Direct Real, spol. s r.o.

Direct Real, spol. s r.o.

Stará Vajnorská 11 83104 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

Prečítať viac

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Smile (25  inzerátov)

Letná 5 831 03 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Fair (21  inzerátov)

Potočná 14 909 01 Skalica

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal PNB (29  inzerátov)

A.Kmeťa 12 968 01 Nová Baňa

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Super (10  inzerátov)

Popradská 17 03601 Stará Ľubovňa

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Family (16  inzerátov)

Hlavná 2156/14 2156 927 01 Šaľa

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Strong (12  inzerátov)

Eisnerova 46 841 07 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal LMCity (83  inzerátov)

Nám. osloboditeľov 32 031 01 Liptovský Mikuláš

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Next Home (11  inzerátov)

Slnečnicová 2370 90041 Rovinka

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Optimal (7  inzerátov)

Mäsiarska 3143 90301 Senec

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Partner (44  inzerátov)

Vajanského 2385/20 2385 924 01 Galanta

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Stred (7  inzerátov)

J.Kozáčeka 328 96001 Zvolen

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Pro (45  inzerátov)

Nám. sv. Anny 355 91101 Trenčín

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Doma (23  inzerátov)

Budatínska 1 85105 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Dynamic (17  inzerátov)

ul.Republiky 19 01001 Žilina

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal for Life (27  inzerátov)

Komárňanská 266 947 01 Hurbanovo

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Live (49  inzerátov)

Gazdovský rad 1739/49A 49 931 01 Šamorín

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Comfort (59  inzerátov)

Bacsákova 16 929 01 Dunajská Streda

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Office (57  inzerátov)

Stará Vajnorská 11 831 04 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Norea (11  inzerátov)

M.R.Štefánika 2297 926 01 Sereď

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal MM (34  inzerátov)

Železničná 40 984 01 Lučenec

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Exkluziv (61  inzerátov)

Párovská 42 949 01 Nitra

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Team (15  inzerátov)

M.R.Štefánika 3 94201 Šurany

663 inzerátov v ponuke

DIRECTREAL|Malá chalúpka v okrajovej časti N.Bane. Dohoda možná.

Reality Nová Baňa

Chalupa, rekreačný domček | Nová Baňa | 57 m²

Directreal PNB - V okrajovej časti Novej Bane ponúkame na predaj malú chalúpku na polosamote,

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Baňa

67,500 € 1184 €/m²

DIRECTREAL|Pozemky na stavbu rodinných domov

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 1,618 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj pozemok v tichej lokalite obce Marianka. Pozemok, ktorý

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

550 €/m2 550 €/m2

DIRECTREAL|Pozemok pri lese

Reality Nová Baňa

Záhrada | Nová Baňa | 2,146 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj pozemok pri lese. Pozemok je čiastočne lúka a časť je lesn

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

22,000 € 10 €/m²

DIRECTREAL|Novučičký 1-izbový byt na prenájom

Reality Gabčíkovo

1 izbový byt | ... | 50 m²

Directreal Live - Pozor, mladí hľadači bývania! Máme pre Vás skvelú ponuku - pekný 1-izbáčik

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Gabčíkovo

400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Veľkorysý priestor na výstavbu Vášho sna

Reality Gabčíkovo

Rekreačný pozemok | Prístav | 11,442 m²

Directreal Live - Ak hľadáte pozemok v Gabčíkove pre svoje plány za účelom stavby rekreačných

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

45 €/m2 45 €/m2

DIRECTREAL|3-izbový byt s terasou v novostavbe, Mládežnícka štvrť + 2 Parkovacie miesta.

Reality Galanta

3 izbový byt | Pri Derni | 90 m²

Directreal Partner - Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s podlahovou plochou 90m2 vo vyhľadáv

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Galanta

177,900 € 1977 €/m²

DIRECTREAL|Rodinný dom s veľkým stavebným pozemkom v tichej lokalite

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | Tomášikovo | 100 m²

Directreal Partner - Ponúkame Vám na predaj veľký priestranný stavebný pozemok so starším rodi

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tomášikovo

99,900 € 999 €/m²

DIRECTREAL|Záhradka s murovanou chatkou v blízkosti rieky Váh

Reality Kráľová nad Váhom

Záhrada | Kráľová nad Váhom | 260 m²

Directreal Partner - Ponúkame Vám na predaj krásnu a udržiavanú záhradu s perfektnou dostupnos

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kráľová nad Váhom

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Obec Veľký Lég... Na predaj dva stavebné pozemky 640 m2 a 741 m2.

