203 inzerátov v ponuke
2 izbový byt | Pod kaštieľom | 63 m²
B10 Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Dubnice nad Váhom, na ulici Pod ka
450 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,375 m²
B10 Vám ponúka na predaj krásne, slnečné a rovinaté pozemky s potenciálom na výstavbu rodinného
45,000 € 33 €/m²
Rodinný dom | 109 m²
B10 Vám ponúka na predaj nízkoenergetický rodinný dom s TEPELNÝM ČERPADLOM. Možnosť výberu prev
209,990 € 1927 €/m²
Rodinný dom | 224 m²
B10 Vám ponúka na predaj priestranný trojpodlažný rodinný dom s obytným podkrovím, vstavanou ga
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 140 m²
B10 Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v radovej zástavbe v Ivanke pri Nitre - len 10 mi
270,000 € 1929 €/m²
3 izbový byt | 74 m²
B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt Ponúkame na predaj priestranný 3,5-izbový byt v pôvodnom
170,000 € 2297 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 583 m²
B10 Vám ponúka na predaj Pozemok pre rod. domy pri Nitre, v časti Lukov Dvor, kat.úz. Párovské
72,990 € 125 €/m²
4 izbový byt | Vrbovská Cesta | 89 m²
B10 vám výhradne ponúka na predaj 4 izbový byt s lodžiou a pivnicou v príjemnej lokalite. Tento
163,300 € 1835 €/m²
3 izbový byt | Bratislava-Nové Mesto | 117 m²
B10 Vám ponúka na predaj tento úžasný 3 izbový byt s terasou na začiatku Koliby, ul. Pod Stráža
438,800 € 3750 €/m²
3 izbový byt | Ďumbierska | 74 m²
B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na Chrenovej v pôvodnom stave. Byt, ktorý dáva zmysel pre
174,990 € 2365 €/m²
3 izbový byt | 67 m²
B10 ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s rozlohou 67m² s pivnicou a balkónom o rozlohe a
151,000 € 2254 €/m²
Rodinný dom | Senec | 121 m²
Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v stave holodom, ktorý je súčasťou dvojdomu a n
299,000 € 2471 €/m²
Rodinný dom | 295 m²
B10 Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom s výnimočne veľkým pozemkom o výmere takmer 50
749,990 € 2542 €/m²
Rodinný dom | Hany Zelinovej | 250 m²
B10 Vám ponúka na predaj BEZCHYBNÝ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM s dvojgarážou v pokojnej lokalite na za
499,900 € 2000 €/m²
5 a viac izbový byt | Pod Vachmajstrom | 340 m²
Predstavte si ranú kávu s panorámou celej Bratislavy. Večer pri krbe. Absolútne ticho – bez sus
950,000 € 2794 €/m²
Obchodné priestory | Šustekova | 77 m²
B10 Vám ponúka na predaj Obchodné priestory na ulici Šustekova v Petržalke, ktorý predstavuje i
180,000 € 2338 €/m²
Rodinný dom | 175 m²
Realitná kancelária B10 vám ponúka na predaj nadčasový rodinný dom, ktorý v sebe spája pokoj le
429,000 € 2451 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 55 m²
B10 Vám ponúka výnimočnú príležitosť získať kanceláriu v jednej z najžiadanejších lokalít Trenč
141,900 € 2580 €/m²
Iný poľnohosp. pozemok | 65,000 m²
B10 Vám ponúka na predaj areál bývalého družstva v obci Rohožnica – Veľký Ďúr. Ponúkame na pred
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Jašíkova | 63 m²
B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt Ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt po kompletnej nov
305,000 € 4841 €/m²
1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 27 m²
B10 Vám ponúka na prenájom 1 izbový byt v obľúbenej lokalite Petržalka - Slnečnice, na ulici Zu
490 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Jadranská | 1,730 m²
Presná výška kúpnej ceny bude určená po komunikácii s realitným maklérom V tichej rezidenčnej č
1 € 0 €/m²
2 izbový byt | 58 m²
Ponúkame Vám 2 izbový byt na prenájom v Martine v mestskej časti Nový Martin v bytovke postaven
630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 801 m²
B10 vám ponúka na predaj krásny, jemne svahovitý pozemok o výmere 801 m² v pokojnej a obľúbenej
190,000 € 237 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.