Na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – v blízkosti Trnavského Mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 42 m²

Na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Nové Mesto, Bratislava _________________

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

220,000 € 5238 €/m²

Hľadáme na prenájom priestory pre otvorenie siete supermarketov

Reality Bratislava

Objekt pre obchod | Nezadaná | 1,000 m²

Hľadáme na prenájom priestory pre otvorenie siete supermarketov Hľadáme obchodné priestory na

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava

Info v RK

NA PREDAJ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V IVANKE PRI DUNAJI

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | 168 m²

NA PREDAJ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V IVANKE PRI DUNAJI Hľadáte útulný rodinný dom s jedinečnou pol

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

339,000 € 2018 €/m²

Obchodný priestor – Bratislava-Ružinov | 276 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | 276 m²

Obchodný priestor – 276 m² Bratislava-Ružinov Obchodný priestor v modernom areáli, priamo op

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

850,000 € 3080 €/m²

Hľadáme na prenájom priestor vhodný na športovú halu (minimálne 1000 m²).

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | 1,000 m²

Hľadáme na prenájom veľký priestor s vysokými stropmi, vhodný na športovú halu (minimálne 1000

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

Info v RK

Na predaj lukratívny pozemok pri kúpalisku vo Veľkom Mederi so stavebným projektom pre apartmán

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 482 m²

Voľnébývanie.sk ponúka na predaj pozemok pri termálnom kúpalisku s kompletným projektom apartmá

Publikované: 13.01.2023 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

60,500 € 126 €/m²

Prenájom komerčných priestorov –centrum Bratislavy 18-100m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 36 m²

Prenájom kancelárskych a obchodných priestorov – Námestie SNP, centrum Bratislavy BEZ PROVÍZIE!

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj modulový, prízemný dom (novostavba) s garážou, terasa 16 m2 v obci Pribeta (okres KN) na pozemku 327 m2 s vybavením a zariadením

Reality Pribeta

Rodinný dom | 65 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj modulový, prízemný dom (novostavba) s garážou, terasa 16 m2 v obci P

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Domy na predaj Pribeta

125,000 € 1923 €/m²

Na prenájom členitý sklad na 1. psochodí (ÚP=800 m2) s nákladným výťahom, ktorý sa dá rôznorodo deliť (1/2, 1/3, 1/4) v Rači

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | 800 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom členitý sklad na 1. psochodí (ÚP=800 m2) s nákladným výťahom, ktorý

Publikované: 14.12.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

REPREZENTATÍVNY KANCELÁRSKY / APARTMÁNOVÝ PRIESTOR NA PRENÁJOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 170 m²

REPREZENTATÍVNY KANCELÁRSKY / APARTMÁNOVÝ PRIESTOR NA PRENÁJOM Ponúkame na prenájom exkluzívny

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,160 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom členitý, prízemný sklad (ÚP=550 m2) vyvýšený o 1,1 m od zeme s výkľadkou pre kamión v Rači

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | 550 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom členitý, prízemný sklad (ÚP=550 m2) vyvýšený o 1,1 m od zeme s výkľ

Publikované: 14.12.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom prízemný sklad (ÚP=240 m2) v Rači

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | 240 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný sklad (ÚP=240 m2) v Rači. ÚP = 240 m2 Prízemie Sklad j

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom sklad na 1. psochodí (ÚP=54 m2) s nákladným výťahom v Rači

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | 54 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom sklad na 1. psochodí (ÚP=54 m2) s nákladným výťahom v Rači. ÚP =

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom priestor na 1. poschodí s umývadlom (ÚP=52 m2) v TT - Sladovnícka vhodný pre komerčné využitie

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Sladovnícka | 52 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom priestor na 1. poschodí s umývadlom (ÚP=52 m2) v TT - Sladovnícka v

Publikované: 28.11.2024 Aktualizované: 02.02.2026
Priestory na prenájom Trnava

8.2 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj vily na Bali - trojizbové (2+1) a štvorizbové (3+1)

Reality Indonézia

Rodinný dom | Indonézia

Voľnébývanie.sk Na predaj vily na Bali - trojizbové (2+1) a štvorizbové (3+1). Projekt vily na

Publikované: 24.05.2023 Aktualizované: 10.10.2025
Domy na predaj

182,000 € 1504 €/m²

Na predaj pozemok v záhradkárskej oblasti 393 m2 v Hamuliakove (SC)

Reality Hamuliakovo

Záhrada | Hlavná | 393 m²

Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj pozemok v záhradkárskej oblasti 393 m2 v v Hamuliakove (SC).

Publikované: 14.01.2023 Aktualizované: 23.12.2025
Pozemky na predaj Hamuliakovo

6,000 € 15 €/m²

Na prenájom kontajnery (rozmer: š 2,4 x d 12 x v 2,4 m - 80 m3) v BA - Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 28 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom kontajnery (rozmer: š 2,4 x d 12 x v 2,4 m - 80 m3) v BA - Stará Va

Publikované: 18.11.2023 Aktualizované: 24.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

80 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Predaj moderného 2-izbového bytu v projekte Rezidencia Zwirn – Bratislava, Košická ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Hľadáte moderný, priestranný a svetlý 2-izbový byt v štýlovom rezidenčnom projekte v centre me

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 7130 €/m²

Na prenájom prízemný, obchodný priestor (ÚP=110 m2) v Palárikove, pri novom Tescu

Reality Palárikovo

Obchodné priestory | 110 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, obchodný priestor (ÚP=110 m2) v Palárikove, pri novom Tes

Publikované: 16.01.2024 Aktualizované: 10.12.2025
Priestory na prenájom Palárikovo

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok s 3 parcelami pre šport a rekreáciu (13 932, 292 a 177 = 14 401 m2) vo Vajnoroch časť. Štrkové

Reality Bratislava-Vajnory

Rekreačný pozemok | 14,401 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj pozemok s 3 parcelami pre šport a rekreáciu (13 932, 292 a 177 = 14 4

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

140 €/m2 140 €/m2

Hľadám pre konkrétneho klienta 1 - garzónky a 2 - garzónky na kúpu na Stavbárskej - Pentagon

Reality Bratislava-Vrakuňa

Dvojgarsónka | Stavbárska | 40 m²

Voľnébývanie.sk Hľadám pre konkrétneho klienta 1 - garzónky a 2 - garzónky na kúpu v prerobenýc

Publikované: 04.01.2024 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

1 € 0 €/m²

Záhrada - Pionierska ulica, Bratislava, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhrada | Pionierska | 300 m²

V zastúpení vlastníka predáme pozemok - druh pozemku Záhrada. Nachádza sa na Pionierskej ulici.

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

47,000 € 157 €/m²

Na predaj pozemok (Záhrada = 668 m2) s priamym prístupom z Bojnickej ulice

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhrada | Bojnická | 668 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj pozemok (Záhrada = 668 m2) s priamym prístupom z Bojnickej ulice.

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

132,000 € 198 €/m²

Silná investícia – 2 izbový byt v srdci Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 75 m²

Silná investícia – 2 izbový byt v srdci Bratislavy Lokalita: Bratislava – Staré Mesto Výmera: 7

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

414,000 € 5520 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23079)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie