203 inzerátov v ponuke
Reštaurácia | 65 m²
B10 Vám ponúka na predaj Reštaurácia Hľadáte prevádzku, ktorú môžete okamžite prebrať a pokračo
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | 800 m²
B10 vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 800 m² v obľúbenej lokalite Marianka, len pá
280,000 € 350 €/m²
Rekreačný pozemok | 2,500 m²
B10 Vám ponúka na predaj slnečný pozemok s výmerou 2500m2, prípadne možnosťou rozdelenia a kúpy
30 €/m2 30 €/m2
2 izbový byt | M. R. Štefánika | 41 m²
B10 Vám ponúka na predaj 2 izbový apartmán o výmere 41 m2 nachádzajúci sa na prízemí v skolaudo
166,050 € 4050 €/m²
3 izbový byt | 110 m²
B10 Vám exkluzívne ponúka na prenájom 3 izbový dvojpodlažný byt v bytovom dome v tichej časti o
800 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 41 m²
Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Považskej Bystrici na Mládežníckej ulici, v bytovke ktorá
1 € 0 €/m²
Administratívny objekt | Matúškova | 128 m²
VÝNIMOČNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! ADMINISTRATÍVNY PRIESTOR (127,87 m²) V NOVOSTAVBE REZIDENCIA
1 € 0 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 30 m²
REZERVOVANÁ kompletne zrekonštruovaná chata so záhradou v Martine na Stráňach. Pozemok ma rozlo
69,900 € 2330 €/m²
4 izbový byt | Grösslingova | 112 m²
B10 ponúka na predaj tento výnimočný 4 izbový byt v tehlovej stavbe z roku 1986 na Grösslingove
459,900 € 4463 €/m²
2 izbový byt | M. R. Štefánika | 49 m²
Hľadáte svoje prvé bývanie, kde sa spája pokoj vidieka s výbornou dostupnosťou do hlavného mest
160,000 € 3265 €/m²
Priestor pre výrobu | 250 m²
B10 Vám ponúka na prenájom Výrobné priestory . Ponúkame na prenájom výrobné, skladové a kancelá
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 93 m²
B10 Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a plne zariadený DIZAJNOVÝ 2 izbový byt, p
700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Halalovka | 75 m²
B10 Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj priestranný 3 izbový MEZONET o výmere 75m2 v obľúbenej čast
153,000 € 2040 €/m²
2 izbový byt | 73 m²
Hľadáte ideálne štartovacie bývanie pre mladú rodinu alebo vynikajúcu investičnú príležitosť?
116,900 € 1601 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
B10 Vám ponúka na predaj Bungalov v obci Dvorníky. Moderný bungalov, ktorý ponúka priestor, kom
249,990 € 1786 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
B10 Vám ponúka na predaj poschodový Rodinný dom priamo pod Nitrianskym HRADOM. Ponúkame Vám jed
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 58 m²
B10 Vám ponúka na predaj nadštandardný 2 izbový byt o výmere podlahovej plochy 57,9 m2 a balkón
119,900 € 2067 €/m²
3 izbový byt | 79 m²
B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v novostavbe, len kúsok od mesta Trenčín o výmere 79m2 +
150,900 € 1910 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
B10 Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový rodinný dom o výmere 80m2 v obci Kotešová. Pozemok
69,900 € 699 €/m²
Rodinný dom | 240 m²
B10 Vám vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj Rodinný dom s veľkým potenciálom v pres
274,900 € 1145 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
B10 Vám vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj Rodinný dom v Ľubeli – priestor pre det
169,000 € 1127 €/m²
3 izbový byt | 82 m²
B10 Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe Orbis, nachádzajúci sa v jednej z na
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 55 m²
B10 Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s balkónom v Starom meste - Nitra s krásnym váhľadom a v
155,000 € 2818 €/m²
1 izbový byt | 36 m²
B10 Vám ponúka na predaj kompletne prerobený a zariadený 1 izbový byt na 7/7 poschodí v meste N
137,990 € 3833 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.