663 inzerátov v ponuke
2 izbový byt | Bacsáková | 50 m²
Directreal Comfort - Ponúkam na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt s balkónom v centre
650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 104.77 m²
Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "2" Tento byt, ako aj prostredie splní v
205,990 € 1766 €/m²
Skladový objekt | Letištná | 709 m²
Directreal Comfort - Ponúkam na predaj skladovú halu v Dunajskej Strede na pozemku o výmere 11
310,500 € 438 €/m²
Rodinný dom | Severná | 150 m²
Directreal Doma - Directreal Doma v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj priestran
190,000 € 1267 €/m²
3 izbový byt | Komárno | 62 m²
Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!! Na domovskej stránke DirectReal pod ID:276202 ná
84,900 € 1369 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Bílkove Humence | 280 m²
176,000 € 629 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Modra | 1,000 m²
Directreal Doma - Directreal Doma ponúka na predaj zabehnutú reštauráciu s penziónom priamo v
1,050,000 € 1050 €/m²
Skladový objekt | Jablonove | 390 m²
Directreal Doma - Directreal Doma ponúka na predaj zabehnutý a plne funkčný autoservis s veľký
560,000 € 1436 €/m²
Rodinný dom | Chodecká | 70.1 m²
Directreal Doma - Directreal Doma ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj novostavbu
145,000 € 2068 €/m²
Rodinný dom | Hurbanovo | 336 m²
Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!!! Na domovskej stránke DirectReal pod ID:177240 n
96,600 € 288 €/m²
Rodinný dom | Bratislavská | 50 m²
Directreal Doma - Ponúkame na prenájom veľký, slnečný pozemok o výmere 1 000 m² v Senci, s rý
650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Pod gaštanmi | 37 m²
Directreal Doma - 1,5-izbový byt | Novostavba | Zariadený | Avion | Vlastná záhrada + parkovac
145,000 € 3919 €/m²
2 izbový byt | Budovateľská | 48 m²
Directreal Family - Ponúkame na prenájom zariadený útulný 2-izbový byt v centre mesta Šaľa, na
500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pri lesiku | 600 m²
Directreal Live - Predám stavebný pozemok v obci Kvetoslavov o výmere 600m2. Inžinierske siete
168,000 € 280 €/m²
Rodinný dom | Demänovská cesta | 180 m²
Directreal LMCity - Ponúkame Vám na predaj tento úžasný rodinný dom v Top lokalite Liptovského
230,000 € 1278 €/m²
2 izbový byt | Oravská | 62 m²
Directreal Exkluziv - Ponúkame na prenájom slnečný a kompletne zariadený 2-izbový byt v jednej
800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Liptovská | 69 m²
Directreal Pro - Slnko už teplé svieti a my Vám prinášame na predaj tento slnečný štýlový byt.
176,000 € 2551 €/m²
Rodinný dom | Senné | 115 m²
Directreal MM - Directreal ponúka jedinečnú vidiecku usadlosť s autentickou atmosférou minulýc
49,900 € 434 €/m²
Rodinný dom | Ľ.Štúra | 300 m²
Directreal MM - Rodinný dom neďaleko Haličského zámku s osem árovou záhradou a garážou. Predme
139,000 € 463 €/m²
Rodinný dom | Slobody | 120 m²
Directreal MM - NADPIS RD poltar . POPIS Novostavba rodinného domu v obci Poltár. Jednopodl
150,000 € 1250 €/m²
Výrobný objekt | Okoč - Opatovský Sokolec | 1,750 m²
Directreal Comfort - Ponúkam na predaj areál s celkovou rozlohou 7300 m2, v ktorom je funkčný
700,000 € 400 €/m²
Rodinný dom | Čsl. Armády | 282 m²
Directreal Fair - V meste Gbely ponúkame v exkluzívnom zastúpení klienta na predaj dvojgenerač
255,000 € 904 €/m²
Rodinný dom | Radimov | 130 m²
Directreal Fair - Za bezkonkurenčnú cenu na trhu predáme v exkluzívnom zastúpení priestranný r
49,000 € 377 €/m²
Rodinný dom | Továrenská | 270 m²
Directreal Fair - VIDIECKY DOM NA PRIESTRANNOM POZEMKU – KÚTY, TICHA ULIČKA, IDEÁLNY NA REKONŠ
94,000 € 348 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.