RentHub | moderný 3i byt | parkovanie | novostavba | Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 61 m²

Slavo z RentHub Vám ponúka na prenájom zariadený 3-izbový byt v novostavbe Slnečnice, ktorý zau

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

915 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

RentHub | priestranný | 2i byt s balkónom | parkovaním | Koprivnická

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Koprivnická | 52 m²

Zariadený 2-izbový byt s garážovým státím a kobkou pri byte – Koprivnická ulica, Dúbravka Slav

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

740 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

RentHub | Útulný 1 izbový byt | s parkovaním | Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

1 izbový byt | Jánošíkovská | 33 m²

Slavo z RentHub Vám ponúka útulný a praktický 1-izbový byt v Dunajskej Lužnej – váš nový domov!

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Lužná

440 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PLUS REALITY | Moderný priestor v budove Gradus v meste Dunajská Streda na prenájom !

Reality Dunajská Streda

Polyfunkčný objekt | 10 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom moderný a lukratívny prevádzkový priest

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

350 €/mesiac 35 €/mesiac/m²

PLUS REALITY | Priestranný rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v obci Orechová Potôň na predaj!

Reality Orechová Potôň

Rodinný dom | 208 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný rod

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Orechová Potôň

375,000 € 1803 €/m²

PLUS REALITY | Stavebný pozemok v obci Dunajský Klátov na predaj!

Reality Dunajský Klátov

Pozemok pre rodinné domy | 609 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok situovaný v n

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Dunajský Klátov

64,000 € 105 €/m²

PLUS REALITY I Luxusný rodinný dom (súčasť dvojdomu) v projekte MAGLA Residence, v obci Vrakúň na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 123.27 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj luxusný rodinný dom (súčasť dvojdomu) s

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

220,000 € 1691 €/m²

PLUS REALITY | Priestranná novostavba rodinného domu v obci Nová Dedinka na predaj !

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | Nová Dedinka | 117.39 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový dvojpodlažný rodinný

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nová Dedinka

270,000 € 2428 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Nový 5-izbový rodinný dom v meste Šamorín na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | Šamorín | 121 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v srdci prírody – no

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 08.08.2025
Domy na predaj Šamorín

391,000 € 3231 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt s balkónom v obci Lehnice na predaj!

Reality Lehnice

3 izbový byt | Lehnice | 70 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dva nové 3 izbové byty s balkónom v obci

Publikované: 22.03.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Byty na predaj Lehnice

177,000 € 2529 €/m²

PLUS REALITY | Ubytovacie zariadenie s parkovaním a kompletnou vybavenosťou v meste Veľký Meder na predaj !

Reality Veľký Meder

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,969 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj ubytovacie zariadenie vo Veľkom Mederi, k

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na predaj Veľký Meder

2,100,000 € 1067 €/m²

PLUS REALITY | Novostavba trojizbových bytov v obci Trstice na predaj

Reality Trstice

3 izbový byt | 59.55 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj trojizbové byty v obci Trstice, ktoré bo

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Trstice

124,000 € 2082 €/m²

PLUS REALITY | Rodinný dom po rekonštrukcii s garážou a pivnicou v obci Topoľníky na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 200 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj vkusný a dispozične výborne riešený 4-izb

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

199,900 € 1000 €/m²

PLUS REALITY | Moderný rodinný dom s bazénom a zariadením – Horná Potôň na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 152 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom s bazénom a zariaden

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

299,000 € 1987 €/m²

PLUS REALITY | EXKLUZÍVNE | Dvojpodlažná prevádzkovo - administratívna budova na Račianskej ul. v Bratislave – Nové Mesto na predaj!

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Račianska | 521 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj dvojpodlažnú prev

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,250,000 € 2495 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt v Petržalke na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Gercenova | 74 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 3 izbový slnečný byt so zaskleným balkóno

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 26.08.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3365 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný trojizbový rodinný dom so záhradou a parkovaním v obci Bernolákovo na predaj !

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 72 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný trojizbový dvojdom situovaný v ob

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

275,000 € 3819 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný byt po kompletnej rekonštrukcii s balkónom a parkovaním v meste Bratislava - Staré Mesto na predaj!

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 100 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý štvorizbový byt s ve

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

388,000 € 3880 €/m²

PLUS REALITY | Zariadený trojizbový byt s krbom a veľkou loggiou pri Parku Snow v obci Donovaly na predaj !

Reality Donovaly

3 izbový byt | 87 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj štýlový a kompletne zariadený trojizbový

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Donovaly

315,000 € 3621 €/m²

PLUS REALITY | UVÁDZACIE CENY | Komfortné bývanie v novostavbe rodinného domu s parkovaním a záhradou v obci Vydrany na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská | 75 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný radový dom o rozlohe 7

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

170,000 € 2267 €/m²

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový rodinný dom v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 108.06 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový rodinný dom, ktorý pr

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

249,900 € 2313 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný trojizbový byt v Dunajskej Strede na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 85.7 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj priestranný a svetlý trojizbový byt s celkovo

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

147,000 € 1715 €/m²

PLUS REALITY | Moderný dvojizbový mezonet s vlastnou záhradou v obľúbenej lokalite Vajnory - novostavba na predaj!

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 42 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť moderný dvojizbový m

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

185,000 € 4405 €/m²

PLUS REALITY | Nadčasové bývanie s technológiami budúcnosti v srdci Petržalky na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 73.02 m²

Realitná kancelária PLUS Reality Vám predstavuje developerský projekt Panónska, ktorý prináša

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

364,449 € 4991 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie