203 inzerátov v ponuke
4 izbový byt | 101 m²
B10 Vám ponúka na predaj 4 izbové byty v projekte Viladomy Budatín, ktorý vzniká v perfektnej l
329,990 € 3267 €/m²
3 izbový byt | Dolná | 125 m²
B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s úžitkovou plochou 124,71m2, z toho 89,72m2 interiér a 3
319,990 € 2560 €/m²
3 izbový byt | 60 m²
B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v širšom centre . Túžite po domove s vlastnou identitou,
1 € 0 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 94 m²
B10 Vám ponúka na prenájom kancelárie v centre mesta Žilina. V ponuke máme tri kancelárie v rôz
1,580 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 105 m²
B10 Vám ponúka na prenájom exkluzívne 3 izbový byt vo výmere 105 m2 v centre mesta Žilina s ter
899 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 50 m²
B10 Vám ponúka exkluzívne na predaj 2 - izbový byt v meste Žilina na Hájiku. Byt o výmere 50m2
144,999 € 2900 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 837 m²
B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny pozemok v Moravskom Lieskovom. Pozemok má 837m2 a na
89,990 € 108 €/m²
3 izbový byt | 75 m²
B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt Ponúkame na predaj byt 10km od Zlatých Moraviec, ktorý pr
Cena na vyžiadanie
4 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 340 m²
Predstavte si ranú kávu s panorámou celej Bratislavy. Večer pri krbe. Absolútne ticho – bez sus
950,000 € 2794 €/m²
3 izbový byt | 83 m²
B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt kompletne zariadený 3 izbový byt s premyslenou dispozício
1 € 0 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,140 m²
Presná výška kúpnej ceny bude určená po komunikácii s realitným maklérom B10 vám ponúka na pred
1 € 0 €/m²
Administratívny objekt | 18 m²
Prenajmeme tri samostatné kancelárske priestory v centre Martina Ponúkame na prenájom tri komfo
13 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 50 m²
B10 Vám ponúka na predaj moderne zariadený 2 izbový byt v obľúbenom a žiadanom projekte Slnečni
264,990 € 5300 €/m²
Rodinný dom | 102 m²
Ak hľadáte dom, v ktorom sa budete cítiť naozaj ako doma, tento vás chytí za srdce hneď pri prv
439,000 € 4304 €/m²
Reštaurácia | 65 m²
B10 Vám ponúka na predaj Reštaurácia Hľadáte prevádzku, ktorú môžete okamžite prebrať a pokračo
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | 800 m²
B10 vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 800 m² v obľúbenej lokalite Marianka, len pá
280,000 € 350 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,569 m²
B10 Vám ponúka na predaj stavebný Pozemok pre rod. domy o veľkosti 1569m2, čo predstavuje veľko
205,000 € 131 €/m²
Rodinný dom | Kvetoslavov | 103 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 4-izbový samostatne stojaci bungalov v pokojnej časti obce Kv
369,000 € 3583 €/m²
2 izbový byt | Vietnamská | 67 m²
Priestranný 2-izbový byt po rekonštrukcii, v tichej tehlovej bytovke so súkromným parkingom a o
253,000 € 3776 €/m²
2 izbový byt | Kvetná | 55 m²
Ponúkame na predaj praktický a dispozične veľmi dobre riešený 2-izbový byt so samostatnými izba
279,900 € 5089 €/m²
3 izbový byt | Bakošova | 90 m²
Ak hľadáte nový, slnečný byt v dobrej lokalite s výbornou dispozíciou, tento byt si vás získa h
299,000 € 3322 €/m²
Rekreačný pozemok | Dunajská Lužná | 365 m²
Predstavujem vám netradičnú, no o to zaujímavejšiu ponuku – záhradu v obľúbenej lokalite Dunajs
80,000 € 219 €/m²
3 izbový byt | Pod Strážami | 83 m²
B10 Vám ponúka na predaj tento architektom navrhnutý 3izbový byt v technologicky vyspelej novos
500,000 € 6024 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 75 m²
B10 Vám ponúka na predaj rozostavanú chatu s 845m2 pozemkom v osobnom vlastníctve, ku ktorej je
149,000 € 1987 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.