RADO Reality

RADO Reality

Mateja Bela 2460/20 91108 Trenčín
Spoločnosť RADO Reality je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja nehnuteľností, prenájmom objektov, ich správou a samozrejme poskytujeme aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a vyškoleným maklérom je schopná predať Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Dúfame, že práve v nás získate silného a spoľahlivého partnera!
Prečítať viac

RADO Reality

Inverest s.r.o.

Jarošova 1 83103 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

RADO Reality

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Mateja Bela 2460/20 91108 Trenčín Slovensko

RADO Reality

RADO Reality Group s.r.o. (421  inzerátov)

Mateja Bela 20 91108 Trenčín

421 inzerátov v ponuke

RADO | Záhrada 318m2 + murovaná pivnica, Chrášť - Trenčín

Reality Trenčín

Rekreačný pozemok | Východná | 318 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj pozemok v záhradkárskej oblasti Chrášť v Trenčíne. Pozemok má

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

22,500 € 71 €/m²

RADO | Obchodný priestor 89m2 | Ružinovská - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Ružinovská | 89 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj obchodný priestor s rozlohou 89 m², nachádzajúci sa na 1. posc

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 3360 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Na predaj luxusná reštaurácia – Lehota pod Vtáčnikom

Reality Lehota pod Vtáčnikom

Reštaurácia | Nezadaná | 1,200 m²

RADO Reality ponúka na predaj luxusnú reštauráciu v obci Lehota pod Vtáčnikom, na pozemku o vým

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Lehota pod Vtáčnikom

835,000 € 696 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská (D.2G), 3i byt 87 m2, loggia 13,2 m2, TN

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 87.19 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 3-izbový byt s označením D.2G v bytovom dome D, s veľk

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

360,449 € 4134 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (D.2B), 1i byt 46 m2, loggia 5 m2, Trenčín

Reality Trenčín

1 izbový byt | Karpatská | 46.04 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 1-izbový byt s označením D.2B v bytovom dome D, s veľk

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

190,414 € 4136 €/m²

RADO | Investičný pozemok Svinná na IBV 28.084 m2

Reality Svinná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 28,084 m²

IBA U NÁS! Rado Reality ponúka na predaj rozľahlý investičný pozemok vo Svinnej, okres Trenčín,

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

4.8 €/m2 5 €/m2

RADO | NA PRENÁJOM Skladové priestory + kancelárie – Trenčín

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | Nezadaná | 1,400 m²

Ak hľadáte vhodné miesto na uskladnenie tovaru, materiálu alebo techniky, ideálne pre malé aj s

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Cena dohodou

RADO | Stavebný pozemok - Nemšová – 3.500m2

Reality Nemšová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,500 m²

IBA U NÁS! Rado Reality ponúka na predaj rozľahlý pozemok v Nemšovej, okres Trenčín, ktorý je

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nemšová

60 €/m2 60 €/m2

RADO | Posledný voľný dom! Moderná novostavba 4-izbového domu

Reality Sokolovce

Rodinný dom | 108 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj kvalitnú 4-izbovú novostavbu rodinného domu v objekte dvojdom

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sokolovce

165,000 € 1528 €/m²

RADO | 3i RD s pozemkom 262m2 | ul. Hurbanova, Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Hurbanova | 138 m²

IBA U NÁS! RADO Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj prízemný 3-izbový rodinný dom s pivnico

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

255,000 € 1848 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Prenájom od 11 m² do 56 m² kancelárie | Zlatovce

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Brnianska | 56 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnej budove nachádzajúcej s

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

5.26 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

RADO | Obchodný priestor, 98m2, Beckovská - Trenčín - širšie centrum

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Beckovská | 98 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný nebytový priestor s rozlohou 98m2 n

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

119,900 € 1223 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Obchodný priesor - reštaurácia na prenájom, 187m2, Trenčín

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Štúrovo námestie | 187 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom reštauračný / obchodný priestor s rozlohou 187m2 v priamom

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

1,800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

RADO | 4-izbový byt 99m2 + záhrada 56m2 | Rača - Bratislava

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Pri vinohradoch | 99 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt na ulici Pri vinohradoch v Rači, Bratislava. Tent

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

190,900 € 1928 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská (C.1A), 3i byt 84 m2, predzáhradka 111 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 84.14 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením C.1A, ktorý spája š

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

398,830 € 4740 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.2B), 2i byt 57 m2, loggia 5,3 m2, TN

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 57.3 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s označením C.2B v bytovom dome C, s inte

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

244,303 € 4264 €/m²

RADO | Predaj firma s pozemkom 1942m2 | ul. Bratislavská | Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská cesta | 330 m²

RADO Reality ponúka na predaj administratívnu budovu na ulici Bratislavská v Trenčíne s pozemko

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

875,000 € 2652 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Prenájom exkluzívnych priestorov na 2. a 3.NP, Nám. sv.Anny

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie sv. Anny | 423.1 m²

IBA U NÁS! RADO Reality prináša na prenájom exkluzívne administratívne priestory na 2. NP (cca

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

13.7 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Prenájom ambulancie 31,55 m2 | Medicentrum Vinohrady

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Vladimíra Predmerského | 31.55 m²

RADO Reality ponúka na prenájom moderné ambulancie v Medicentre Vinohrady – Trenčín Ponúkame n

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

450 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

RADO | 5i RD s pozemkom 860m2 | Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kpt. Jaroša | 272 m²

IBA U NÁS! RADO Reality vám ponúka 5-izbový rodinný dom s krbom a záhradou v Trenčíne. Ponúkam

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

499,000 € 1835 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Prenájom 140m2 kancelárie | ul. Radlinskeho |Pieštany

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | 140 m²

RADO Reality ponúka kancelárske priestory v administratívnej budove v širšom centra kúpeľného m

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

1,650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 3-izbový Rodinný dom so záhradou 601m2 | Ducové

Reality Ducové

Rodinný dom | Ducové 49 | 108 m²

IBA U NÁS! RADO Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v tichej obci Ducové, len 10

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ducové

129,000 € 1194 €/m²

RADO | Stavebný pozemok pre RD | všetky podklady | 528 m² |Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 528 m²

Márne hľadáš samostatne stojaci dom podľa svojich predstáv a radovky nie sú pre teba to pravé?

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

149,900 € 284 €/m²

RADO | CAPITIS 2-izbový byt 49,82m2 + park. státie | Sihoť - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Žilinská | 49.82 m²

RADOReality Vám ponúka na prenájom tento úžasný 2-izbový byt s rozlohou 49,82m2 v novostavbe CA

Publikované: 28.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka