Orion Real s.r.o.

Orion Real s.r.o.

Lomonosovova 34 04001 Košice-Juh Slovensko
Hlavným cieľom našej spoločnosti s viac ako 10-ročnými skúsenosťami na realitnom trhu - Orion Real
s.r.o. je poradiť zákazníkovi, čo je najlepšie riešenie jeho potreby a spojiť očakávania s reálnymi
možnosťami v oblasti, o ktorú sa zaujíma klient. Cieľom nie je len poskytnúť jednoduchú službu.
Prečítať viac

Orion Real s.r.o.

Orion Real s.r.o.

Pribinova 8 04001 Košice Slovensko

17 inzerátov v ponuke

2 izb. byt, 6 m loggia, po rekonštrukcii, Buzulucka ulica, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Buzulucká | 42 m²

Ponúkame na predaj štýlový a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt na ulici Buzulucká v Košici

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

179,990 € 4285 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

NOVÁ REKONŠTRUKCIA - 3 IZB. BYT, LOGGIA, DÉNEŠOVÁ ULICA, KOŠICE

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Dénešova | 72 m²

Ponúkame na predaj nadštandardne zrekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

258,990 € 3597 €/m²

VÝNIM. PONUKA – STAVEBNÉ POZEMKY, KOŠICE – KAVEČANY, 2400 m2

Reality Košice-Kavečany

Pozemok pre rodinné domy | Kadlubská | 2,400 m²

Ponúkame na predaj jedinečný súbor troch susediacich pozemkov (záhrad) o celkovej výmere až 240

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

299,900 € 125 €/m²

POSTÚPENIE KAVIARNE LA CAFE PORTOFINO – HLAVNÁ ULICA, KOŠICE

Reality Košice-Staré Mesto

Reštauračné priestory | Hlavná | 100 m²

Ponúkame na postúpenie výnimočnú kaviareň LA CAFE PORTOFINO, nachádzajúcej sa priamo na prestí

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

48,000 € 480 €/m²

Reality Košice-Staré Mesto

Reštaurácia | Hlavná | 100 m²

Ponúkame na postúpenie nájom výnimočnej kaviarne LA CAFE PORTOFINO, nachádzajúcej sa priamo na

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Objekty na prenájom Košice-Staré Mesto

5,000 €/mesiac 50 €/mesiac/m²

4 - IZB. BYT S LOGGIOU, KOŠICE – JUH, KRAKOVSKÁ UL., 7 posch./8

Reality Košice-Juh

4 izbový byt | Krakovská | 71 m²

Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Juh n

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Košice-Juh

229,990 € 3239 €/m²

PRENÁJOM 3-IZBOVÝ BYT V HISTORICKOM CENTRE KOŠÍC | BAŠTOVÁ ULICA | 2x TERASA | GARÁŽ

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Baštová | 80 m²

Ponúkame na prenájom jedinečný, architektom navrhnutý 3-izbový byt v novostavbe, situovaný na p

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,650 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM – OBCHODNO-KANCELÁRSKA BUDOVA PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII, KOŠICE – ŠIRŠIE CENTRUM

Reality Košice-Juh

Administratívny objekt | Pri Bitúnku | 196.26 m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – OBCHODNO-KANCELÁRSKA BUDOVA PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII, KOŠICE – ŠIRŠ

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na prenájom Košice-Juh

12 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

VÝNIMOČNÁ PONUKA – PRIESTRANNÁ MUROVANÁ CHATA S CELOROČNÝM VYUŽITÍM PRI VODNEJ PLOCHE BUKOVEC

Reality Bukovec

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 250 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú 6-izbovú murovanú chatu so súpisným číslom a garážou, vhodnú na ce

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bukovec

299,990 € 1200 €/m²

PRENÁJOM | Štýlový 2-izbový byt v centre Košíc – Hlavná ulica, parkovanie vo dvore

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 66 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

SLNEČNÝ POZEMOK 607 m2 s PEKNÝM VÝHĽADOM PRI VODNEJ PLOCHE RUŽÍN, KOŠICE - OKOLIE

Reality Košická Belá

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 607 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný slnečný pozemok s peknými výhľadmi s rozlohou 607 m2 pri vodnej

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 03.09.2025
Pozemky na predaj Košická Belá

95,000 € 157 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, KOŠICE-BARCA, 600 m2

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | Zemianska | 600 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších lokalít mesta Košice – mests

Publikované: 24.09.2024 Aktualizované: 25.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

285,000 € 475 €/m²

PRENÁJOM - RENTAL - NOVÉ APARTMÁNY BEZPROSTREDNE pri VETERINE, KOŠICE

Reality Košice-Sever

Apartmán | Kavečianska cesta | 22 m²

Ponúkame na prenájom 26 úplne novo-dokončených a zariadených apartmánov v unikátnom projekte Ap

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 21.08.2025
Byty na prenájom Košice-Sever

650 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ DOM DRUŽSTEVNÁ PRI HORNÁDE, KOŠICE - OKOLIE, 8 km od KOŠÍC

Reality Družstevná pri Hornáde

Rodinný dom | Za Kasárňou | 186 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný udržiavaný murovaný, dvojpodlažný, 5 izbový rodinný dom v tichej

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 07.12.2025
Domy na predaj Družstevná pri Hornáde

252,000 € 1355 €/m²

PRENÁJOM - 2 IZB ZARIADENÝ BYT v NOVOSTAVBE ALBELLI, KOŠICE

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Alvinczyho | 55 m²

NOVOSTAVBA - Ponúkame na prenájom exkluzívne na mieru zariadený 2 izbový byt v novostavbe proje

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

990 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

5 IZB RODINNÝ DOM S KRBOM a GARÁŽOU v REZIDENČNEJ LOKALITE PANORÁMA, KOŠICE

Reality Košice-Vyšné Opátske

Rodinný dom | Bazová | 164 m²

Ponúkame na predaj tehlový 5 izbový rodinný dom s krbom a garážou, 5 minút autom od centra mest

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Košice-Vyšné Opátske

569,000 € 3470 €/m²

PRENÁJOM 3 IZB. BYT s 2 LOGGIAMI, BD CHARLIE, ul. SNP, KOŠICE-ZÁPAD, PARKOVACIE MIESTO

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Trieda SNP | 65 m²

Ponúkame na prenájom štýlový, kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený 3-izbový byt situov

Publikované: 17.08.2024 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

795 €/mesiac 12 €/mesiac/m²