Direct Real, spol. s r.o.

Direct Real, spol. s r.o.

Stará Vajnorská 11 83104 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

Prečítať viac

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Smile (25  inzerátov)

Letná 5 831 03 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Fair (21  inzerátov)

Potočná 14 909 01 Skalica

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal PNB (29  inzerátov)

A.Kmeťa 12 968 01 Nová Baňa

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Super (10  inzerátov)

Popradská 17 03601 Stará Ľubovňa

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Partner (44  inzerátov)

Vajanského 2385/20 2385 924 01 Galanta

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Next Home (11  inzerátov)

Slnečnicová 2370 90041 Rovinka

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Pro (45  inzerátov)

Nám. sv. Anny 355 91101 Trenčín

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal LMCity (83  inzerátov)

Nám. osloboditeľov 32 031 01 Liptovský Mikuláš

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Doma (23  inzerátov)

Budatínska 1 85105 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Dynamic (17  inzerátov)

ul.Republiky 19 01001 Žilina

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal for Life (27  inzerátov)

Komárňanská 266 947 01 Hurbanovo

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Stred (7  inzerátov)

J.Kozáčeka 328 96001 Zvolen

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Family (16  inzerátov)

Hlavná 2156/14 2156 927 01 Šaľa

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Optimal (7  inzerátov)

Mäsiarska 3143 90301 Senec

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Strong (12  inzerátov)

Eisnerova 46 841 07 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Exkluziv (61  inzerátov)

Párovská 42 949 01 Nitra

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Live (49  inzerátov)

Gazdovský rad 1739/49A 49 931 01 Šamorín

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Comfort (59  inzerátov)

Bacsákova 16 929 01 Dunajská Streda

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Office (57  inzerátov)

Stará Vajnorská 11 831 04 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Norea (11  inzerátov)

M.R.Štefánika 2297 926 01 Sereď

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal MM (34  inzerátov)

Železničná 40 984 01 Lučenec

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Team (15  inzerátov)

M.R.Štefánika 3 94201 Šurany

663 inzerátov v ponuke

DIRECTREAL|POZOR VÝRAZNÁ ZĽAVA iba na obmedzenú dobu :) Objekt v ktorom môžete podnikať a zároveň aj bývať.

Reality Gabčíkovo

Polyfunkčný objekt | Bratislavská | 390 m²

Directreal Live - Ponúkam na predaj polyfunkčný dom v obci Gabčíkovo. Táto nehnuteľnosť ponúka

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Gabčíkovo

225,000 € 577 €/m²

DIRECTREAL|ATRAKTÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK V GÁNI PRI GALANTE ZA VÝHODNÚ CENU

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Gáň | 595 m²

Directreal Partner - Ponúkame Vám na predaj atraktívny stavebný pozemok situovaný priamo v zas

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

80,000 € 134 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Ideálny pozemok pre rodinný dom

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | ... | 630 m²

Directreal Live - Ponúkam na predaj stavebné pozemky v obci Lehnice časť Malý Lég, ideálne pr

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lehnice

169 €/m2 169 €/m2

DIRECTREAL|Predaj najlacnejšieho bytu v Šamoríne

Reality Šamorín

1 izbový byt | Školská | 34 m²

Directreal Live - Predaj najlacnejšieho bytu v Šamoríne Kancelária Directreal Live ponúka na p

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šamorín

114,900 € 3379 €/m²

DIRECTREAL|Znížená cena len do konca roka! Na predaj pekný, nový 4 izbový rodinný dom v tichej uličke v Oľdzi.

Reality Oľdza

Rodinný dom | Oldza | 600 m²

Directreal Live - Pozri sa na túto nádhernú novinku! Na predaj máme pekný 4 izbový rodinný dom

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Oľdza

355,900 € 595 €/m²

DIRECTREAL|AKCIOVÁ CENA. Atraktívny pozemok s domčekom so súpisným číslom za atraktívnu cenu.

Reality Šamorín

Rodinný dom | Bučuháza | 50 m²

Directreal Live - Predám starý rodinný domček v obci Šamorín, časť Bučuháza situovaný na pekno

Publikované: 07.11.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šamorín

150,000 € 3100 €/m²

DIRECTREAL|Rekreačná chata murovaná zateplená pri Šulianskom jazere celoročne obývateľná, so súpisným číslom

Reality Rohovce

Chalupa, rekreačný domček | Rohovce | 100 m²

Directreal Live - Realitná kancelária Directreal Live ponúka na predaj celoročne obývateľnú za

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rohovce

Cena dohodou

DIRECTREAL|Predaj novovstavby v obci Malá Paka.

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | Čukárska Paka | 116 m²

Directreal Live - Realitná kancelária Directreal Live ponúka na predaj pekný 4-izbový rodinný

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľká Paka

235,000 € 2026 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj pozemok vhodný ako záhrada.

