Diamond reality

Diamond Reality, s.r.o.

Hollého 1523/3 040 01 Košice - Juh

471 inzerátov v ponuke

Na prenájom zariadený 2 izbový byt balkón Winterova Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Winterova | 65 m²

Na prenájom zariadený 2 izbový byt s balkónom, centrum, Piešťany. Rozloha: 65 m2. Veľká kuchyňa

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom prerobený 2 izbový byt balkón Bratislavská Piešťany.

Reality Piešťany

2 izbový byt | Bratislavská | 55 m²

Na prenájom úplne zariadený prerobený 2 izbový byt s balkónom, Juh, ul. Bratislavská, Piešťany.

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na prenájom Piešťany

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj 2 parcely / záhrady , Seňa, Košice - okolie

Reality Seňa

Záhrada | 850 m²

Na predaj dve atraktívne záhradné parcely v obci Seňa Hľadáte miesto na oddych, záhradkárčenie

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Seňa

48,500 € 57 €/m²

NA PREDAJ VEĽKÝ POZEMOK S RODINNÝM DOMOM | 1 666m² | BARCA

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | Svetlá pusta | 1,666 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj stavebný pozemok s veľkým

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

369,990 € 222 €/m²

NA PREDAJ – DVA RODINNÉ DOMY NA POZEMKU 2 624 m², BÁDICE

Reality Bádice

Rodinný dom | Bádice | 160 m²

Ponúkame na predaj dva rodinné domy nachádzajúce sa v obci Bádice na veľkorysom pozemku o celko

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bádice

170,560 € 1066 €/m²

2 x stavebný pozemok v obci Bádice pri Nitre – pokoj, príroda a výborná dostupnosť

Reality Bádice

Pozemok pre rodinné domy | Bádice | 754 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Bádice, len pár minút od Nitry, v pokojne

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bádice

39,000 € 52 €/m²

NA PREDAJ GARÁŽ, KALVÁRIA, KOŠICE SEVER

Reality Košice-Sever

Garáž | Na Kalvárii | 14 m²

Na predaj garáž v Košiciach – Kalvária (14 m²) Ponúkam na predaj suchú, udržiavanú garáž v

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Košice-Sever

25,500 € 1821 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt zrekonštruovaný, Športová, Trnava.

Reality Trnava

2 izbový byt | Športová | 48 m²

Na prenájom 2 izbový byt komplet zrekonštruovaný, ul. Športová, Trnava. Výmera: 48 m2. Byt otoč

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Veľkorysý rekreačný pozemok pod Obišovským hradom

Reality Obišovce

Rekreačný pozemok | 10,240 m²

Diamond Reality Benöczová s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj nádherný pozemok uprostred prí

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Obišovce

6 €/m2 6 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok - zahrada , Moldava Nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Pozemok pre rodinné domy | 1,100 m²

Posledná šanca na pozemok v tichej záhradkárskej lokalite na kopci! Ponúkame Vám na predaj

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moldava nad Bodvou

37,990 € 35 €/m²

Na predaj 3 izbový byt novostavba Arboria Novomestská Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Novomestská | 86 m²

Na predaj 3 izbový byt s terasou, novostavba Arboria, Novomestská, Trnava. Rozloha: 77m2 plus k

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

279,000 € 3244 €/m²

NA PREDAJ MENŠÍ 2 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII NA ULICI NÁMESTIE KOZMONAUTOV, (NAD JAZEROM)

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Námestie kozmonautov | 42 m²

Diamond Reality ponúka na predaj 2 izbový zariadený byt po novej kompletnej rekonštrukcií na ul

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

185,000 € 4405 €/m²

REZERVOVANÝ: Pozemok na predaj

Reality Lemešany

Iný stavebný pozemok | 902 m²

REZERVOVANÝ: Pozemok na predaj v strategicky výhodnej lokalite medzi Košicami a Prešovom v obci

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lemešany

25,200 € 28 €/m²

Na predaj 1 izbový byt / Garsónka, Košice - Západ, Lunik II

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Kysucká | 21 m²

Mgr. Lukáš Sopko a Diamond Reality Vám ponúkajú na predaj modernú a prakticky riešenú garsónku

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

128,500 € 6119 €/m²

Ponúkam na predaj 1 izbový byt Popradská ul. Terasa

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Popradská | 37 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt Popradská ulica, Košice (Terasa) Exkluzívne zastúpenie Mgr. Ka

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

154,000 € 4162 €/m²

Výrazne znížená cena!Na predaj rozostavaný rodinný dom HLohovec

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Hlohovec | 100 m²

Vaša budúcnosť začína tu – rozostavaný rodinný dom na predaj, Hlohovec Hľadáte priestor, kde s

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

99,900 € 999 €/m²

PREDANÉ ! 1-izb.byt, loggia, pivnica, Patrik Janok-realitný maklér

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Strojárenská | 30 m²

Mgr. Patrik Janok, RSc. realitný maklér a konzultant ponúka na predaj štýlový 1-izbový byt v lu

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP Novostavba 2-izbový byt Košice-Centrum,VIDEO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kasárenské námestie | 46 m²

Na predaj 2-izbový byt v prestížnej novostavbe Mlynská bašta – Centrum Košíc. /za kinom ÚSMEV/

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

269,000 € 5848 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rovinatý pozemok 40 árov, pri Trnave, Buková

Reality Buková

Iný stavebný pozemok | nemá | 4,000 m²

Na predaj pozemok obec Buková, pri Trnave. Pozemok má rozlohu 4000 m2 (40 árov). Široký je 18 m

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Buková

16,000 € 4 €/m²

VEĽKÝ POZEMOK S EŠTE VÄČŠÍMI MOŽNOSŤAMI | 5300m2 | VEĽKÁ IDA

Reality Veľká Ida

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nemá | 5,300 m²

Raj na vlastnej záhrade alebo zaujímavá investičná príležitosť. Pri tomto pozemku si môžete vyb

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

215,990 € 41 €/m²

NA PRENÁJOM GARSÓNKA V EXKLUZÍVNEJ LOKALITE - KOŠICE STARÉ MESTO S PARKOVACÍM MIESTOM | Strojárenská ulica Košice

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Strojárenská | 30 m²

Diamond Reality Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na prenájom modernú garsónku v TOP l

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

750 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VÝNIKAJÚCA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – PRIEMYSELNÝ POZEMOK, MOLDAVA NAD BODVOU

Reality Moldava nad Bodvou

Pozemok pre bytovú výstavbu | Budulovska | 27 m²

VÝNIKAJÚCA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – PRIEMYSELNÝ POZEMOK, MOLDAVA NAD BODVOU Diamond Reality Be

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moldava nad Bodvou

139,999 € 5185 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj Rodinný dom, Rybárska ulica, Veľká Ida ,Košice - Okolie

Reality Veľká Ida

Rodinný dom | Rybárska | 279 m²

Ponúkame Vám Dom s obrovským pozemkom a hospodárskym zázemím len 18 km od Košíc – Veľká Ida

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľká Ida

114,990 € 412 €/m²

PREDANÉ!Bývajte a podnikajte v malebnej obci v centre obce Výčapy-Opatovce

Reality Výčapy-Opatovce

Rodinný dom | 283 m²

Na predaj priestranný dvojgeneračný rodinný dom s krásnou záhradou v srdci obce Výčapy-Opatovce

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Výčapy-Opatovce

1 € 0 €/m²