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj investičnú garzónku na ulici Jána Jonáša 9 v Bratislave – Dev

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

121,900 € 3208 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

RADO | Garzónka 30 m2 | J. Jonáša - Devínska nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 30 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

107,000 € 3567 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

RentHub I Krásny dizajnový 2-izb. byt s terasou a krbom I 110 m² I

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 110 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom jedinečný dizajnový 2,5-izbový mezonet s ter

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,150 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

RADO | Kancelársky priestor + parking, ul. Bratislavská | Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská | 22 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom zrekonštruovanú kanceláriu na ul. Bratislavská v Trenčíne.

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

380 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

RADO | 5i byt 155m2 + garážové státie, Jesenského - Trenčín

Reality Trenčín

5 a viac izbový byt | Jesenského | 155 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj štýlový, moderný 5-izbový byt s rozlohou 155m2 na Jesenského

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

399,900 € 2580 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Veľký 3i byt 81m2, Halalovka 64 - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Halalovka | 81 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s podlahovou plochou bytu 81m2, ktorý sa nachádz

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

179,900 € 2221 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Na prenájom obchodný priestor + sklad, 120m2, FIRMBOX, Trenčín

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Brnianska | 120 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom obchodný priestor so skladom (FIRMBOX) s rozlohou približne

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

RADO | Stavebný pozemok na výstavbu RD, 652m2, Melčice-Lieskové

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 652 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok pripravený na výstavbu rodinného domu s rozl

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

79,900 € 123 €/m²

REZERVOVANÉ - RADO | Dom v krásnom prostredí | Bel.Slatiny

Reality Beluša

Rodinný dom | Belušské Slatiny | 102 m²

CENA DOHODOU - Ponúkame Vám rekreačný dom s celoročným bývaním so súpisným číslom v prekrásnom

Publikované: 02.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Beluša

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Stavebné pozemky Radimov - časť Budkovany

Reality Radimov

Komerčná zóna | 71,610 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebné pozemky v obci Radimov, časť Budkovany. K pozemkom je

Publikované: 11.03.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Radimov

Cena dohodou

RADO | Obchodný priestor - reštaurácia na prenájom, 182m2, Trenčín

Reality Trenčín

Reštaurácia | Štúrovo námestie | 182 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom reštauračný / obchodný priestor s rozlohou 182m2 v priamom

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Trenčín

1,800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

RADO | Na predaj záhrada v meste Myjava

Reality Myjava

Záhrada | Kamenné | 227 m²

RADO reality vám ponúka na predaj záhradu v záhradkarskej časti ovocného sadu Michala Šimonovič

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

6,000 € 26 €/m²

RADO | Pozemky 1916m2 + 941m2, Hlboké nad Váhom

Reality Hlboké nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,857 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj dva pozemky v obci Hlboké nad Váhom. Pozemky majú výmeru 941m

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hlboké nad Váhom

29,900 € 10 €/m²

RADO | ZNÍŽENÁ CENA! Predaj pozemku 9000 m2 - Priemyselný park Trenčín

Reality Trenčín

Komerčná zóna | Bratislavská | 9,000 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Priemyselnom parku v Trenčíne. Rovinatý pozemo

Publikované: 18.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

138 €/m2 138 €/m2

RADO | Predaj 4-izb. rodinného domu - Trenčín, Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | Nezadaná | 90.48 m²

RADO Reality ponúka na predaj novostavbu 4-izb. rodinného domu v lokalite Trenčín – Vinohrady.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

270,600 € 2991 €/m²

RADO | Novostavba - 4i rodinný dom, Hanzlíkovská - Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Pod privádzačom | 125 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom na ulici Pod privádzačom v Trenčíne, v m

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

385,000 € 3080 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 4i byt 155m2 + garážové státie, Jesenského - Trenčín

Reality Trenčín

4 izbový byt | Jesenského | 155 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj štýlový, moderný 4-izbový byt s rozlohou 155m2 na Jesenského

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

399,900 € 2580 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | IBA U NÁS! Na predaj pozemok Lazy pod Makytou-osada Mladoňov

Reality Lazy pod Makytou

Pozemok pre rodinné domy | Mladoňov | 2,657 m²

Predám pozemok o výmere 2657 m2 v krásnej prírode osady Mladoňov (Lazy pod Makytou). ° pozemok

Publikované: 20.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

19 €/m2 19 €/m2