Stavebný pozemok 709 m2 - Čakánková ulica - Párovské Háje

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Čakánková | 709 m²

REWIN reality Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Nitra, časť Párovské Háj

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,900 € 141 €/m²

Novinka
Novinka

Komfortné bývanie v D. Lužnej – zrekonštruovaný RD s veľkým pozemkom

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Miloslavovská | 140 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj krásny, zrekonštruovaný rodinný dom v Dunajskej Lužnej. Poz

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

359,900 € 2571 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 4-izbový rodinný dom v uzavretom areáli – Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Hviezdoslavov | 127 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v novovybudovanom uzavretom rez

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

299,900 € 2361 €/m²

Novinka
Novinka

Priemyselný park Čab - Nitra - 12 km od R1

Reality Čab

Priemyselná zóna | Čab | 133,667 m²

REWIN reality Vám Priemyselná zóna Čab je situovaná v okrese Nitra, cca 12 km od R1 a 5 km od p

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Čab

Cena dohodou

Novinka
Novinka

42 000 m2 - priemyselná zóna Martin - Priekopa

Reality Martin

Priemyselná zóna | 42,000 m²

REWIN reality Vám ponúka pozemok na predaj v priemyselnej zóne vhodný pre výstavbu v priemyseln

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Martin

Cena dohodou

Novinka
Novinka

REWIN I Investičný pozemok – Čunovo, Bratislava V

Reality Bratislava-Čunovo

Rekreačný pozemok | Schengenská | 2,357 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj dva slnečné pozemky v tichej a vyhľadávanej lokalite -v mest

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

Cena dohodou

Novinka
Novinka

REWIN I Garáž s montážnou jamou a elektrinou na Kukučínovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Kukučínova | 20 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj garáž s montážnou jamou a elektrinou na Kukučínovej ulici.

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

31,000 € 1550 €/m²

Novinka
Novinka

Pri lese, tichá lokalita | Stavebný pozemok 761 m² | Malý Lapáš – Nitra

Reality Malý Lapáš

Pozemok pre rodinné domy | Vŕbová | 761 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Malý Lapáš, ul. Vrbová — priamo pri

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Malý Lapáš

87,500 € 115 €/m²

Novinka
Novinka

VLČKOVCE - nová štvrť - pozemok 700 m2 - všetky IS

Reality Vlčkovce

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj ideálny pozemok nachádzajúci sa vo Vlčkovciach. LOKALITA: V

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vlčkovce

122,900 € 176 €/m²

Novinka
Novinka

3‑izbový byt s garážou v novostavbe – Trenčín, I. Olbrachta

Reality Trenčín

3 izbový byt | I. Olbrachta | 88 m²

Moderný 3‑izbový byt s garážou v novostavbe – Trenčín, I. Olbrachta Hľadáte nadštandardné býva

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

1,200 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE | Luxusný komplet zariadený 3 izbový byt | 90 m2 | klima | parking | loggia | pivnica

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 66 m²

Máme pre Vás exkluzívne na predaj priestranný 3 izbový byt kompletne moderne zariadený v obľúbe

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,900 € 5302 €/m²

Novinka
Novinka

Veľkometrážny, svetlý 2 izbový byt s potenciálom prerobenia v tichej časti Ružinov v blízkosti električky - zadná Pošeň - Chlumeckého

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Chlumeckého | 62 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj veľkometrážny, svetlý 2 izbový byt 62m2 bez balkóna, na

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,000 € 4258 €/m²

Svetlá garsónka v k tichej lokalite v Ružinove - Chlumeckého

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Chlumeckého | 19 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj svetlú garsónku 19m2 bez balkóna, v tichej lokalite Ruž

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

155,000 € 8158 €/m²

EXKLUZÍVNE na predaj slnečný 4 izbový byt s loggiami v blízkosti Štrkoveckého jazera na začiatku Ružinova - Klincová ulica.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Klincová | 87 m²

EXKLUZÍVNE na predaj svetlý 4 izbový byt 87m2 + 2 loggiami v blízkosti Štrkovecké jazera na zač

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

419,990 € 4827 €/m²

KRÁTKODOBÝ PRENÁJOM - VOĽNÝ IHNEĎ, vkusný 2 izbový byt s loggiou a parkovacím státim.

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 40 m²

Ponúkame na krátkodobý prenájom 1 - 3 mesiace (možnosť aj dlhšieho prenájmu podľa dohody) - vku

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,000 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

2-IZB. BYT – BA, BUDOVATEĽSKÁ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Budovateľská | 62 m²

Ponúkame na prenájom moderný zariadený 2-izbový byt v pokojnom prostredí v obľúbenej časti Nivy

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný stavebný pozemok v exkluzívnej lokalite 674 m2

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 674 m²

Spoločnosť RECOM s.r.o. Vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v exkluzívnej lokalite v

Publikované: 04.04.2022 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Martin

Info v RK

Slnečné stavebné pozemky v exkluzívnej lokalite IBV Martinské Terasy

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 622 m²

Spoločnosť RECOM s.r.o. Vám ponúka na predaj slnečné stavebné pozemky v exkluzívnej lokalite me

Publikované: 01.04.2022 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Martin

Info v RK

RentHub | moderný 3i byt | parkovanie | novostavba | Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 61 m²

Slavo z RentHub Vám ponúka na prenájom zariadený 3-izbový byt v novostavbe Slnečnice, ktorý zau

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

915 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

RentHub | priestranný | 2i byt s balkónom | parkovaním | Koprivnická

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Koprivnická | 52 m²

Zariadený 2-izbový byt s garážovým státím a kobkou pri byte – Koprivnická ulica, Dúbravka Slav

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

740 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

RentHub | Útulný 1 izbový byt | s parkovaním | Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

1 izbový byt | Jánošíkovská | 33 m²

Slavo z RentHub Vám ponúka útulný a praktický 1-izbový byt v Dunajskej Lužnej – váš nový domov!

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Lužná

440 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PLUS REALITY | Moderný priestor v budove Gradus v meste Dunajská Streda na prenájom !

Reality Dunajská Streda

Polyfunkčný objekt | 10 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom moderný a lukratívny prevádzkový priest

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

350 €/mesiac 35 €/mesiac/m²

PLUS REALITY | Priestranný rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v obci Orechová Potôň na predaj!

Reality Orechová Potôň

Rodinný dom | 208 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný rod

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Orechová Potôň

375,000 € 1803 €/m²

PLUS REALITY | Stavebný pozemok v obci Dunajský Klátov na predaj!

Reality Dunajský Klátov

Pozemok pre rodinné domy | 609 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok situovaný v n

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Dunajský Klátov

64,000 € 105 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8522)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Upresniť hľadanie