RADO Reality

RADO Reality

Mateja Bela 2460/20 91108 Trenčín
Spoločnosť RADO Reality je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja nehnuteľností, prenájmom objektov, ich správou a samozrejme poskytujeme aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a vyškoleným maklérom je schopná predať Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Dúfame, že práve v nás získate silného a spoľahlivého partnera!
Prečítať viac

RADO Reality

Inverest s.r.o.

Jarošova 1 83103 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

RADO Reality

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Mateja Bela 2460/20 91108 Trenčín Slovensko

RADO Reality

RADO Reality Group s.r.o. (421  inzerátov)

Mateja Bela 20 91108 Trenčín

421 inzerátov v ponuke

RADO | Kancelárske priestory 65m2, Mierové námestie | Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Mierové námestie | 65 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom štýlové kancelárske priestory priamo v centre Trenčína – na

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

710 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

RentHub | Zariadený 1,5 izbový byt | 35m² | SLNEČNICE

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 35 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom vkusne zariadený 1,5-izbový byt v obľúbenej

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Stavebný pozemok 584m2 | Trenčín - Skalka nad Váhom

Reality Skalka nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 584 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v Trenčíne – Skalka nad Váhom. Pozemok o vým

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Skalka nad Váhom

69,500 € 119 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská (D.1A), 3i byt 85 m2, predzáhradka 190 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 85.46 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením D.1A, ktorý spája š

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

431,688 € 5051 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (D.1D), 3i byt 81 m2 s predzáhradkou 51 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 81.5 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 3 izbový byt s označením D.1D v bytovom dome D, s veľk

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

352,551 € 4326 €/m²

PRENAJATÝ | RentHub | Prémiový 2i byt SKY PARK 4 | loggia, garáž |

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 55 m²

Ranná káva na loggii, večer park a perfektný výhľad pod oknami. Tento úplne nový 2-izbový byt v

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | Mestská vila | 2i byt | charakter & atmosféra | centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 43 m²

Nie každá adresa v meste ponúka výnimočnosť. Mestské vily majú niečo, čo novostavby nikdy nepon

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,040 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rodinný dom s prístavbou, pivnicou a veľkým pozemkom

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | Partizánska | 206 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj rodinný dom so zaujímavým dispozičným riešením a veľkým poten

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

163,200 € 792 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská C.4B - 4i luxusný byt 110 m2, terasa 70 m2

Reality Trenčín

4 izbový byt | Karpatská | 110 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 4-izbový byt C.4B v bytovom dome C, nachádzajúci sa na

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

579,518 € 5268 €/m²

REZERVOVANÉ | Veľkometrážny 3i byt s výťahom a pivnicou | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ondrejovova | 81.81 m²

Hľadáš pre svoju rodinu byt v mimoriadne žiadanej lokalite, kde máš všetko dôležité na pár krok

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 3178 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Kancelárie-Showroom 357 m², Zadunajská cesta, Petržalka, BA

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Zadunajská | 357 m²

Obchodné priestory na predaj v Petržalke, Bratislava Showroom / kancelárie 357 m² – Zadunajská

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

509,000 € 1426 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Moderný 4-izbový byt s panoramatickým výhľadom- Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Javorinská | 104 m²

Priestranný 4-izbový byt s veľkou terasou, krásnym výhľadom a spoločnou záhradou – Staré Mesto

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,400 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ RADO | IBA U NÁS! Predaj 4-i. bytu,75 m2,Trenčín Juh

Reality Trenčín

4 izbový byt | Novomeského | 81 m²

REZERVOVANÉ! RADO Reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj 4-izb. byt na Novomeského ul.

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

139,900 € 1727 €/m²

RADO | Sklad na prenájom 72m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | K výstavisku | 72 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na prenájom viacero flexibilných skladových priestorov rôznych

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

210.24 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

RADO | Prenájom 16,25m2 kancelárie | ul. Radlinskeho |Pieštany

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | 16.25 m²

RADO Reality ponúka kancelárske priestory v administratívnej budove v širšom centra kúpeľného m

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

172.25 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Prenájom 25,20m2 kancelárie | ul. Radlinskeho |Pieštany

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | 25.2 m²

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

267.12 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 8i RD s pozemkom 712m2 | Ducové

Reality Ducové

Rodinný dom | Ducové 40 | 318 m²

IBA U NÁS! RADO Reality vám ponúka rodinný dom, v ktorom nájde miesto každý člen rodiny. Tento

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ducové

194,000 € 610 €/m²

RADO | 2 izbovy byt v povodnom stave

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 79.25 m²

RADO Reality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v pôvodnom stave na prízemí tehlového by

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2902 €/m²

RADO | 5-izbový rodinný dom s bazénom a saunou | Šintava

Reality Šintava

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Hľadáš pokojné bývanie v príjemnej lokalite s výbornou dostupnosťou? RADO Reality ti ponúka na

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šintava

185,000 € 925 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | IBA U NÁS! Stav. pozemok 904 m2, Trenčín - Záblati

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Ku Kyselke | 904 m²

RADO Reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 904 m² v Trenčín

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

235 €/m2 235 €/m2

Pozemok na logistické centrum a priemyselnú výrobu | Šala | 15ha

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | Nitrianska | 147,499 m²

Ponúkame na predaj pozemok v strategickej lokalite mesta Šaľa s výborným dopravným napojením. P

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

Cena dohodou

RADO | Na prenájom rodinný dom s pozemkom, Soblahov - Trenčín

Reality Soblahov

Rodinný dom | Kuria | 200 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom rodinný dom v obci Soblahov. Dom má zastavanú plochu 100m2

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Soblahov

890 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

RADO | Kancelárie na prenájom 40.26m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | K výstavisku | 40.26 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na prenájom viacero flexibilných kancelárskych priestorov rôzn

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

167.88 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

RADO | Sklad na prenájom 34m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | K výstavisku | 34 m²