203 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 360 m²
B10 Vám ponúka na predaj veľký 6 izb. rodinný dom s garážou po kompletnej nadštandardnej rekonš
450,000 € 1250 €/m²
3 izbový byt | 64 m²
B10 Vám ponúka na prenájom vkusne zariadený 3-izbový byt nachádzajúci sa v centre Nitry – Staré
690 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Priemyselná zóna | 9,000 m²
B10 Vám ponúka na predaj veľkometrážne výrobné priestory v priemyselnej oblasti Géňa - Levice.
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | 46 m²
B10 Vám ponúka na predaj priestranný 1 izbový byt v srdci mesta Nitra s výnimočným výhľadom, id
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | 800 m²
B10 Vám ponúka na predaj Pozemok pre rod. domy v mestskej časti Nitra - Párovské Háje. Na pozem
124,990 € 156 €/m²
2 izbový byt | 53 m²
B10 Vám ponúka na predaj nadštandardný 2 izbový byt o výmere podlahovej plochy 57,9 m2 a balkón
114,900 € 2168 €/m²
Obchodné priestory | Pri Hrubej lúke | 102 m²
Hľadáte miesto pre svoj biznis, ktoré spája modernú architektúru, strategickú polohu a neustály
250,000 € 2451 €/m²
3 izbový byt | Landauova | 70 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú si pretvoríte presne podľa svojich predstáv? Tento 3-izbový byt na
237,000 € 3386 €/m²
Rodinný dom | Ivanská | 156 m²
B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom Ponuka sa nachádza na Ivánskej ceste v Malinove. Ide o nov
450,000 € 2885 €/m²
Vinica, chmelnica | 2,168 m²
B10 Vám ponúka na predaj pozemok o celkovej výmere 2 883 m² v katastrálnom území Bratislava – V
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 2,554 m²
B10 Vám ponúka na predaj Pozemok pre rod. domy s veľkorysou výmerou 2554 m² v meste Stupava na
459,000 € 180 €/m²
3 izbový byt | 72 m²
B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt, kompletne zrekonštruovaný, nachádzajúci sa na sídlisku
Cena na vyžiadanie
Apartmán | 53 m²
B10 Vám ponúka na predaj moderný byt s výmerou interiéru 41m2 + 12m2 terasa, nachádzajúci sa v
164,990 € 3113 €/m²
3 izbový byt | 71 m²
B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj moderne zariadený 3 izbový byt v Žiline na Hájiku. Predstav
189,990 € 2676 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 15 m²
B10 Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v mesta Žilina s možnosťou bezplatného parkova
10 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
4 izbový byt | 100 m²
B10 vám ponúka na predaj nadštandardný 4 izbový byt na spodnej Klokočine - Nitra. Celková ploch
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | 43 m²
B10 Vám ponúka na predaj veľký 1 izbový byt o výmere 42,66 m2 v novovybudovanom projekte Rezide
83,900 € 1951 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
B10 Vám ponúka na predaj veľký 4 izb. Rodinný dom s vínnou klenbovou pivnicou na krásnom pozemk
219,990 € 880 €/m²
Polyfunkčný objekt | 267 m²
🔥 VÝRAZNÉ ZNÍŽENIE CENY – INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ Polyfunkčná budova, ktorá bola nedávno ponúkan
299,999 € 1124 €/m²
1 izbový byt | 34 m²
B10 Vám ponúka na predaj nadčasový 1 izbový byt o výmere 34,15 m2 s balkónom o výmere 5,04 m2 v
83,900 € 2468 €/m²
3 izbový byt | 76 m²
B10 Vám ponúka na predaj kompletne štýlovo zrekonštruovaný 3,5 izbový byt nachádzajúci sa na 3.
249,000 € 3276 €/m²
3 izbový byt | 87 m²
B10 Vám ponúka exkluzívne na prenájom nádherný 3-izbový byt v TOP lokalite s výmerou 87m2 s bal
1,290 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 85 m²
B10 Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj Rodinný dom Predstavujeme Vám výnimočn
1 € 0 €/m²
3 izbový byt | Matúškova | 90 m²
NOVÁ ETAPA ŽIVOTA V NOVOSTAVBE: JEDINEČNÁ PONUKA VOĽNÝCH BYTOV V REZIDENCIA KUBÍNPredstavujeme
1 € 0 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.