VÝNIMOČNÝ LUXUSNE VYHOTOVENÝ INDUSTRIÁLNY LOFT SO SAUNOU A JACUZZI

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Turbínová | 164 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj prémiový industriálny byt v Novom Meste. Tento jed

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Štýlové bývanie pre jednotlivca alebo pár v obľúbenej lokalite Podháj – Martin

Reality Martin

1 izbový byt | Timravy | 30 m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY Hľadáte útulný byt s moderným otvoreným konceptom, kde sa budete cítiť

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Martin

460 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj dom - chalupu v obci Telkibánya Maďarsko

Reality Telkibánya

Rodinný dom | Maďarsko | Telkibánya | -

Jedná sa o lokalitu Maďarsku obec Telkibánya s dostupnosťou 30-40 min., 38 km od Košice. Vyn

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Telkibánya

158,000 € 1975 €/m²

Priestranný podkrovný 3 izb. byt na prenájom pri OC Aupark, Centrum mesta

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Južná trieda | 106 m²

Ponúkame na prenájom zaujímavý a pekný 3 izb. byt pri OC Aupar, Centrum mesta MČ Juh Moderný

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

1,700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor 200 m2, balkón, parkovacie miesta

Reality Košice-Juh

Administratívny objekt | Južná trieda | 200 m²

Do pozornosti dávame ponuku a to moderne zrekonštruované kancelárske priestory o výmere 200 m2

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Juh

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodný / kancelársky pr., 27 m2 ul. Masiarska - Hlavná, pasáž Valentína

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Hlavná | 27 m²

Na predaj obchodný / kancelársky priestor medzi ulicami Hlavná a Mäsiarska v pasáži Valentína.

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

135,000 € 5000 €/m²

Na predaj 2 izb. byt spolu 71 m2 v novostavbe Malá Ida, bytového domu Villa Rozeta

Reality Malá Ida

2 izbový byt | Zvončeková Ružová | 63.92 m²

Exkluzívne na predaj komplet dokončený 2 izb. byt v projekte VILLA ROZETA – Malá Id

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Malá Ida

236,000 € 3692 €/m²

Prízemný priestor 220 m2 na akúkoľvek činnosť, Rastislavova ulica

Reality Košice-Juh

Priestor pre sklad | Rastislavova | 250 m²

Ponúkame na prenájom priestor vhodný na sklad, dielňu, servis, výrobu atď... v objekte na ulici

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodný pr. 294 m2, výrobná dielňa, sklad (rampa s nájazdom)

Reality Košice-Sever

Polyfunkčný objekt | - | 294 m²

Na prenájom obchodno skladový priestor vo viacúčelovej hale o celkovej výmere 294 m2 v priemyse

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Sever

2,399 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Komplet zrekonštruovaný byt 52 m2, ul. Karpatská Staré mesto, Kuzmányho

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Karpatská | 52 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj moderný komplet zrekonštruovaný a dispozične upravený na ul. Karp

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

199,000 € 3827 €/m²

Priestranný 5 izb. rodinný dom MČ Barca, Košice Juh

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Močiarna | 179 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5 izb. RD v MČ Košice – Barca s veľkým pozemkom o výmere 740 m2.

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

560,000 € 3128 €/m²

3 izb. byt, Jánošíkova, Juh, 68m2, čiast. rek., Košice IV

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Jánošikova | 68 m²

Na predaj 3 izb. byt na ulici Jánošíkova v Košiciach, vyhľadávana lokalita a to blízko centra

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

239,990 € 3529 €/m²

1,5 izb. byt, Karpatská, Staré mesto, 42m2, kompl. rek.balko

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Karpatská | 42 m²

Ponúkame na prenájom 1,5 izb. byt na ulici Karpatská v Košiciach, s pešou dostupnosťou do centr

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

900 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Záhrada 451 m2 Myslava smer Nižný Klátov, časť Grúby

Reality Nižný Klátov

Záhrada | Grúby | 451 m²

Ponúkame na predaj svahovitú záhradu vo vyhľadávanej lokalite v katastrálnom území obce Nižný K

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

27,500 € 61 €/m²

3 izb. byt, Jánošíkova, Juh, 68m2, čiast. rek., Košice IV

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Jánošikova | 68 m²

Ponúkame na prenájom 3 izb. byt na ulici Jánošíkova v Košiciach v blízkosti centra mesta, pri S

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Obchodný priestor s oknami na ulicu 50 m2 prízemie, ul. Kováčska

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Kováčska | 50 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor na prízemí o výmere 50 m2, Staré mesto. Priestor využit

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

850 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Obchodný priestor, sklad, výrobná dielňa 294 m2 (rampa s nájazdom)

Reality Košice-Sever

Skladový objekt | - | 294 m²

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Sever

2,399 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

5 izb. rodinný dom , Košice Krásna, 124m2, Košice IV

Reality Košice-Krásna

Rodinný dom | - | 125 m²

Ponúkame na prenájom nový 5 izb. RD v mestskej časti Košice Krásna. Ponuka nie je vhodná pre ub

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na prenájom Košice-Krásna

2,300 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

3 izb. byt 58 m2, ul. Kysucká, Západ Terasa Košice II.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Kysucká | 58 m²

Ponúkame na predaj 3 izb. byt pražského typu o výmere 58 m2 na sídlisk Terasa, MČ Západ, ulica

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

207,000 € 3569 €/m²

Prenájom zrekonštruovaného RD pre firmu, 4 x 2 posteľové izby, parkovanie

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Námestie osloboditeľov | 175 m²

Ponúkame na prenájom moderne zrekonštruovaný po kompletnej rekonštrukcií rodinný dom v Košiciac

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na prenájom Košice-Barca

4,000 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

RD obec Zemplínska Teplica, okr. Trebišov, Košický Kraj

Reality Zemplínska Teplica

Rodinný dom | - | 165 m²

Na predaj rodinný dom, bungalov vzdialený od Košíc 37 km v obci Zemplínska Teplica. Dom v štád

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Zemplínska Teplica

196,000 € 1188 €/m²

Obchodný - kancelársky priestor 55m2, Centrum Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Orlia | 56 m²

Exkluzívny obchodný - kancelársky, bytový priestor v ponuke na predaj o výmere 56 m2 s oknami

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

299,500 € 5348 €/m²

Na predaj 4 izb. byt o výmere 103m2, Vysoké Tatry - Vyšné Hágy, okr. Poprad

Reality Vysoké Tatry

4 izbový byt | Vyšné Hágy | 103 m²

Ponúkame na predaj alebo výmenu 4 izb. byt vo Vysokých Tatrách, časť Vyšné Hágy, v areáli Národ

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

329,000 € 3194 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izb. byt, ulica SNP Sečovce 72 m2, lodžia, čiast. rek.

Reality Sečovce

3 izbový byt | SNP | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izb. byt po čiastočnej rekonštrukcií v meste Sečovce a to na ulici Slo

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Sečovce

107,500 € 1680 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23079)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie