203 inzerátov v ponuke
3 izbový byt | Gorkého | 93 m²
Hľadáte bývanie s neopakovateľnou atmosférou historického centra, alebo výnimočnú investičnú pr
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 77 m²
B10 vám ponúka na predaj 3 izbový byt / mezonet v novostavbe s rozlohou 77 m2. Byt sa predáva z
131,572 € 1709 €/m²
3 izbový byt | 62 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s výmerou až 62 m2, situovaný v centre Vrútok, pár metrov o
134,900 € 2176 €/m²
3 izbový byt | Pod Strážami | 154 m²
B10 Vám ponúka na predaj tento jedinečný 3 izbový byt s terasou, na najvyššom poschodí s výhľad
650,000 € 4221 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,170 m²
Ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemok o výmere 1 170 m², situovaný v pokojnej a zastav
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | Jadranská | 1,730 m²
Presná výška kúpnej ceny bude určená po komunikácii s realitným maklérom V tichej rezidenčnej č
1 € 0 €/m²
3 izbový byt | Račianska | 64 m²
B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt Ponúkame Vám tento praktický 3i byt na Račianskej ulici,
269,900 € 4217 €/m²
Objekt pre obchod | 119 m²
Hľadáte ideálne miesto pre podnikanie s vysokou frekvenciou zákazníkov? Ponúkame na prenájom ob
Cena na vyžiadanie
Apartmán | 19 m²
B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj Apartmán vhodný na investíciu najmä kvôli výbornej lokalite
72,500 € 3816 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
B10 Vám ponúka na predaj štýlový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v tichej , slepej ulic
206,000 € 1144 €/m²
Rodinný dom | 170 m²
B10 Vám ponúka na predaj exkluzívnu ponuku - veľký rodinný dom (bungalov) s bazénom na kompletn
345,000 € 2029 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom v obci Dvorníky. Dom, ktorý ponúka priestor a možnosti, ak
159,990 € 800 €/m²
Polyfunkčný objekt | 395 m²
B10 Vám ponúka na predaj zrekonštruovanú komerčnú budovu s výborným investičným potenciálom, si
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 76 m²
B10 Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 76 m², nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite
Cena na vyžiadanie
4 izbový byt | 94 m²
B10 Vám ponúka na predaj 4 izbový byt s dvomi kúpeľňami a balkónom (lódžiou) na sídlisku Klokoč
195,000 € 2074 €/m²
3 izbový byt | 84 m²
B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj veľký 3 izbový byt s dvoma balkónmi. Má výmeru 84m2 a nachá
189,990 € 2262 €/m²
Prevádzkový areál | 207 m²
B10 Vám ponúka na predaj Iný prevádzkový objekt . Jedná sa o podnik s dlhodobou históriou v Nit
34,990 € 169 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom v Slažanoch Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | 925 m²
B10 Vám ponúka na predaj slnečný Pozemok pre rod. domy s celkovou rozlohou 925 m2. Jedná sa o j
79,900 € 86 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,040 m²
B10 Vám ponúka na predaj stavebný Pozemok pre rod. domy ideálnych rozmerov, o rozlohe 2040m2 a
44,880 € 22 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 648 m²
B10 Vám ponúka na predaj rovinatý, slnečný Pozemok pre rod. domy v obci Raková, len pár minút
59,000 € 91 €/m²
4 izbový byt | 84 m²
B10 Vám ponúka na predaj útulný 4 izbový byt vo výmere 84 m2 v meste Žilina na Solinkách s balk
218,000 € 2595 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom v obci Makov, situovaný na rovinatom pozemku s rozlohou c
126,000 € 630 €/m²
3 izbový byt | 76 m²
B10 Vám ponúka na prenájom 3 izbový byt 3-izbový byt nachádzajúci sa v dolnej časti sídliska Ky
600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.