RADO Reality

RADO Reality

Mateja Bela 2460/20 91108 Trenčín
Spoločnosť RADO Reality je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja nehnuteľností, prenájmom objektov, ich správou a samozrejme poskytujeme aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a vyškoleným maklérom je schopná predať Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Dúfame, že práve v nás získate silného a spoľahlivého partnera!
Prečítať viac

RADO Reality

Inverest s.r.o.

Jarošova 1 83103 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

RADO Reality

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Mateja Bela 2460/20 91108 Trenčín Slovensko

RADO Reality

RADO Reality Group s.r.o. (421  inzerátov)

Mateja Bela 20 91108 Trenčín

421 inzerátov v ponuke

RADO | Pozemky na predaj, 28702m2 v 1/1, Stará Turá

Reality Stará Turá

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 28,702 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj súbor pozemkov v celkovej výmere 28.702 m2 v katastri mesta S

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

34,900 € 1 €/m²

Prenájom priestoru 66 m2 - Tr. Turná

Reality Trenčianska Turná

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 66 m²

RADO Reality ponúka na prenájom priestor o výmere 66 m² v bytovom dome v Trenčianskej Turnej.

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčianska Turná

350 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

RADO | Na prenájom administratívny priestor, 20 m2, Púchov

Reality Púchov

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 20 m²

RADO Reality ponúka na prenájom 2 samostatné kancelárie každá o rozlohe 20 m2 v Púchove. Areál

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Púchov

150 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

RADO | Na prenájom obchodný priestor o rozlohe 77 m2, v administratívn

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Centrum | 77 m²

RADO Reality ponúka na dlhodobý prenájom obchodný priestor o rozlohe 77 m2, v administratívnej

Publikované: 18.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

365 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

RADO | Na prenájom prenájom obchodný priestor na pešej zone

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | Centrum | 60 m²

RADO Reality ponúka na prenájom obchodný priestor pred administratívnou budovou Centrum 18/23 v

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

RADO | Predaj 3-izb. bytu 77 m2, Trenčín - Legionárska ul.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Legionárska | 77 m²

RADO Reality ponúka na predaj 3-izb. byt na Legionárskej ul. v Trenčíne. Byt, pri ktorom sa roz

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

199,000 € 2584 €/m²

RADO | Prenájom kancelárie 33 m2 - Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Kubranská | 33 m²

RADO Reality ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 33 m². Priestor je kompletne zrek

Publikované: 12.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

277 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

RADO | PRENAJATÉ! 3i byt | Sihoť I, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Študentská | 60 m²

RADO Reality ponúka na prenájom zrekonštruovaný, čiastočne zariadený 3-izbový byt, ktorý sa nac

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Reštaurácia s pozemkom 2020m2, Partizánske

Reality Partizánske

Reštaurácia | Bielická | 633 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj reštauračné zariadenie, ktoré je kolaudované ako rodinný dom

Publikované: 28.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Partizánske

220,000 € 348 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | PRENAJATÉ! 2i byt s terasami a parkovacím miestom | Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Pred poľom | 47 m²

„Dve terasy, dvojnásobný zážitok z bývania – moderný byt s prepojením interiéru a exteriéru.“ R

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO ׀ Na predaj chata v rezorte Vampíl

Reality Plavecký Štvrtok

Chalupa, rekreačný domček | 77 m²

RADO Reality ponúka na predaj chatu v rezorte rekreačnej oblasti Vampíl. Táto oblasť sa nachád

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Plavecký Štvrtok

120,000 € 1558 €/m²

RADO | Vinohradnícky domček s pozemkom v meste Skalica

Reality Skalica

Chalupa, rekreačný domček | Špety | 38 m²

RADO Reality ponúkam na predaj vinohradnícky domček s pozemkom v meste Skalica. Zastavaná ploch

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Skalica

99,000 € 27 €/m²

RentHub | Priestranný 2,5-izb. byt s walk-in šatníkom | parkovanie |

Reality Stupava

2 izbový byt | Okružná | 62 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom priestranný 2,5-izbový byt so samostatným wa

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Stupava

740 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Kancelárske priestory 65m2, Mierové námestie | Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Mierové námestie | 65 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom štýlové kancelárske priestory priamo v centre Trenčína – na

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

710 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

RADO | Nádherný pozemok pre náročných+projekt RD so staveb. povolením

Reality Nová Dubnica

Pozemok pre rodinné domy | Višňová | 2,261 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj veľkorysý slnečný stavebný pozemok v luxusnej rezidenčnej štv

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Budova s pozemkom 2065m2, Vrbové - Piešťany

Reality Vrbové

Obchodné priestory | Jána Zigmundíka | 1,800 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj budovu v blízkosti centra mesta Vrbové. Budova je postavená n

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Vrbové

1,499,900 € 833 €/m²

RADO | Obchodné / kancelárske priestory na námestí v Dubnici n.V.!

Reality Dubnica nad Váhom

Obchodné priestory | Námestie Matice Slovenskej | 30 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom obchodné priestory priamo na Námestí Matice slovenskej v Du

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

RADO | Predaj pozemku 1091m2 v Jablonici

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,091 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o rozlohe 1091m2 v obci Jablonica, ktorá sa

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Senica

45,000 € 41 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Stavebný pozemok 1091m2 | Jablonica

Reality Jablonica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,091 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jablonica

80,000 € 73 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | RODINNÝ DOM S OBCHOD. PRIESTORMI | RUŽINOV - TRNÁVKA

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Beckovská | 580 m²

Hľadáte bývanie a podnikanie na jednej adrese ? RADO Reality vám ponúka na predaj jedinečný

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1,284,000 € 2214 €/m²

RADO | 1,5 izbový byt B 5.4 | Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 42 m²

REZERVOVANÉ Moderný 1,5-izbový byt s lodžiou orientovanou na východ – projekt Green Corner, Ra

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

223,990 € 5333 €/m²

RADO | Exkluzívna honosná kúria | 14-ha pozemok | Dunakiliti - HU

Reality Dunakiliti

Rodinný dom | Maďarsko | Dunakiliti |

RADO reality vám Predstavuje unikátnu príležitosť vlastniť nehnuteľnosť, ktorá nemá na súčasno

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dunakiliti

3,750,000 € 3750 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Dunakiliti

Rekreačný pozemok | Maďarsko | Dunakiliti |

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dunakiliti

3,750,000 € 26 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Dunakiliti

Objekt pre obchod | Maďarsko | Dunakiliti |

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Dunakiliti

3,750,000 € 3750 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka