RADO Reality

RADO Reality Group s.r.o.

Mateja Bela 20 91108 Trenčín
Spoločnosť RADO Reality je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja nehnuteľností, prenájmom objektov, ich správou a samozrejme poskytujeme aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a vyškoleným maklérom je schopná predať Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Dúfame, že práve v nás získate silného a spoľahlivého partnera!
Prečítať viac

421 inzerátov v ponuke

RADO | Rezidencia Karpatská (D.1C), 2i byt 59 m2 s predzáhradkou 90 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 59.24 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt D.1C v bytovom dome D, v jedinečnom rezid

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

266,411 € 4497 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (D.2A), 3i byt 85 m2 s loggiou 6,8 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 85.5 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 3-izbový byt s označením D.2A v bytovom dome D, s veľk

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

354,083 € 4141 €/m²

RADO | NA PREDAJ 3 izbový byt Trenčín – JUH II - 95 m2 + parkovanie

Reality Trenčín

3 izbový byt | 95 m²

RADO | NA PREDAJ 3 izbový byt v Trenčíne – JUH II - 95 m2 + parkovanie Ponúkame Vám na predaj

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

255,000 € 2684 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO |3 izbový byt Dubnica nad Váhom Centrum II - zariadený

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Hurbanova | 60 m²

RADO |3 izbový byt Dubnica nad Váhom Centrum II - zariadený IBA U NÁS! Ponúkame na predaj pr

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

139,900 € 2332 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Prenájom 2-izbového bytu v centre, voľný ihneď

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Centrum | 58 m²

RADO Reality vám ponuka na prenájom moderný 2-izbový byt v centre Dubnice nad Váhom. Byt je kom

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREDANÉ | Luxusne zariadený 2i byt v modernej stavbe | Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Chemická | 46.6 m²

Mal si niekedy možnosť zaspávať s pohľadom na hviezdy? S týmto bytom si budeš môcť tento výhľa

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4914 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Sklad na prenájom 179m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | K výstavisku | 179 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na prenájom viacero flexibilných skladových priestorov rôznych

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

522.68 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

RADO | Predaj 3-izb. bytu 70 m2 + parking, Trenč. Stankovce - Sedličná

Reality Trenčianske Stankovce

3 izbový byt | Sedličná | 70 m²

RADO Reality ponúka na predaj 3.izb. byt v Trenčianskych Stankovciach – časť Sedličná. Byt s úž

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Stankovce

147,000 € 2100 €/m²

RADO | 3-izbový byt 64m2 + loggia 5m2 | Matejkova

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 64 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s celkovou výmerou 71 m², z toho 64 m

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3748 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Garáž 19m2 | Pionierska - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Pionierska | 19 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj priestrannú murovanú garáž. Táto garáž o veľkosti 19 m² sa nac

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

36,500 € 1921 €/m²

RADO | EXKLUZÍVNE! | Krásny 2-izbový byt | 52m² | REZERVOVANÝ

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Považanova | 52 m²

Byt s pokojom, zeleňou a skvelou energiou – Dúbravka, Považanova ulica. Slavo z RentHub ponúka

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

204,500 € 3933 €/m²

RentHub | 3i byt plný energie | terasa a balkón | parkovanie | NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské nivy | 70 m²

Slavo z RentHub Vám ponúka na prenájom byt, ktorý má farby, charakter a dušu. 3-izbový byt v p

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

940 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.1A, 2i byt 59,9 m2 s predzáhradkou 65,7m

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 59.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.1A, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

286,402 € 4781 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.1F), 3i byt 87 m2, predzáhradka 188,7m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 87 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 3-izbový byt C.1F v bytovom dome C, v jedinečnom rezid

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

443,922 € 5103 €/m²

RADO | Bývanie ako v raji pri lagúne | Šamorín

Reality Šamorín

Rodinný dom | 550 m²

RADO Reality vám predstavuje výnimočnú príležitosť vlastniť rodinnú vilu v štýle kúrie, ktorá s

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šamorín

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RADO | Skladová hala za exkluzívnu cenu | Ružinov | 999 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Ivanská cesta | 999 m²

RADO Reality ti ponúka na predaj skladovo-výrobnú halu v bratislavskom Ružinove na Ivanskej ces

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

170,000 € 170 €/m²

RADO | Sklad na prenájom 201m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | K výstavisku | 201 m²

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

586.92 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

RADO | 4i mezonet, 133m2, vlastné kúrenie, Melčice-Lieskové

Reality Nové Mesto nad Váhom

4 izbový byt | Nezadaná | 133 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj veľkometrážny 4-izbový mezonetový byt s vlastným kúrením v ob

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

219,900 € 1653 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Stavebný pozemok 5176m2, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Mnešická | 5,176 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj pozemok priamo v Novom Meste nad Váhom. Celková výmera pozemk

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

599,000 € 116 €/m²

RADO | 4i RD 300m2 s pozemkom 640m2, Javorinská - Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Javorinská | 300 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj výnimočný 4-izbový rodinný dom s rozlohou približne 300m2, po

Publikované: 20.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

699,900 € 2633 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | PRENAJATÉ! 3-izbová novostavba | rodinný dom | Horné Srnie

Reality Trenčín

Rodinný dom | Horné Srnie | 120 m²

PRENAJATÉ! Hľadáte pokojné a komfortné bývanie mimo ruchu mesta? RADO Reality ponúka na prenájo

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Trenčín

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | PREDANÉ! 1i byt susediaci s terasou | Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

1 izbový byt | Sady Cyrila a Metoda | 30 m²

PREDANÉ! RADO Reality ponúka na predaj svetlý 1-izbový byt susediaci s veľkou terasou s panoram

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 4i byt 137m2 + garážové státie, Jesenského - Trenčín

Reality Trenčín

4 izbový byt | Jesenského | 137 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj štýlový, moderný 4-izbový byt s rozlohou 137m2 na Jesenského

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

399,900 € 2919 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | Prémiová zariadená kancelária v ZWIRN | Výhľad na hrad I

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 40 m²

Patrik z RentHub Vám ponúka na prenájom reprezentatívny administratívny priestor v projekte ZWI

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,270 €/mesiac 32 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka