203 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 176 m²
B10 Vám ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Varín. Dom je situova
229,990 € 1307 €/m²
Rodinný dom | 109 m²
B10 Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu typu bungalov v pokojnej obci Žirany (13 km
210,000 € 1927 €/m²
3 izbový byt | 63 m²
B10 vám ponúka na predaj 3 izbový byt, ktorý disponuje dvomi kúpeľňami. K bytu patrí taktiež pi
131,572 € 2088 €/m²
3 izbový byt | 85 m²
B10 Vám ponúka na predaj jedinečný 3 izbový byt v tehlovej bytovke s dvomi balkónmi vo vyhľadáv
219,900 € 2587 €/m²
Družstvo, chovateľský objekt | 10,000 m²
B10 Vám ponúka na predaj poľnohospodársky areál nachádzajúci sa v obci Turá (okres Levice). Are
Cena na vyžiadanie
Chalupa, rekreačný domček | 100 m²
B10 Vám ponúka exkluzívne na predaj chatu v k.u. Kunerad situovanú v tichom prostredí na okraji
69,900 € 699 €/m²
Komerčná zóna | 11,000 m²
B10 Vám ponúka na predaj lukratívne stavebné pozemky určené na výstavbu výrobných alebo iných k
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 68 m²
B10 Vám ponúka na predaj elegantný 2 izbový byt s výmerou 60m2 + terasa, nachádzajúci sa v jedn
199,900 € 2940 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
B10 Vám exkluzívne ponúka na prenájom moderný, kompletne zariadený 3 izbový byt v zrekonštruova
999 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 350 m²
Ponúkame Vám na predaj murovaný rodinný dom v meste Turany neďaleko okresného mesta Martin. Dom
1 € 0 €/m²
1 izbový byt | Timravy | 30 m²
B10 Vám ponúka na predaj 1-izbový byt v žiadanej lokalite Martin – Podháj, na ulici Timravy. Te
95,000 € 3167 €/m²
Rodinný dom | Kvetoslavov | 103 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 4-izbový samostatne stojaci bungalov v pokojnej časti obce Kv
369,000 € 3583 €/m²
2 izbový byt | Vietnamská | 67 m²
Priestranný 2-izbový byt po rekonštrukcii, v tichej tehlovej bytovke so súkromným parkingom a o
253,000 € 3776 €/m²
2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 50 m²
B10 Vám ponúka na predaj moderne zariadený 2 izbový byt v obľúbenom a žiadanom projekte Slnečni
264,990 € 5300 €/m²
2 izbový byt | Kvetná | 55 m²
Ponúkame na predaj praktický a dispozične veľmi dobre riešený 2-izbový byt so samostatnými izba
279,900 € 5089 €/m²
Rekreačný pozemok | Dunajská Lužná | 365 m²
Predstavujem vám netradičnú, no o to zaujímavejšiu ponuku – záhradu v obľúbenej lokalite Dunajs
80,000 € 219 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,569 m²
B10 Vám ponúka na predaj stavebný Pozemok pre rod. domy o veľkosti 1569m2, čo predstavuje veľko
205,000 € 131 €/m²
3 izbový byt | Bakošova | 90 m²
Ak hľadáte nový, slnečný byt v dobrej lokalite s výbornou dispozíciou, tento byt si vás získa h
299,000 € 3322 €/m²
3 izbový byt | Pod Strážami | 83 m²
B10 Vám ponúka na predaj tento architektom navrhnutý 3izbový byt v technologicky vyspelej novos
500,000 € 6024 €/m²
4 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 340 m²
Predstavte si ranú kávu s panorámou celej Bratislavy. Večer pri krbe. Absolútne ticho – bez sus
950,000 € 2794 €/m²
3 izbový byt | 83 m²
B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt kompletne zariadený 3 izbový byt s premyslenou dispozício
1 € 0 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,140 m²
Presná výška kúpnej ceny bude určená po komunikácii s realitným maklérom B10 vám ponúka na pred
1 € 0 €/m²
Administratívny objekt | 18 m²
Prenajmeme tri samostatné kancelárske priestory v centre Martina Ponúkame na prenájom tri komfo
13 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Rodinný dom | 102 m²
Ak hľadáte dom, v ktorom sa budete cítiť naozaj ako doma, tento vás chytí za srdce hneď pri prv
439,000 € 4304 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.