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Lég | 640 m²

Directreal Partner - Na predaj stavebné pozemky – Veľký Lég (časť Lehnice), okres Dunajská Str

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lehnice

130 €/m2 130 €/m2

DIRECTREAL|Pozemok na predaj

Reality Liptovský Hrádok

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Lúžnica | 3,661 m²

Directreal LMCity - NA PREDAJ: Pozemok – Liptovský Hrádok, 3 661 m² Ponúkame na predaj pozemo

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Hrádok

35 €/m2 35 €/m2

DIRECTREAL|Stavebný pozemok pre váš dom alebo chalupu v Liptovskej Anne

Reality Liptovská Anna

Pozemok pre rodinné domy | Na kopci | 1,127 m²

Directreal LMCity - Máme pre vás stavebný pozemok pre váš rodinný dom alebo rekreačnú nehnuteľ

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Anna

94 €/m2 94 €/m2

DIRECTREAL|Krásny slnečný pozemok

Reality Beňadiková

Pozemok pre rodinné domy | Benadikova | 473 m²

Directreal LMCity - Predaj slnečného pozemku v Beňadikovej – ideálne miesto na bývanie aj inve

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Beňadiková

85,200 € 180 €/m²

DIRECTREAL|Kancelársky priestor na prenájom

Reality Dunajská Streda

Kancelárie, administratívne priestory | Bacsákova | 15 m²

Directreal Comfort - Hľadáte pre svoje podnikanie miesto, ktoré nie je len „štyrmi stenami“, a

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Moderne zariadený 1 izbový byt na prenájom Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Alexyho | 39 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na prenájom moderne zariadený 1-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

530 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Ponúkame na prenájom obchodné a skladové priestory v budove Quatro Liptovský Mikuláš časť Okoličné

Reality Liptovský Mikuláš

Obchodné priestory | kláštorná | 409 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na prenájom útulné obchodné a skladové priestory v budove Qua

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

DIRECTREAL|Predaj 3 - izbového bytu

Reality Trenčín

3 izbový byt | Vladimíra Predmerského | 80 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt s parkovac

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

259,000 € 3238 €/m²

DIRECTREAL|Predaj 4 - izbového bytu v Trenčíne

Reality Trenčín

4 izbový byt | Duklianskych hrdinov | 77 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt na ulici Dukliansky

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

170,000 € 2208 €/m²

DIRECTREAL|Bývať alebo podnikať v srdci Liptova ? Rozhodnutie je len na Vás...

Reality Turík

Rodinný dom | Turík | 300 m²

Directreal MM - Snívate o krásnom bývaní v obklopení prírody, a stále chcete byť na skok od me

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Turík

389,000 € 1297 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Hotový pozemok. Stavebný pozemok pre výstavbu, vyčistený, oplotený, pripravený práve pre Vás

Reality Halič

Pozemok pre rodinné domy | Hviezdoslavova | 225 m²

Directreal MM - Ak hľadáte menší a na údržbu nenáročný pozemok v pokojnej a obľúbenej obci Hal

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Halič

21,000 € 93 €/m²

DIRECTREAL|4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU V ŠTANDARDE PRI TERMÁLNOM KÚPALISKU, TERASA, POZEMOK IDEÁLNY 624 m2

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Florida Vila Park pri kúpalisku | 135 m²

Directreal Comfort - Túžiš po vlastnom útulnom hniezdečku? Mám pre teba skvelú ponuku! Ponúk

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

289,000 € 2141 €/m²

DIRECTREAL|OBCHODNÝ PRIESTOR S PRIAMYM VSTUPOM Z ULICE, SKLADY, SOCIÁLNE ZÁZEMIE, SPOLU 90 m2, 2x PARKOVACIE MIESTO V CENE

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | GARDEN TOWN | 90 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na predaj obchodný priestor so sociálnym zázemím a skladmi s pria

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

130,000 € 1444 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok v obci Marianka

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 904 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj pozemok v blízkosti lesa v obci Marianka. Rovinatý poz

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

340 €/m2 340 €/m2

DIRECTREAL|Veľký rodinný dom

Reality Hronský Beňadik

Rodinný dom | Hronský Beňadik | 175 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj veľký rodinný dom v obci Hronský Beňadik. Dom sa nachádza

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hronský Beňadik

Cena dohodou

DIRECTREAL|ETAPA D UŽ V PREDAJI, NOVÉ BYTY VEDĽA TERMÁLNEHO KÚPALISKA V DUNAJSKEJ STREDE - BYTOVÝ DOM "D" - 1 IZBOVÝ BYT 42,49 m2

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 42.49 m²

Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "4" Tento byt, ako aj prostredie splní v

Publikované: 25.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

119,990 € 2330 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka