471 inzerátov v ponuke
Priestor pre výrobu | hlavna | 8,598 m²
PhDr. Erika Majorošová - DIAMOND REALITY PREŠOV - ponúkame predaj logisticko-priemyselnú budovu
2,335,000 € 272 €/m²
Rodinný dom | nemá | 1,400 m²
Na predaj rodinný dom, obec Dvorníky, okres Hlohovec. Dom sa nachádza na pozemku, výmera 1400 m
205,000 € 146 €/m²
Opravárenský objekt | jesenná | 430 m²
PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam k prenájmu výrobnú halu s žeriavom
2,800 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Železničná | 15 m²
PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na prenájom sklad o rozlohe 15m2 v
100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | Branč | 3,252 m²
Ponúkame na predaj pozemok o výmere 3252 m2 vhodný na výstavbu viacerých viničných domčekov ale
52 €/m2 52 €/m2
Administratívny objekt | Čapajevova | 27 m²
PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na dlhodobý prenájom kanceláriu prí
210 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Hlavná | 120 m²
Na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Valaliky Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom v tiche
259,990 € 2250 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | malkovska | 2,650 m²
PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj stavebný pozemok s vodou,
200,000 € 75 €/m²
Obchodné priestory | levočská | 10 m²
PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na dlhodobý prenájom obchodný pries
300 €/mesiac 30 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Svätoplukovo | 94 m²
Ponúkame na predaj dokončenú modernú 4-izbovú novostavbu rodinného domu v tichej a príjemnej ča
245,000 € 2106 €/m²
Skladový objekt | Levočská | 90 m²
PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na prenájom skladovacie priestory v
200 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Jesenna | 50 m²
hDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam k prenájmu skladový priestor na Jese
250 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Levočská | 130 m²
585 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Zlatá | 56 m²
PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ – POKOJNÁ LOKALITA ROŽŇAVA Ponúkame Vám na predaj svetlý a
78,990 € 1411 €/m²
Administratívny objekt | Nám. Osloboditeľov | 100 m²
Ponúkame Vám exkluzívne kancelárske priestory na prenájom v priamom centre Košíc pri AUPARKU P
1,300 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Moldavská cesta | 490 m²
Ing. Kristína Benöczová v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka kancelárske, administratívne
13.5 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Urxova | 95 m²
PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj 3 izbový tehlový byt s vl
205,000 € 2158 €/m²
Objekt pre obchod | Šarišské Bohdanovce | 500 m²
Ing. Viktória Belásová a Diamond Reality, Vám ponúkajú na predaj podnikateľský objekt v centre
395,000 € 790 €/m²
Obchodné priestory | svätoplukova | 16 m²
PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj predajný stánok 16 m2 v š
15,000 € 938 €/m²
Prevádzkový areál | Levočska | 16 m²
PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj stánok. Ponúkam na preda
2,500 € 156 €/m²
Priestor pre sklad | Cabaj | 55 m²
Ponúkame na prenájom objekt nachádzajúci sa v obci Cabaj - Čápor. Objekt je vhodný na skladové
1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Strojnícka | 701 m²
PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na dlhodobý prenájom spevnenú pl
850 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 226.39 m²
Na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom s dvojgarážou a veľkým pozemkom. Ponúkam na
203,000 € 897 €/m²
Priestor pre sklad | Jazerná | 849.03 m²
Diamond reality Benöczová s.r.o. vám ponúka na prenájom nebytové priestory Nad Jazerom, Košice
3.7 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.