Exkluzívny pozemok v srdci prírody Liptova– Vyšné Matejkovo

Reality Liptovský Mikuláš

Iný stavebný pozemok | 5,514 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok s výnimočnou atmosférou v obľúbenej lokalite Vyšné Matejko

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

85,000 € 15 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom 4izbový Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | 200 m²

Rodinný dom v Moravanoch nad Váhom – pokojné rodinné bývanie s atmosférou domova Predstavte si

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

266,600 € 1333 €/m²

člen NARKS

1 izbový byt + apartmán priamo pri svahu na Donovaloch

Reality Donovaly

1 izbový byt | 44.26 m²

Investičná príležitosť priamo na svahu: dva apartmány za cenu jedného na Donovaloch. Hľadáte

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Donovaly

135,000 € 3050 €/m²

člen NARKS

Bez investícií. Rodinný dom na predaj. Veľká Lehota

Reality Veľká Lehota

Vidiecky dom | 139 m²

Boris Kňažko exkluzívne ponúka: Kamenná chalupa po rekonštrukcii – Veľká Lehota (Drozdovo) | 88

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Veľká Lehota

84,900 € 611 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BEŠEŇOVÁ / Predaj apartmánového domu / 4 samostatné jednotky

Reality Bešeňová

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 194 m²

Investičná príležitosť v srdci Liptova! Apartmánový dom so 4 samostatnými jednotkami pri Vodnom

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bešeňová

729,000 € 3758 €/m²

člen NARKS

Na predaj slnečný 2izbový byt - Sadová ulica v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sadová | 60.9 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt nac

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 2874 €/m²

člen NARKS

Velkometrážny 1 izbovy byt, Nitra, Alexyho

Reality Nitra

1 izbový byt | Alexyho | 36 m²

Predám krásny, svetlý veľkometrážny 1-izbový byt s výmerou 35,5 m². Dispozícia bytu pozostáva z

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Nitra

130,000 € 3611 €/m²

člen NARKS

SKVELÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - POZEMOK VEĽKÝ BIEL

Reality Veľký Biel

Orná pôda | 6,462 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Broker Consulting ponúka investičný pozemok v blízkosti logisti

Publikované: 10.10.2023 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Biel

65,000 € 10 €/m²

člen NARKS

Moderný 2-izbový apartmán s balkónom a garážou, Metropolis – Downtown, 54 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 54 m²

Ponúkame na prenájom moderný a plne zariadený 2-izbový apartmán s balkónom a garážovým státím v

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Netradičný 1,5-izbový podkrovný byt s balkónom, Žilinská, 47 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Žilinská | 47 m²

Ponúkame na prenájom jedinečný 1,5-izbový podkrovný byt s balkónom, klimatizáciou a netradičnou

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

870 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

3 izbové byty PANORAMA GOLF - limitovaná ponuka bytov v jedinečnej lokalite pri Nitre

Reality Nitra

3 izbový byt | Nezadaná | 88 m²

Ponúkame na predaj nové 3-izbové byty vo výstavbe v krásnom prostredí pri golfovom ihrisku Red

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

214,212 € 2363 €/m²

člen NARKS

BEŠEŇOVÁ / Predaj apartmánového domu / 2 samostatné jednotky

Reality Bešeňová

Rodinný dom | Nezadaná | 97 m²

Investičná príležitosť v srdci Liptova! Apartmánový dom s 2 samostatnými jednotkami pri Vodnom

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bešeňová

369,000 € 3804 €/m²

člen NARKS

NA PRENÁJOM / 2-izbový byt po rekonštrukcii v srdci Košíc – Strakova ul.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Strakova | 52 m²

Spoločnosť Broker Consulting, a.s. v spolupráci s RealitySpolu.sk Vám po dohode s majiteľmi pon

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

Apartmány v Španielsku

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

Už Vás nebavia zimné mesiace na Slovensku? Zima, kedy teploty sú pod bodom mrazu, niekedy aj pr

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 01.09.2025
Byty na predaj

Cena dohodou

člen NARKS

Nový dizajnový 2-izbový byt s garážou v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 47 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový, slnečný a moderne zariadený 2-izbový byt v kompletne zrekonštr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

Komfortný apartmán v NUPPU

Ponúkame na prenájom moderný kompletne zariadený 2-izbový apartmán v novostavbe NUPPU na 1. pod

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj 3 izbového bytu Poprad - Matejovce s balkónom

Reality Poprad

3 izbový byt | Allendeho | 75 m²

Na predaj 3‑izbový byt, 75 m², lodžia, Poprad – Matejovce Na predaj 3‑izbový byt o výmere 75 m²

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Poprad

156,000 € 2080 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANE !!! NOVÁ CENA! Tiché bývanie pri parku v Bratislavskom Starom Meste s garantovaným parkovaním a výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 66.5 m²

Hľadáte bývanie, kde sa história snúbi s moderným komfortom? Exkluzívne ponúkame na predaj prie

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 4496 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom na predaj, so slnečným veľkým pozemkom v obci Očová

Reality Očová

Rodinný dom | Nezadaná | 260 m²

Peter Babic pod záštitou Broker Consulting Vám ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v o

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Očová

139,900 € 538 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok v obci Hažín nad Cirochou

Reality Hažín nad Cirochou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,591 m²

Broker Consulting ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení majiteľa pozemok v obchi Hažín nad C

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Hažín nad Cirochou

Cena dohodou

člen NARKS

Rekreačná chata na predaj Látky, časť Prašivá

Reality Látky

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 140 m²

Broker Consulting Vám exkluzívne ponúka na predaj útulnú 3 podlažnú rekreačnú chatu v obľúbenej

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Látky

82,900 € 592 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

SUPER CENA. Rodinný dom na predaj, v cene pozemku. Vyhne

Reality Vyhne

Rodinný dom | 312 m²

SUPER CENA! Boris Kňažko a Spoločnosť Broker Consulting a.s. má pre Vás exkluzívnu ponuku v cen

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Vyhne

60,000 € 192 €/m²

člen NARKS

3 izbový byt blízko parku pod hradom

Reality Nitra

3 izbový byt | 74 m²

Predaj: 3-izbový byt, 2 balkóny, centrum Nitry pri parku a kúpalisku • Výmera: 74 m2 + balkóny

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2297 €/m²

člen NARKS

na predaj pozemky v Šarišských Michaľanoch - exkluzívne

Reality Šarišské Michaľany

Komerčná zóna | Nezadaná | 5,335 m²

PREDAJ POZEMKU – INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ S POTENCIÁLOM IBV Ponúkame na predaj slnečný pozemok n

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Šarišské Michaľany

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Rodinné domy na predaj (23073)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie