RADO Reality

RADO Reality

Mateja Bela 2460/20 91108 Trenčín
Spoločnosť RADO Reality je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja nehnuteľností, prenájmom objektov, ich správou a samozrejme poskytujeme aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a vyškoleným maklérom je schopná predať Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Dúfame, že práve v nás získate silného a spoľahlivého partnera!
Prečítať viac

RADO Reality

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Mateja Bela 2460/20 91108 Trenčín Slovensko

RADO Reality

Inverest s.r.o.

Jarošova 1 83103 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

RADO Reality

RADO Reality Group s.r.o. (421  inzerátov)

Mateja Bela 20 91108 Trenčín

421 inzerátov v ponuke

RADO | Pozemky na predaj, 33956 m2 v 1/1, Lúka - NMnV

Reality Lúka

Orná pôda | Nezadaná | 33,956 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj súbor pozemkov v celkovej výmere 33.956 m2 v katastri obce Lú

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lúka

36,500 € 1 €/m²

RADO | Veľký pozemok s krásnym výhľadom - Horná Breznica!

Reality Horná Breznica

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 3,953 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj veľký slnečný rekreačný pozemok v obci Horná Breznica. Pozem

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horná Breznica

5 €/m2 5 €/m2

RADO | Investičný pozemok 490m2 | Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Ku kyselke | 490 m²

RADO Reality ponúka na predaj investičný pozemok s rozlohou 490 m² na ulici Ku Kyselke v Trenčí

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

Cena dohodou

RADO | 4-izbový byt 99m2 + záhrada 56m2 | Rača - Bratislava

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Pri vinohradoch | 99 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt na ulici Pri vinohradoch v Rači, Bratislava. Tent

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

190,900 € 1928 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská A.2F, 3i byt 75,5m2 s terasou 6,7 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 75.5 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením A.2F, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

299,876 € 3972 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.2E, 2i byt 56,9m2 s terasou 5,6m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 56.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.2E, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

230,871 € 4057 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.3C, 1i byt 40,6 m2 s terasou 8,9 m2

Reality Trenčín

1 izbový byt | Karpatská | 40.6 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 1-izbový byt s označením A.3C, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

166,057 € 4090 €/m²

RADO | Obchodný priestor na Račianskej ulici | 195 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska 99 | 190.34 m²

RADO Reality ti ponúka na predaj obchodný priestor v bratislavskom Novom Meste na Račianskej 99

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

499,000 € 2622 €/m²

RADO | Sklad na prenájom 18m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | K výstavisku | 18 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na prenájom viacero flexibilných skladových priestorov rôznych

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

52.56 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

RADO | prenájom | zariadený 3i byt | loggia | 74 m² | REZERVOVANÝ

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jamnického | 74 m²

Slavo z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom 3-izbový byt s balkónom a dvomi nepriechodným

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

620 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

RentHub | zariadený 3-i byt | parkovanie | 70 m² | REZERVOVANÝ

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Námestie sv. Františka | 70 m²

Slavo z rentHub Vám ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt s rozlohou 70 m², situovaný v s

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

730 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

RADO | Na prenájom rodinný dom s pozemkom, Soblahov - Trenčín

Reality Soblahov

Rodinný dom | Kuria | 200 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom rodinný dom v obci Soblahov. Dom má zastavanú plochu 100m2

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Soblahov

890 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

RADO | Pozemok na výstavbu rodinného domu 391m2, Trenčianske Jastrabie

Reality Trenčianske Jastrabie

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 391 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 391m2 v obci Trenčianske Jastrabie. Poz

Publikované: 01.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Jastrabie

31,900 € 82 €/m²

RADO | VÝROBNÁ HALA 590m2 + pozemok 2202m2, Trenčianska Turná

Reality Trenčianska Turná

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 590 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj výrobnú halu s rozlohou priibližne 590m2, postavenú na pozemk

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčianska Turná

899,000 € 1524 €/m²

RADO | Budova s pozemkom 2065m2, Vrbové - Piešťany

Reality Vrbové

Priestor pre výrobu | Jána Zigmundíka | 1,800 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj budovu v blízkosti centra mesta Vrbové. Budova je postavená n

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Vrbové

1,499,900 € 833 €/m²

RADO | Dvojgeneračný rodinný dom v Borskom Mikuláši

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Bratislavská | 2 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Borský Mikuláš. Rodinný dom sa skladá s

Publikované: 20.09.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

156,000 € 78000 €/m²

RADO | Komplet PREROBENÝ 3-izbový byt | Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Centrum II | 60 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt o výmere 60 m² v Dubnici nad Váhom - Centrum II.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

149,900 € 2498 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RADO | Reštaurácia a rodinný dom s pozemkom 2020m2, Partizánske

Reality Partizánske

Rodinný dom | Bielická | 633 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj reštauračné zariadenie, ktoré sanachádza na ul. Bielická v Pa

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Partizánske

220,000 € 348 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Obchodný priestor 290m2 s pivnicou | Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

Obchodné priestory | Výstrkov | 190 m²

RADO Reality ponúka na prenájom obchodný priestor s výmerou 190 m², nachádzajúci sa na ulici Vý

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bánovce nad Bebravou

1,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO ׀ Rodinný dom v obci Borskom Mikuláš.

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Sadová | 174 m²

RADO Reality vám v zastúpení majiteľov ponúka na predaj trojizbový rodinný dom v obci Borský Mi

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

130,000 € 747 €/m²

RADO | 2i byt 54m2 + 20m2 pivnica + pozemok, Hrabovská - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hrabovská | 74 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt (malý 3-izbový) s podlahovou plochou 54m2 na uli

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

104,900 € 1418 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | PRENAJATÉ! garsónka, 34 m2 | kryté parkovanie | Trenčín, Odevná

Reality Trenčín

Garsónka | Odevná | 34 m²

RADO Reality ponúka na prenájom garsónku s krytým parkovacím státím v projekte Nové Zlatovce, n

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

480 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Na prenájom výrobno/skladový objekt, 300 m2 v Púchove

Reality Púchov

Priestor pre výrobu | Nezadaná | 350 m²

RADO Reality ponúka na prenájom výrobno/skladový objekt, 300 m2 v Púchove. Areál závodu sa nach

Publikované: 06.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Púchov

2,000 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

RADO | Na prenájom administratívny priestor, 20 m2, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Centrum | 20 m²

RADO Reality ponúka na dlhodobý prenájom obchodný priestor o rozlohe 20 m2, v administratívnej

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

200 €/mesiac 10 €/mesiac/m²