663 inzerátov v ponuke
Pozemok pre rodinné domy | Gôtovany | 1,473 m²
Directreal LMCity - Ak hľadáte miesto pre váš nový rodinný dom alebo rekreačnú chatu, máme pre
60.77 €/m2 61 €/m2
Rekreačný pozemok | Vedľajšia | 1,175 m²
Directreal LMCity - Vaša investičná príležitosť na Liptove - pozemok s krásnym výhľadom, s pro
140 €/m2 140 €/m2
Rodinný dom | Rapovce | 100 m²
Directreal MM - Štýlový rodinný domček na prenájom pri kúpalisku Novolandia v Rapovciach! Ten
720 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Štúrova | 78 m²
Directreal MM - NADPIS Vaše nové bývanie v centre - slnečný byt na skvelej adrese! POPIS Po
119,000 € 1526 €/m²
Rekreačný pozemok | Margecany | 713 m²
Directreal Super - Ponúkame na predaj rekreačný pozemok s výmerou 713 m², situovaný vo vyhľadá
33,000 € 46 €/m²
Garáž | Dolná | 19 m²
Directreal Family - Garáž s elektrinou a jamou – Šaľa, Dolná Ideálna pre vodičov, domácich ma
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Nová Baňa | 24 m²
Directreal PNB - Ponúkame na predaj záhradnú chatku v záhradkárskej osade, v tichom a pokojnom
33,990 € 1416 €/m²
Rekreačný pozemok | Hodruša Hámre | 4,894 m²
Directreal PNB - V dedinke Hodruša Hámre - v Štiavnických vrchoch ponúkame na predaj pekný poz
75,000 € 15 €/m²
4 izbový byt | K. Šmidkeho | 76 m²
Directreal Pro - Directreal Pro l Hľadáte pokojné bývanie v meste s pešou dostupnosťou do prír
145,500 € 1914 €/m²
Rodinný dom | Štúrova | 265 m²
Directreal Comfort - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ!!! Ponúkam na predaj apartmánový dom s tromi byto
435,000 € 1642 €/m²
Rodinný dom | Blažov | 175 m²
Directreal Comfort - Ponúkam na predaj krásny 4 izbový rodinný dom so zariedním a s dvojgarážo
310,000 € 1829 €/m²
Rekreačný pozemok | ... | 897 m²
Directreal Live - Ak hľadáte pozemok pre svoju rodinu za účelom stavby rekreačného domu alebo
79,999 € 89 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Záhradkárska osada | 30 m²
Directreal Stred - Directreal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa záhradnú chatu v X záhra
27,900 € 930 €/m²
3 izbový byt | Pred poľom | 77 m²
Directreal Pro - Páni a dámy, pozor! Máme tu pre vás ponuku - príjemný 3-izbový byt na preda
140,000 € 1818 €/m²
Skladový objekt | Jablonove | 390 m²
Directreal Doma - Directreal Doma ponúka na predaj zabehnutý a plne funkčný autoservis s veľký
560,000 € 1436 €/m²
Rodinný dom | Severná | 150 m²
Directreal Doma - Directreal Doma v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj priestran
190,000 € 1267 €/m²
Rodinný dom | Jahodná | 400 m²
Directreal Comfort - LOKALITA A DOPRAVA Obec Jahodná, okr. Dunajská Streda, Trnavský kraj. Po
225,000 € 563 €/m²
Rodinný dom | Ohrady | 200 m²
Directreal Comfort - Ponúkam na predaj zrekonštruovaný 5 izbový rodinný dom s garážou pri Duna
225,990 € 1130 €/m²
Rodinný dom | Malé Dvorníky | 135 m²
Directreal Comfort - Vžite sa do roly architekta a designera, kedy môžete využiť všetky svoje
139,990 € 1037 €/m²
Rekreačný pozemok | Vedľajšia | 1,206 m²
137 €/m2 137 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Bacsákova | 17 m²
Directreal Comfort - Hľadáte pre svoje podnikanie miesto, ktoré nie je len „štyrmi stenami“, a
200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ulica Kráľa Žigmunda | 55 m²
Directreal Comfort - Ponúkam na dlhodobý prenájom, zariadený 2 izbový byt s balkónom vo východ
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Priemyselná ulica | 1,020 m²
Directreal Comfort - Ak hľadáte flexibilné skladové, výrobné alebo logostické priestory, tak t
5.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | ... | 140 m²
Directreal Live - Pozor mladí realitní lovci snov! Máme tu pre Vás úžasnú novostavbu, ktorú
275,000 € 1964 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.