Reality Rohovce

Záhrada | Rohovce | 1,699 m²

Directreal Live - Predám pozemok v blízkosti obce Vojka. Jedná sa o voľný pozemok bez inžinier

Publikované: 27.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Rohovce

90,000 € 53 €/m²

DIRECTREAL|Predaj ornej pôdy vo Hviezdoslavove

Reality Hviezdoslavov

Orná pôda | ............. | 25,000 m²

Directreal Live - Predám ornú pôdu o výmere 25000m2 (cca 160x160m) v tesnom kontakte zastavane

Publikované: 06.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hviezdoslavov

40 €/m2 40 €/m2

DIRECTREAL|Stavebný pozemok na predaj v obci Oldza.

Reality Oľdza

Pozemok pre rodinné domy | Oldza | 900 m²

Directreal Live - Realitná kancelária Directreal Live ponúka na predaj stavebný pozemok vhodný

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Oľdza

120 €/m2 120 €/m2

DIRECTREAL|Komplet zariadený 2 izbový byt s 2 loggiami a vlastným kúrením

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 66.99 m²

Directreal Smile - Ponúkame na predaj slnečný, moderne riešený 2-izbový byt s výbornou energio

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

239,900 € 3581 €/m²

DIRECTREAL|Stavebný pozemok v obci Úľany nad Žitavou

Reality Úľany nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 676 m²

Directreal Team - Realitná kancelária Directreal Team ponúka na predaj stavebný pozemok, určen

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Úľany nad Žitavou

38,350 € 57 €/m²

DIRECTREAL|NOVÁ CENA!REKREAČNÁ CHATA V DRUHOM RADE, KÚSOK OD RAMENA DUNAJA, POZEMOK 388 m2, PÔVODNÝ STAV!

Reality Bodíky

Chalupa, rekreačný domček | Bodícke rameno | 82 m²

Directreal Comfort - Jozef Andrejkovics ponúka na predaj 3 izbovú rekreačnú chatu v blízkosti

Publikované: 13.01.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bodíky

68,990 € 841 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Pokoj, príroda a výhľad – stavebný pozemok pripravený na výstavbu

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Benice | 746 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v pokojnej mestskej časti,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

104,440 € 140 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Na predaj tehlový čiastočne rekonštruovaný 2-izb. byt prerobený na 3-izb. byt 62,05 m2 s vlastným kúrením a klimatizáciou v Komárne. EXKLUZÍVNE U NÁS!

Reality Komárno

3 izbový byt | Komárno | 62 m²

Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!! Na domovskej stránke DirectReal pod ID:276202 ná

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

84,900 € 1369 €/m²

DIRECTREAL|ZNÍŽENÁ CENA! Na predaj čiastočne rekonštruovaný 4-izb.dom_ NOVÁ STRECHA,GARÁŽ,TERASA,KĽUDNÁ LOKALITA,LEN 15 min.autom od NZ.EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 15 min. od NZ | 251 m²

Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!! Na domovskej stránke DirectReal pod ID:176005 ná

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

96,600 € 385 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok v tesnej blízkosti obchvatu Trnavy

Reality Trnava

Iný stavebný pozemok | Zavarská | 4,902 m²

Directreal Next Home - POZÍCIA A LOKALITA Trnava, Trnavský kraj. Pozemok bezprostredne pri ob

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

436,278 €/m2 436278 €/m2

DIRECTREAL| Chalupa s bazénom a veľkým pozemkom v srdci Záhoria – Bílkove Humence

Reality Bílkove Humence

Chalupa, rekreačný domček | Bílkove Humence | 280 m²

Directreal Doma - Directreal Doma v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj priestran

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bílkove Humence

176,000 € 629 €/m²

DIRECTREAL|Penzión - Reštaurácia - Bistro v Modre

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | Modra | 1,000 m²

Directreal Doma - Directreal Doma ponúka na predaj zabehnutú reštauráciu s penziónom priamo v

Publikované: 13.01.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Modra

1,050,000 € 1050 €/m²

DIRECTREAL|NOVÁ CENA Váš nový domov v Borskom Mikuláši – 4-izbová novostavba

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Chodecká | 70.1 m²

Directreal Doma - Directreal Doma ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj novostavbu

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

145,000 € 2068 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj priestranný poschodový 4-izb. rodinný dom s letnou kuchyňou a garážou na pozemku 1263 m2 v Hurbanove. EXKLUZÍVNE IBA U NÁS

Reality Hurbanovo

Rodinný dom | Hurbanovo | 336 m²

Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!!! Na domovskej stránke DirectReal pod ID:177240 n

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hurbanovo

96,600 € 288 €/m²

DIRECTREAL|Prenájom zariadeného drevodomu v Senci s veľkým, slnečným pozemok o výmere 1 000 m²

Reality Senec

Rodinný dom | Bratislavská | 50 m²

Directreal Doma - Ponúkame na prenájom veľký, slnečný pozemok o výmere 1 000 m² v Senci, s rý

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Senec

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Moderný a štýlovo zariadený 1,5-izbový byt s prakticky riešenou dispozíciou, situovaný v pokojnej lokalite - Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Pod gaštanmi | 37 m²

Directreal Doma - 1,5-izbový byt | Novostavba | Zariadený | Avion | Vlastná záhrada + parkovac

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

145,000 € 3919 €/m²