Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Norea

M.R.Štefánika 2297 926 01 Sereď
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

Prečítať viac

12 inzerátov v ponuke

DIRECTREAL|Dom s príjemnou atmosférou v tichej časti a 4,5 á pozemkom

Reality Vlčkovce

Rodinný dom | Vlčkovce | 107 m²

Directreal Norea - V tichej a vyhľadávanej lokalite obce Vlčkovce, len pár minút od Trnavy a S

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vlčkovce

249,500 € 2332 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Príjemný a dobre dispozične riešený RD s garážou v centre obce

Reality Majcichov

Rodinný dom | Hlavná | 140 m²

Directreal Norea - Exkluzívne len u nás ponúkam na predaj príjemný a útulný rodinný dom nachád

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Majcichov

176,000 € 1257 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Starostlivo udržiavaný rodinný dom na výnimočnom, veľkorysom 38 árovom pozemku!

Reality Dolná Streda

Rodinný dom | Dolná Streda | 95 m²

Directreal Norea - Rodinný dom na výnimočnom, veľkorysom 38 árovom pozemku – Dolná Streda Hľa

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolná Streda

227,000 € 2389 €/m²

DIRECTREAL|Rodinný dom s nádhernou záhradou, ihneď voľný

Reality Sereď

Rodinný dom | Horný Čepeň | 150 m²

Directreal Norea - Predstavujem vám nehnuteľnosť, ktorá si vás získa nielen svojím potenciálom

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sereď

169,900 € 1133 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Rodinný dom s garážou v najlepšej lokalite Serede

Reality Sereď

Rodinný dom | Pod hrádzou | 180 m²

Directreal Norea - Ak túžite bývať v rodinnom dome, tak je veľká pravdepodobnosť, že ste si po

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sereď

155,000 € 861 €/m²

DIRECTREAL|Stavebný pozemok s platným stavebným povolením v TOP lokalite

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | Dolnočepenská | 964 m²

Directreal Norea - STAVEBNÝ POZEMOK S PLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM NA DOM S DVOMI BYTOVÝMI JEDN

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sereď

124,000 € 129 €/m²

DIRECTREAL|Pekná garáž s elektrikou a jamou

Reality Sereď

Garáž | Cukrovarská | 21 m²

Directreal Norea - Exkluzívne len u nás ponúkam na predaj peknú garáž na Cukrovarskej ulici.

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Sereď

25,500 € 1214 €/m²

DIRECTREAL|Krásny 2-izb. bytík s kompletnou rekonštrukciou a vybavením

Reality Sereď

2 izbový byt | Novomestská | 37 m²

Directreal Norea - Ponúkame na predaj útulný a moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt v Seredi n

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sereď

125,500 € 3392 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Jedinečná ponuka rodinného domu v súkromí s krásnou veľkou 16,5 á záhradou

Reality Šoporňa

Rodinný dom | Šoporňa | 134 m²

Directreal Norea - Exkluzívne len u nás ponúkam na predaj jedinečnú ponuku rodinného domu v ti

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šoporňa

155,000 € 1157 €/m²

DIRECTREAL|Rodinný dom na krásnom 10á pozemku v tichej lokalite

Reality Šoporňa

Rodinný dom | Čsl. armády | 120 m²

Directreal Norea - Ponúkame na predaj rodinný dom na krásnom 10á pozemku v tichej uličke Česko

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šoporňa

119,000 € 992 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Pekný slnečný pozemok, záhradka v peknej prírode

Reality Sereď

Rekreačný pozemok | Pod hrádzou | 446 m²

Directreal Norea - Na predaj záhradka v záhradkárskej osade v Seredi Ponúkame na predaj záhra

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sereď

26,000 € 58 €/m²

DIRECTREAL|Rodinný dom - 3 byty a pozemok o výmere 1051 m2

Reality Sereď

Rodinný dom | Svätoplukova | 507 m²

Directreal Norea - Ponúkam na predaj 3 byty na 1051 m2 pozemku v Seredi v miestnej časti Dolný

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sereď

Cena dohodou