Diamond reality

Diamond Reality, s.r.o.

Hollého 1523/3 040 01 Košice - Juh

471 inzerátov v ponuke

Na predaj ideálny stavebný pozemok v obci Nováčany, Košice - okolie

Reality Nováčany

Pozemok pre rodinné domy | Nováčany | 621 m²

Ponúkam na predaj veľmi pekný a rovinatý stavebný pozemok o výmere 621 m² v obci Nováčany, vhod

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nováčany

113,000 € 182 €/m²

Na predaj garáž Jesenná ulica - Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

Garáž | Jesenná | 14 m²

Ponúkame na predaj garáž s prídavným odkladacím priestorom v atraktívnej lokalite Starého Me

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

37,990 € 2714 €/m²

NA PREDAJ 2 - IZBOVÝ BYT V MESTSKEJ ČASTI ŠACA, ULICA UČŇOVSKÁ

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Učňovská | 37 m²

Lukáš Sopko a Diamond Reality Vám ponúka na predaj menší 2 izbový byt v mestskej časti Šaca na

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

139,000 € 3757 €/m²

Na predaj priestranný rodinný dom, Valaliky, Košice - okolie

Reality Valaliky

Rodinný dom | nemá | 300 m²

Bc. Adriána Vatrályová a Diamond Reality Vám ponúka na predaj dvojpodlažný, dvojgeneračný rodin

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Valaliky

469,900 € 1566 €/m²

Mega akcia!Na prenájom kancelária v centre Nitry

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Sládkovičova | 37 m²

Ponúkame na prenájom kanceláriu nachádzajúcu sa v centre Nitry. Výmera kancelárie 37 m2 . Je č

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

330 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj záhrada s chatkou, Ku Gederu, Košická nová Ves

Hľadáte miesto na oddych, záhradkárčenie alebo víkendový únik z mesta? Ponúkame Vám na predaj

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Košická Nová Ves

48,000 € 118 €/m²

Na prenájom sklad na Jesennej ul. v Prešove

Reality Prešov

Skladový objekt | Jesenna | 102 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam k prenájmu skladový priestor-garáž

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

650 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na predaj 1 izbový byt, Sídlisko Ťahanovce, Sofijská ul.

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

1 izbový byt | Sofijská | 35 m²

Ponúkam na predaj 1-izbový byt – Sofijská, (Investičný) V exkluzívnom zastúpení ponúkam na pre

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

139,000 € 3971 €/m²

Na Predaj chata , Paľkov, Zemplínska Šírava

Reality Klokočov

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Ponúkame na predaj útulnú chatu v osobnom vlastníctve, nachádzajúcu sa v srdci Zemplína, v o

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Klokočov

138,990 € 2780 €/m²

Na predaj garáž, Košice -Šaca

Reality Košice-Šaca

Garáž | 19 m²

Ponúkame udržiavanú garáž v Košiciach – Šaca vo veľmi dobrom technickom stave. Garáž je such

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Košice-Šaca

23,990 € 1263 €/m²

Na predaj 1 izbový byt / Garsónka, Košice - Západ, Lunik II

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | nemá | 21 m²

Bc. Adriána Vatrályová a Diamond Reality Vám ponúka na predaj modernú a prakticky riešenú garsó

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

128,990 € 6142 €/m²

NA PREDAJ DOM SO 4 BYTOVÝMI JEDNOTKAMI | BLÍZKO CENTRA KE

Reality Košice-Juh

Rodinný dom | Holubyho | 245 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj výborne situovaný rodinný

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Juh

527,500 € 2153 €/m²

Celoročná chalupa - menší domček - Abaújkér, Maďarsko

Reality Abaújkér

Rodinný dom | Maďarsko | Abaújkér | Arany János

Diamond reality Vám ponúka Na predaj: menší útulný rodinný dom vhodný aj ako chalupa. Táto star

Publikované: 26.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Abaújkér

44,500 € 371 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 10 ROČNÝ PRAKTICKÝ DOM | MOLDAVA NAD BODVOU

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | Vodná | 90 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj praktický rodinný dom v me

Publikované: 26.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

65,000 € 722 €/m²

Na prenájom NOVOSTAVBA Košice-Čaňa

Reality Čaňa

Rodinný dom | 138 m²

EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA V ČANI VIDEO si pozriete ak skopírujete tento link do svojho prehliadač

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Čaňa

1,700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj budova predajne, Zlatá Idka

Reality Zlatá Idka

Obchodné priestory | 900 m²

Ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť v obci Zlatá Idka, vzdialenej len 25 minút autom od K

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Zlatá Idka

289,000 € 321 €/m²

PRENÁJOM - JUŽNÁ TRIEDA - Sklad so strategickou polohou - 353 m2

Reality Košice-Juh

Skladový objekt | Južná trieda | 353 m²

Diamond Reality Benöczová s.r.o. Vám ponúka na prenájom sklad s FANTASTICKOU polohou. Výmera,

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Juh

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj 3 - izbový byt na Železníkoch, ulica Užhorodská, Košice

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Užhorodská | 68 m²

Hľadáte nové bývanie, ktoré ponúka okamžitý komfort, no zároveň aj priestor pre Vašu vlastnú kr

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

196,000 € 2882 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj orná pôda v katastrálnom území Poproč, Košice - okolie

Reality Poproč

Orná pôda | Poproč | 59,761 m²

Na predaj poľnohospodárska pôda v katastrálnom území Poproč o výmere 52827 m2. Jedná sa o viace

Publikované: 26.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Poproč

47,000 € 1 €/m²

PREDANÉ Na predaj 2 izbový byt v pôvodnom stave | ŠTUDENTSKÁ UL. | KOŠICE - SEVER

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Študentská | 55 m²

PREDANÉ Diamond Reality vám ponúka na predaj 2 izbový byt s BALKÓNOM, v ÚPLNE PÔVODNOM STAVE

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

160,000 € 2909 €/m²

NA PREDAJ Podnikateľský objekt - Šarišské Bohdanovce

Reality Šarišské Bohdanovce

Obchodné priestory | Šarišské Bohdanovce | 500 m²

Ing. Viktória Belásová a Diamond Reality, Vám ponúkajú na predaj podnikateľský objekt v centre

Publikované: 08.11.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Šarišské Bohdanovce

395,000 € 790 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj logisticko-priemyselná budova v Malom Šariši

Reality Malý Šariš

Priestor pre výrobu | hlavna | 8,598 m²

PhDr. Erika Majorošová - DIAMOND REALITY PREŠOV - ponúkame predaj logisticko-priemyselnú budovu

Publikované: 02.06.2021 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Malý Šariš

2,335,000 € 272 €/m²

Na prenájom kancelárske priestory na Strojníckej ul. v Prešove

Reality Prešov

Kancelárie, administratívne priestory | Strojnícka | 70 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam k prenajmu kancelarske priestory n

Publikované: 11.06.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

8 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Na predaj rekreáčny pozemok, Domaša - časť Zajačia Debra

Reality Holčíkovce

Rekreačný pozemok | 200 m²

Martin Simko a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj tento rovinatý, rekreačný pozemok s možno

Publikované: 08.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Holčíkovce

25,000 € 125 €/m²