PREDPREDAJ_ČEREŠNE NOVÁ ETAPA PLAZA PREDAJ 1i BYTU_DOKONČENIE 2029

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 33.86 m²

Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 1 izbový BYT so západnou orientáciou T15 - výme

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

187,449 € 5536 €/m²

Top
Top

Predaj veľký 1 izbový byt, kolaudácia 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 39 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt s východnou orientáciou k nasťahovaniu už tento rok 2026. Byt

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

213,541 € 5475 €/m²

Top
Top

Apartmánový dom v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,100 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný apartmánový dom s 29. jednotkami a kapacitou cca 8

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

NIDAL: PREDAJ 2-izbový byt v projekte Downtown Yards – prémiová adresa v srdci bratislavského Downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 52.22 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj priestranný a dispozične výborne riešený 2-izbový byt v

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

348,000 € 6664 €/m²

Top
Top

NIDAL: Predaj - Bratislava/ Staré Mesto, 3 izbový domček so záhradkou/ investičná príležitosť výnos do 6% p.a.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Špitálska | 60 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj netradičný 3-izbový domček s výmerou 60 m² ukrytý v

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 5150 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL: Predaj priestranného 4-izbového bytu s loggiou – Košická ul., Bratislava (Nivy)

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 148.22 m²

Základné informácie Ak hľadáte veľký rodinný byt v meste a ste radi, keď máte všetko poruke, t

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3636 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL: Predaj - Krásny 4 izbový nízkoenergetický dom v radovej zástavbe v projekte Eco Residence, Chorvátsky Grob - Monarská alej

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | 135.02 m²

Eco Residence - Bývanie presne podľa vašich predstáv! Ak snívate o rodinnom dome v tichej loka

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

340,000 € 2518 €/m²

Top
Top

NIDAL: Predaj - Krásne 5 izbové nízkoenergetické domy v projekte Eco Residence, Chorvátsky Grob - Monarská alej (Typ D))

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | 129.5 m²

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

415,000 € 3205 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL: Predaj - stavebný pozemok v Zálesí - časť DOMKY

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | 1,780 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu ale

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

449,000 € 252 €/m²

Top
Top

NIDAL: Predaj výnimočného 3.izbového bytu na LUX poschodí – EUROVEA TOWER, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 112.41 m²

Základné informácie Ak hľadáte výnimočný byt v najprestížnejšej rezidenčnej budove na Slovensk

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

890,000 € 7917 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Krásny celoročne obývateľný 4i dom s nádherným výhľadom na Kučišdorfskú priehradu

Reality Pezinok

Rodinný dom | Kučišdorfská dolina | 514 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj 4i rekreačný dom s dvoma kúpeľňami, ktorý si vás z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Pezinok

219,000 € 426 €/m²

Top
Top

OCCAM | Priestranný 4i byt s balkónom, parkovaním, pivnicou a priamym vstupom do Cubiconu

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré Grunty | 122.43 m²

Occam New Home vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý, kompletne zariadený 4-izbový byt v ob

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

499,000 € 4076 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok s rozlohou 1758 m² v obci Lošonec.

Reality Lošonec

Pozemok pre rodinné domy | Lošonec | 1,758 m²

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj stavebný pozemok s

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lošonec

165,900 € 94 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Stavebný pozemok s rozlohou 656 m² v obci Borinka.

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 656 m²

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Borinka

163,900 € 250 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3 izbový vzorový byt č.6 v OS Za Južnou BD1 na predaj za 299.700 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 88.14 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový vzorový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh. Čis

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trenčín

248,500 € 2819 €/m²

Top
Top

GRAVITAS | EXKLUZÍVNY PRENÁJOM | ŠTÝLOVÝ BYT VO VYDRICI

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 47.4 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na prenájom nový, doposiaľ neobývaný 2-izbový byt v prestížnej

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

FOIT - PREDAJ SYMPAŤÁK NA IDEÁLNOM SLNEČNOM POZEMKU

Reality Trnava

Rodinný dom | 113 m²

Základné informácie: * Lokalita: Trnava – Spiegelsaal, ulica Západná * Typ: rodinný dom (2 p

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

340,000 € 3009 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

novostavba 4 izbový rodinný dom Neporadza, na pozemku 635m2

Reality Neporadza

Rodinný dom | 158 m²

5 STARS Realitná agentúra Vám ponúka nový 4-izbový bungalov, ktorý sa nachádza v malebnej dedi

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Neporadza

264,999 € 1677 €/m²

Top
Top

Lukratívne stavebné pozemky s výhľadom v Svätom Jure

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Mariánska cesta | 1,952 m²

Ponúkame na predaj výnimočné stavebné pozemky v pokojnej časti Svätého Jura, jednej z najvyhľad

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

350 €/m2 350 €/m2

Top
Top

Novostavba Bytový dom Kačica Residence Banská Bystrica - Byt B08

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 101.5 m²

INFORMÁCIE O PROJEKTE Projekt Kačica Residence predstavuje výnimočné bývanie v blízkosti centr

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

355,261 € 3500 €/m²

Top
Top

Novostavba Bytový dom Kačica Residence Banská Bystrica Byt - A02 s predzáhradkou o výmere 19,5 m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Mikuláša Kováča | 80.8 m²

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

365,520 € 4524 €/m²

Top
Top

NIDAL: PREDAJ - 4-izbový rodinný dom v dvojdome v Stupave

Reality Stupava

Rodinný dom | 91 m²

Základné informácie Predstavte si, že bývate 25 minút od Bratislavy, ale večer zaspávate v tic

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stupava

300,000 € 3297 €/m²

Top
Top

NIDAL - PREDAJ dizajnový 3-izbový byt s terasou a predzáhradkou v štýle japonského minimalizmu v projekte Zlaté Schody - Devín

Reality Bratislava-Devín

3 izbový byt | 83.56 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj výnimočný 3 izbový byt v rodinnom dome s troma byto

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

499,000 € 5972 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL: PREDAJ 2-izbový byt s veľkým balkónom – Danubia Residents, Komárno (byt č. 31)

Reality Komárno

2 izbový byt | 49.22 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt v modernom re

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

140,000 € 2844 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23050)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie