203 inzerátov v ponuke
Obchodné priestory | 111 m²
B10 Vám ponúka na prenájom Obchodné priestory nachádzajúce sa v suteréne budovy priamo v centr
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Novákova | 80 m²
Ponúkam Vám na prenájom 3 izbový byt v centre mesta Martin na ulici Nováková. Byt má rozlohu 80
670 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 140 m²
B10 Vám vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj 3 izbový Rodinný dom s úžitkovou plocho
151,150 € 1080 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,687 m²
B10 Vám ponúka na predaj developerský stavebný pozemok v rámci rezidenčného projektu Nové Tepli
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | Janka Kráľa | 39 m²
B10 Vám ponúka na predaj 2 izbový byt Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt v Čadci s výmerou
99,000 € 2538 €/m²
Rodinný dom | 87 m²
B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom - Novostavba vo vyhľadávanej obci Diaková pri Martine Pon
1 € 0 €/m²
3 izbový byt | 82 m²
B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v centre Martina ! „Definícia mestského luxusu bez kompro
219,990 € 2683 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,158 m²
B10 Vám ponúka na predaj Pozemok pre rod. domy - slnečný, rovinatý pozemok v atraktívnej časti
1 € 0 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 454 m²
B10 Vám vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj slnečný Pozemok pre rod. domy s rozloho
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 1,444 m²
Presná výška kúpnej ceny bude určená po komunikácii s realitným maklérom Keď prvýkrát vojdete c
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
B10 Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj 5 izbový Rodinný dom v Turčianskych Kľačanoch –
170,000 € 680 €/m²
4 izbový byt | 92 m²
B10 Vám ponúka na predaj tento krásny moderný 4 izbový byt na Vigľašskej ulici v Petržalke. Byt
320,000 € 3478 €/m²
2 izbový byt | 58 m²
B10 Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a plne zariadený 2 izbový byt, prenajíma s
550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | 56 m²
B10 Vám ponúka na predaj rozostavanú murovanú chatu v krásnom horskom prostredí Kysúc, v tichej
65,000 € 1161 €/m²
Rekreačný pozemok | 7,975 m²
B10 Vám ponúka na predaj Rekreačný pozemok s rozlohou 7975 m² na Kysuciach, v Čadci, v obľúbene
25 €/m2 25 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 722 m²
B10 Vám ponúka na predaj Pozemok pre rod. domy Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok v
155,000 € 215 €/m²
Rodinný dom | 218 m²
B10 Vám ponúka na predaj rozostavanú novostavbu priestranného 6-izbového rodinného domu, v male
150,000 € 688 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 7,321 m²
Ponúkame Vám luxusný stavebný pozemok v obci Dolný Vadičov slnečný, v krásnom prostredí prírody
30 €/m2 30 €/m2
3 izbový byt | 68 m²
B10 Vám ponúka na predaj svetlý, vkusne zrekonštruovaný a zariadený 3-izbový byt s výmerou 68 m
169,990 € 2500 €/m²
3 izbový byt | Pod Strážami | 154 m²
B10 Vám ponúka na predaj tento jedinečný 3 izbový byt s terasou, na najvyššom poschodí s výhľad
650,000 € 4221 €/m²
3 izbový byt | Dubová | 84 m²
Hľadáte bývanie, kde sa stačí len nasťahovať? Ponúkame na predaj nadštandardný, klimatizovaný
259,900 € 3094 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Obrancov mieru | 1,738 m²
B10 Vám ponúka na predaj slnečný rovinatý pozemok v krásnej a tichej lokalite Banskej Štiavnice
80,000 € 46 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
B10 Vám ponúka na predaj štýlový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v tichej , slepej ulic
206,000 € 1144 €/m²
Rodinný dom | 170 m²
B10 Vám ponúka na predaj exkluzívnu ponuku - veľký rodinný dom (bungalov) s bazénom na kompletn
345,000 € 2029 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.