Stavebný pozemok, 3x parcela 410m², Sokolovce Piešťany + 3D

Reality Sokolovce

Pozemok pre rodinné domy | Vážska | 0 m²

F013-14-SIRA3a Na predaj 3x stavebný pozemok v katastrálnom území obce Sokolovce, okres Piešťa

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

56,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezervované- Exkluzívne na predaj dom Valaliky, okr. Košice

Reality Valaliky

Rodinný dom | 0 m²

Finanzpartner reality vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Valaliky. Dom sa nachádza len nie

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Valaliky

234,999 €

Developer Dream MODRA - INVESTIČNÝ KLENOT V HARMONII 5 240m2

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

F31-14-LUVA Ponúkame na predaj exkluzívny, scelený pozemok o výmere 5 240 m² v lukratívnej čas

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Modra

702,000 €

Dom v okolí KE

Reality Košický kraj

Rodinný dom | 0 m²

F011-KAMA Finanzpartner reality hľadá pre konkrétneho klienta rodinný dom, do ktorého sa dá na

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa

400,000 €

Moderný dom s atmosférou: Jelka,keramická pec,klíma,záhrada

Reality Jelka

Rodinný dom | Hviezdna | 78 m²

VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=nTPdNfWHYM0 3D OBHLIADKA Odkaz TU: t

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Jelka

235,000 € 3013 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

(F001-12-MAPO)Pozemok s domom ,Šaštín Stráže-okr. Senica

Reality Šaštín-Stráže

Rodinný dom | 226 m²

Finanzpartner reality Vám ponúka stavebný pozemok a nehnuteľnosť, ktorá je v pôvodnom stave, s

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šaštín-Stráže

85,000 € 376 €/m²

Exkluzívne na predaj orná pôda 761m2, Terchová, okres Žilina

Reality Terchová

Rekreačný pozemok | Terchová | 0 m²

F178-14-PEBE Novinka ! Ponúkame Vám na predaj exkluzívne ornú pôdu 761m2, Terchová, okres Žili

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

59,900 €

Exkluzívne na predaj pozemok takmer 10 árov, Lučenec

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Fabianka | 0 m²

F177-14-PEBE Novinka ! Ponúkame Vám na predaj exkluzívne ideálny pozemok, takmer 10 árov, Luče

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

49,900 €

Hľadám pre klienta pozemok v obci Nižný Orlík

Reality Nižný Orlík

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Finanzpartner reality hľadá pre konkretného klienta pozemok na výstavbu rodinného domu v obci N

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Nižný Orlík

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok Vinné, okr. Michalovce

Reality Vinné

Pozemok pre rodinné domy | Pod Hradom | 0 m²

F225-12-LEKE Finanzpartner reality vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný a rovinatý stavebný

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

Cena dohodou

Na predaj trojizbový byt Trebišov, ul. Berehovská

Reality Trebišov

3 izbový byt | Berehovská | 0 m²

F227-113-LEK Realitná kancelária Finanzpartner reality vám 3-izbový byt s rozlohou 70 m² na Be

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trebišov

97,990 €

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNE na predaj pozemok v obci Kečkovce

Reality Kečkovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,253 m²

F008-14-VIKA VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA Finanzpartner reality ponúka na predaj pozemok v obci Kečko

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kečkovce

Cena dohodou

Stavebný pozemok so základovou doskou a stavebným projektom v Jakovanoch . /F141-14-ALPO/

Reality Jakovany

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Stavebný pozemok so základovou doskou v tichej obci Jakovanoch, je so stavebným povolením a pro

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Jakovany

Cena dohodou

Ponúkame Vám investičný pozemok v lokalite Starej Ľubovne. /F035-14-ALPO/

Reality Stará Ľubovňa

Orná pôda | Stará Ľubovňa | 1,604 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj investičný pozemok CKN 6985 o výmere 1604 m2 v lokalite katas

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Stará Ľubovňa

30 €/m2 30 €/m2

Znížená cena Vidiecky dom, Banský Studenec, Banská Štiavnica

Reality Banský Studenec

Rodinný dom | Banský Studenec | 0 m²

F001-12-MIJA Na predaj rodinný dom v obci Banský Studenec. V okrese Banská Štiavnica. ROZLOH

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Banský Studenec

171,000 €

PRIPRAVUJEME - Uprostred mesta novostavba (F475-12-ANMi)

Reality Prešov

Rodinný dom | 209 m²

F475-12-ANMi Rodinný dom Výnimočná novostavba v príprave uprostred mesta na d Sabinovskou.., I

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Prešov

390,000 € 1866 €/m²

F134- 212- KISO - Na predaj 2 izbový byt v meste DS

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | panónský háj | 53 m²

F134 - 212 - KISO Ponúkame Vám na predaj nezariadený 2 izbový byt v meste Dunajská Streda, na

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

136,500 € 2575 €/m²

Pozemky veľkorysých rozmerov v Lipanoch pri Aquaparku. /F140-14-ALPO/

Reality Lipany

Rekreačný pozemok | 0 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj pozemky v zaujímavej lokalite pri Aquaparku v Lipanoch smero

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lipany

35 €/m2

Moderný rodinný dom s prémiovou výbavou – Jasenov

Reality Jasenov

Rodinný dom | 105 m²

Táto nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej a vyhľadávanej časti Humenného – Jasenov, kde kombinuj

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Jasenov

1 € 0 €/m²

Vidiecky domček v obci Jelka čaká na svojho nového majiteľa

Reality Jelka

Rodinný dom | Hlavná | 300 m²

Snívate o útulnom domčeku v krásnom prostredí, kde na vás dýcha história a príroda? V obci Jelk

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Jelka

165,000 € 550 €/m²

Hľadáme pre klienta rodinný dom typu bungalov v okrese Michalovce

Reality Michalovce

Rodinný dom | Michalovce | 0 m²

F013-PREa Finanzpartner reality hľadá pre svojho klienta rodinný dom typu bungalov. Lokalita:

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Michalovce

300,000 €

Hľadám pre klienta 2izbový byt v meste Trebišov.

Reality Trebišov

2 izbový byt | 0 m²

F021-PRE Hľadáme pre klienta 2 izbový byt v meste Trebišov. Cena do 75 000 € Ak máte niečo na p

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Trebišov

75,000 €

REZERVOVANÝ! RD s TOP výhľadom na Vihorlat, Brestovská

Reality Humenné

Rodinný dom | Brestovská | 160 m²

F084-12-MATO Hľadáte pokojnú lokalitu s výbornou dostupnosťou do centra mesta a priestor na re

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Humenné

164,990 € 1031 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Chalupa na samote v srdci Žitného ostrova

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | Šarkaň | 104 m²

Hľadáte útočisko pred ruchom mesta v lone prírody, no s pohodlnou dostupnosťou? Ponúkame na pre

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľký Meder

200,000 € 1923 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Rodinné domy na predaj (23077)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Upresniť hľadanie