Obchodné priestory | 155 m²
DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1992 - ponúka do prenájmu špičkové klima
2,557.5 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Lesná | 107.02 m²
REWIN reality Vám ponúka na predaj moderný, štýlovo zariadený rodinný dom v Stupave. Hľadáte b
549,900 € 5138 €/m²
Garáž | Nad lúčkami | 12.54 m²
REWIN reality Vám ponúka na prenájom garážové parkovacie státie v bytovom dome na adrese Nad Lú
99 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Dopravná | 65.72 m²
REWIN reality Vám ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt po čerstvej a kvalitnej rekonštrukcii,
256,900 € 3909 €/m²
1 izbový byt | Vršatecká | 41.27 m²
REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka INVESTIČNÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A NÁJOMCOM v projekte RE
114,980 € 2786 €/m²
2 izbový byt | Vršatecká | 50.37 m²
REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka VEĽKORYSÝ 2 izbový BYT s LOGGIOU o výmere
135,788 € 2696 €/m²
Rodinný dom | Dubová | 192.59 m²
REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka VEĽKORYSÝ a LUXUSNÝ 5 izbový RODINNÝ DOM s GARÁŽOU vo vyhľadá
429,980 € 2233 €/m²
1 izbový byt | Vršatecká | 41.27 m²
REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka INVESTIČNÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A NÁJO
114,980 € 2786 €/m²
3 izbový byt | Veľký Biel | 84.14 m²
REWIN reality Vám ponúka na predaj priestranný 3,5 -izbový byt s terasou a balkónom v pokojnom
Cena dohodou
2 izbový byt | Slnečná | 56 m²
REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v modernej novos
550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Lichnerova | 107.58 m²
REWIN reality Vám REWIN reality Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s výnimočnou atmo
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Líščie nivy | 82.54 m²
REWIN reality Vám ponúkame VÝHRADNE na predaj tento UNIKÁTNY 3 izbový BYT o výbornej veľkosti,
309,980 € 3756 €/m²
Rodinný dom | Senec | 250 m²
REWIN reality Vám REWIN reality exkluzívne ponúka na predaj výnimočný rodinný dom, len na skok
695,000 € 2780 €/m²
1 izbový byt | Vršatecká | 41.27 m²
114,980 € 2786 €/m²
Komerčná zóna | 1,000 m²
Miesto pre podnikanie, ktoré potrebuje dostupnosť aj reprezentáciu. Projekt PARK BECKOV od spol
65 €/m2 65 €/m2
4 izbový byt | Vršatecká | 120 m²
REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka VEĽKORYSÝ 4 izbový BYT s LOGGIOU a BALKÓN
Cena dohodou
1 izbový byt | Vršatecká | 41.27 m²
REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka VEĽKORYSÝ 1 izbový BYT s BALKÓNOM o výmer
114,980 € 2786 €/m²
Komerčná zóna | Bánovská | 5,851 m²
REWIN reality Vám Pozemok pre stavbu je v katastrálnom území obce Trenčianska Turná vymedzený p
Cena dohodou
Garáž | Eisnerova | 16 m²
REWIN reality Vám Ponúkame na predaj garáž nachádzajúcu sa v garážovom dome na Eisnerovej ulici
35,000 € 2188 €/m²
2 izbový byt | Olbrachtova | 49.56 m²
REWIN reality Vám Hľadáte bývanie v pokojnej lokalite plnej zelene, no zároveň s výbornou dostu
224,900 € 4538 €/m²
3 izbový byt | Štúrova | 115 m²
REWIN reality Vám ponúka na prenájom krásny veľkometrážny zariadený 3 izbový byt o výmere 115m2
1,100 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bernolákova | 55 m²
REWIN reality Vám ponúka na predaj 2-izbový tehlový byt v samom centre Nitry, na Bernolákovej u
160,990 € 2927 €/m²
Lesná pôda | Beladice | 800 m²
REWIN reality Vám REWIN reality Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok o výmere 800m2 s vlastnou
74,900 € 94 €/m²
Rodinný dom | Dunajská Lužná | 140 m²
REWIN reality Vám ponúka na predaj krásny, zrekonštruovaný rodinný dom v Dunajskej Lužnej. Poz
359,900 € 2571 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.