HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 2000 m2 Prešov, Kalvária

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | 2,000 m²

Realitná kancelária HALO reality a Anton Kupčík, kontakt: 0915 207 579, nehnuteľnosť s ID: PO-7

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

175,999 € 88 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradný pozemok 1050 m2 Hubina, neďaleko Striebornice

Reality Hubina

Záhrada | 1,050 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Andrea Kopinská, kontakt: 0907 920 359, nehnuteľnosť s

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hubina

53,000 € 50 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | 62 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt vo Zvolene, pôvodnom stave alebo po rekonštrukci

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

125,000 € 2016 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | 65 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

129,000 € 1985 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 328 m2 Sládkovičovo

Reality Sládkovičovo

Pozemok pre rodinné domy | 328 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Ľubomír Franta, kontakt: 0905 889 977, nehnuteľnosť s I

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sládkovičovo

38,900 € 119 €/m²

HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Hrabičov - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hrabičov

Rekreačný pozemok | 762 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Ľuboš Šutka, kontakt: 0950 527 353, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hrabičov

19,900 € 26 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Svinná

Reality Svinná

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Svinná. Podmienkou je pozemok s výmero

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Svinná

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa chalupa Malá Lehota

Reality Malá Lehota

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme ihneď obytnú chalupu na peknom mieste v okrese Žarnovica. Cena

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Malá Lehota

160,000 € 160000 €/m²

HALO reality - Kúpa chata Malá Lehota

Reality Malá Lehota

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme ihneď obývateľnú chalupu s menším pozemkom,ktorá je na samote,

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Malá Lehota

60,000 € 60000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Banskej Štiavnici. Platba bez hypoúveru.

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

80,000 € 80000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Banskej Štiavnici. Platba bez hypoúveru

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

60,000 € 60000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v Žiari nad Hronom, ideálne s balkónom (nie

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

75,000 € 2083 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradná chata Krupina, 371 m - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Krupina

Záhradná chatka | 63 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Michal Rašner, kontakt: 0918 557 118, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Krupina

38,990 € 619 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 4909 m2 Krupina - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Krupina

Pozemok pre rodinné domy | 4,909 m²

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Krupina

59,000 € 12 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami v okrese Kežmaro

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Malý Slavkov

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa pozemok Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Malý Slavkov

Cena dohodou

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Trenčín, Sihoť I - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Trenčín

2 izbový byt | M. Rázusa | 61 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ľudovít Danko, kontakt: 0944 095 767, nehnuteľnosť s ID: TN-

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, garáž Borčice - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Borčice

Garáž | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ľudovít Danko, kontakt: 0944 095 767, nehnuteľnosť s ID: IL-

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Borčice

21,500 €

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 269 m2 Trnava, Zátvor, ul. Tatranská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | 269 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: TT-72

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

146,000 € 543 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok určený na výstavbu rodinného domu v okrese Spišská Nová

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme veľký dvojizbový tehlový byt v Banskej Štiavnici Po reko

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

60 € 60 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme zrekonštruovaný jednoizbový byt vo Zvolene. Za každú ponu

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

105,000 € 2917 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v pôvodnom stave vo Zvolene. Za každú pon

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

105,000 € 3000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Žemberovce

Reality Žemberovce

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu/chalupu, menší rodinný dom v pôvodnom stave s menší

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Žemberovce

30,000 € 30000 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30409)
Rodinné domy na predaj (23085)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie