RADO Reality

RADO Reality Group s.r.o.

Mateja Bela 20 91108 Trenčín
Spoločnosť RADO Reality je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja nehnuteľností, prenájmom objektov, ich správou a samozrejme poskytujeme aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a vyškoleným maklérom je schopná predať Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Dúfame, že práve v nás získate silného a spoľahlivého partnera!
Prečítať viac

421 inzerátov v ponuke

RADO | Kancelárie na prenájom 40.06m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | K výstavisku | 40.06 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na prenájom viacero flexibilných kancelárskych priestorov rôzn

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

167 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

RADO | Sklad na prenájom 90m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | K výstavisku | 90 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na prenájom viacero flexibilných skladových priestorov rôznych

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

262.8 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

RADO | Panoramatická mezonetová rezidencia s terasami – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Nezadaná | 337 m²

SIGNATURE Rezidencia, ktorá sa neponúka. Objavuje sa. Dvojpodlažná mezonetová rezidencia v naj

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

RADO | 4i byt 155m2 + garážové státie, Jesenského - Trenčín

Reality Trenčín

4 izbový byt | Jesenského | 155 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj štýlový, moderný 4-izbový byt s rozlohou 155m2 na Jesenského

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

399,900 € 2580 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 5i byt 155m2 + garážové státie, Jesenského - Trenčín

Reality Trenčín

5 a viac izbový byt | Jesenského | 155 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj štýlový, moderný 5-izbový byt s rozlohou 155m2 na Jesenského

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

399,900 € 2580 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Veľký 3i byt 81m2, Halalovka 64 - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Halalovka | 81 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s podlahovou plochou bytu 81m2, ktorý sa nachádz

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

179,900 € 2221 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Na prenájom obchodný priestor + sklad, 120m2, FIRMBOX, Trenčín

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Brnianska | 120 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom obchodný priestor so skladom (FIRMBOX) s rozlohou približne

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

RADO| Bývanie a podnikanie pod jednou strechou v centre Bolešova!

Reality Bolešov

Rodinný dom | Nezadaná | 338 m²

RADO Reality Vám ponúka jedinečnú možnosť vďaka ktorej môžete mať svoje bývanie aj podnikanie p

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bolešov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO| Podnikajte a zároveň bývajte pod jednou strechou!

Reality Bolešov

Polyfunkčný objekt | 338 m²

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bolešov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

RentHub |2-izbový byt + parking a garáž, VINOHRADY| Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Predmerského | 55 m²

Natália z RentHub ponúka na prenájom 2-izbový byt na ul. Predmerského v Trenčíne - VINOHRADY. B

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | GARÁŽ v radovej zástavbe, ul. Kubranská | Trenčín

Reality Trenčín

Garáž | Kubranská | 19 m²

RADO Reality ponúka na predaj GARÁŽ o výmere 19 m² na ulici Kubranská v Trenčíne, za ubytovňou

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

28,900 € 1521 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | PRIPRAVUJEME 2-izbový byt +parkovanie, ul. Liptovská | Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Liptovská | 62 m²

RADO Reality pripravuje do ponuky 2-izbový byt o rozlohe 62m2 na ul. Liptovská v Trenčíne. Byt

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

680 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.2A, 3i byt 79,4m2 s balkónom 5,9m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 79.4 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením A.2A, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

333,304 € 4198 €/m²

RADO | Rodinný dom s komerčným využitím, Chocholná - Velčice

Reality Chocholná-Velčice

Rodinný dom | Nezadaná | 152 m²

RADO Reality ponúka na predaj rodinný dom v lokalite Chocholná-Velčice. Táto nehnuteľnosť je

Publikované: 08.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Chocholná-Velčice

69,900 € 520 €/m²

RADO | Pozemok - trvalý trávny porast | 3262 m2 | Záblatie

Reality Trenčín

Orná pôda | Nezadaná | 3,262 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj pozemok v Záblatí. Výmera pozemku je 3262m2. Pozemok je vede

Publikované: 12.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

34,500 € 11 €/m²

RADO | 2 byty v 1 už s nájomníkmi | okamžitý príjem 1770€/mes | 4.08%

Reality Bratislava-Vrakuňa

5 a viac izbový byt | Čiližská | 105.75 m²

Hľadáš investičný byt, ktorý ti bude ihneď zarábať? Čo keby si kúpil byt, ktorý už má nájomník

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

519,750 € 4915 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Na predaj 3i byt 75m2 ul. Mateja Bela | Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Mateja Bela | 75.28 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v žiadanej lokalite Juh, na u

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

144,900 € 1925 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 5-izbový dvojdom s predzáhradkou pre rodiny v pokojnej zóne

Reality Bratislava-Vrakuňa

5 a viac izbový byt | Irisová | 145 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj novostavbu z tohto roku s veľkorysou výmerou 145m² na ulici O

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

385,000 € 2655 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 5i RD s pozemkom 1977m2 | Bobot

Reality Bobot

Rodinný dom | Bobot | 126 m²

IBA U NÁS! RADO Reality vám ponúka rodinný dom, v ktorom nájde miesto každý člen rodiny. Tento

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bobot

134,900 € 1071 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Predaj 3-izb. bytu 70 m2 + parking, Trenč. Stankovce - Sedličná

Reality Trenčianske Stankovce

3 izbový byt | Sedličná | 70 m²

RADO Reality ponúka na predaj 3.izb. byt v Trenčianskych Stankovciach – časť Sedličná. Byt s úž

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Stankovce

147,000 € 2100 €/m²

INVEREST test

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Jarošova | 30 m²

Inverest test

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

RADO | 4i mezonet, 133m2, vlastné kúrenie, Melčice-Lieskové

Reality Nové Mesto nad Váhom

4 izbový byt | Nezadaná | 133 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj veľkometrážny 4-izbový mezonetový byt s vlastným kúrením v ob

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

219,900 € 1653 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Stavebný pozemok 5176m2, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Mnešická | 5,176 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj pozemok priamo v Novom Meste nad Váhom. Celková výmera pozemk

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

599,000 € 116 €/m²

RADO | Rodinný dom (bytovka) s pozemkom 554m2, Bobotská Lehota

Reality Bobot

Rodinný dom | Bobot | 530 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj zaujímavú investičnú príležitosť. Budova sa nachádza v obci B

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bobot

189,900 € 358 €/m²