RADO Reality

RADO Reality Group s.r.o.

Mateja Bela 20 91108 Trenčín
Spoločnosť RADO Reality je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja nehnuteľností, prenájmom objektov, ich správou a samozrejme poskytujeme aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a vyškoleným maklérom je schopná predať Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Dúfame, že práve v nás získate silného a spoľahlivého partnera!
Prečítať viac

421 inzerátov v ponuke

RADO | 4 IZB. DOM 400m2 pozemok | Čerešnová ul. Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Čerešňová | 93 m²

Na predaj moderný a prakticky riešený 4-izbový rodinný dom v obľúbenej a rýchlo dostupnej lokal

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

359,000 € 3860 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

RADO | 3i byt s výhľadom na Kolibu a hrad | Kramáre | 74.7m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Rozvodná | 67.85 m²

Chcete bývať na mieste, kde máte prírodu aj centrum mesta na pár minút? Potom si obľúbite tent

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,990 € 3979 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

RADO | Na predaj stavebný pozemok v obci Bidovce

Reality Bidovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 543 m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok v pokojnej a vyhľadávanej lokalite obce Bidovce, len pár min

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bidovce

71,900 € 132 €/m²

Novinka
Novinka

RentHub | moderný 3i byt | parkovanie | novostavba | Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 61 m²

Slavo z RentHub Vám ponúka na prenájom zariadený 3-izbový byt v novostavbe Slnečnice, ktorý zau

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

915 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

RentHub | priestranný | 2i byt s balkónom | parkovaním | Koprivnická

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Koprivnická | 52 m²

Zariadený 2-izbový byt s garážovým státím a kobkou pri byte – Koprivnická ulica, Dúbravka Slav

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

740 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

RentHub | Útulný 1 izbový byt | s parkovaním | Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

1 izbový byt | Jánošíkovská | 33 m²

Slavo z RentHub Vám ponúka útulný a praktický 1-izbový byt v Dunajskej Lužnej – váš nový domov!

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Lužná

440 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

RADO |GARZÓNKA | 38 m² | PRENAJATÁ ZA 660 € | J. Jonáša - DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 38 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj investičnú garzónku na ulici Jána Jonáša 9 v Bratislave – Dev

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

121,900 € 3208 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

RADO | Garzónka 30 m2 | J. Jonáša - Devínska nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 30 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

107,000 € 3567 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

RentHub I Krásny dizajnový 2-izb. byt s terasou a krbom I 110 m² I

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 110 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom jedinečný dizajnový 2,5-izbový mezonet s ter

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,150 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

RADO | Kancelársky priestor + parking, ul. Bratislavská | Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská | 22 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom zrekonštruovanú kanceláriu na ul. Bratislavská v Trenčíne.

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

380 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

RADO | 4-izbový byt 80m2 | I. Bukovčana - DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Ivana Bukovčana | 77 m²

RADOReality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt s celkovou výmerou 80 m², ktorý sa nachádza v zat

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

235,200 € 3055 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Pekný 2-izbový byt s lodžiou | investičná príležitosť |

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Jasovská | 38 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na predaj svetlý a príjemný 2-izbový byt so zasklenou lo

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

199,000 € 5237 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 3-izbový byt 67m2 + loggia 4m2 | Lehnice

Reality Lehnice

3 izbový byt | Sásovská cesta | 67 m²

RadoReality Vám ponúka na prenájom priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt s loggiou a d

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Lehnice

630 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

RADO | stavebné pozemky 4017m2 pre 6 dvojdomov | Jarovce-Mandľová

Reality Bratislava-Jarovce

Pozemok pre rodinné domy | Mandľová | 4,017 m²

Investičná príležitosť – 6 stavebných pozemkov pre dvojdomy v Jarovciach | Bratislava RADO Rea

Publikované: 17.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

430 €/m2 430 €/m2

RentHub | príjemný | 3i byt | bez provízie | Belinského | Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Belinského | 70 m²

Slavo z RentHub Vám ponúka príjemné a priestranné bývanie v Petržalke – Belinského ulica. Hľad

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

740 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

RADO | Stavebný pozemok 545m2 | Fongy - Rača

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 545 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 545 m², situovaný v tichej a stabilizo

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

290,100 € 532 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.2B, 2i byt 56,9m2 s terasou 7,4 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 56.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.2B, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

231,173 € 4063 €/m²

RADO | Pozemok na výstavbu IBV 10946m2 | Trenčín Záblatie

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Ku kyselke | 10,946 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj slnečný pozemok na výstavbu rodinných domov o výmere 10946 m2

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

1,000,000 € 91 €/m²

RADO | Rekreačná chatka, Múrnice - Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 84 m²

RADO Reality ponúka na predaj útulnú, kompletne zekonštruovanú a zateplenú chatku s úžitkovou p

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

124,900 € 1487 €/m²

RADO | Na prenájom hala 2100 m2 | Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

Priestor pre sklad | Trenčianska cesta | 1,400 m²

RADO Reality ponúka prenájom výrobno-skladovej haly 2 100 m² – Nová Dubnica, Trenčianska ulica

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Nová Dubnica

6,966.16 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Rekreačná chata | Nová Dubnica - 400m2 pozemok

Reality Nová Dubnica

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 150 m²

RADO Reality Vám punúka rekreačnú chatu nachádzajúcu sa v pokojnej lokalite Nová Dubnica – Malý

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Dubnica

150,000 € 1000 €/m²

RADO | Poľnohospodárske pozemky | 8689,39m2 a 11417,24m2 | Bolešov

Reality Bolešov

Orná pôda | Nezadaná | 20,106.63 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj dva pozemky v obci Bolešov. Výmera pozemkov je 8689,39m2 a 1

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bolešov

5 €/m2 5 €/m2

RADO | Novostavba - 4i rodinný dom, Hanzlíkovská - Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Pod privádzačom | 125 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom na ulici Pod privádzačom v Trenčíne, v m

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

385,000 € 3080 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | IBA U NÁS! Na predaj pozemok Lazy pod Makytou-osada Mladoňov

Reality Lazy pod Makytou

Pozemok pre rodinné domy | Mladoňov | 2,657 m²

Predám pozemok o výmere 2657 m2 v krásnej prírode osady Mladoňov (Lazy pod Makytou). ° pozemok

Publikované: 20.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

19 €/m2 19 €/m2