PRENÁJOM PRIESTORU 52,6 m2, PALACKÉHO ULICA, TRENČÍN

Reality Trenčín

Obchodné priestory | 52.6 m²

TUreality ponúka na prenájom reprezentatívny, svetlý priestor v lukratívnej časti Trenčína – Pa

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na predaj novostavba nádherného priestranného domu /2800 m2/ v Kalinove.

Reality Kalinovo

Rodinný dom | 2,340 m²

TUreality, Vám ponúkajú na predaj jedinečný rodinný dom, ktorý spája komfort, bezpečie, energe

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Kalinovo

255,000 € 109 €/m²

TUreality ponúka na predaj slnečný pozemok v obci Dlhá nad Oravou

Reality Dlhá nad Oravou

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Hľadáte ideálne miesto pre výstavbu svojho vysnívaného domova v krásnom oravskom prostredí? Poz

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dlhá nad Oravou

72 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok v Zlatých Moravciach časť Prílepy, 1213 m2

Reality Zlaté Moravce

Pozemok pre rodinné domy | 1,213 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v Zlatých Moravciach časť Prílepy. Rozloha je 1213

Publikované: 07.12.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Zlaté Moravce

44,990 € 37 €/m²

Investičný pozemok v obci Horná Streda, neďaleko kúpeľného mesta Piešťany

Reality Horná Streda

Pozemok pre rodinné domy | 4,703 m²

TUreality ponúka na predaj investičný pozemok v obci Horná Streda, neďaleko kúpeľného mesta Pie

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Horná Streda

Cena dohodou

Pozemok na veľkú záhradu

Reality Považská Bystrica

Iný poľnohosp. pozemok | 2,305 m²

Slnečný pozemok s celkovou rozlohou 2305m2 v obci Prečin v časti Lúky, pri Považskej Bystrici.

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

17,000 € 7 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ, dvojgeneračný rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Vysoká pri Morave

Reality Vysoká pri Morave

Rodinný dom | Nová | 185 m²

Ponúkame Vám na predaj 6 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v stabilizovanom území v príjemno

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Vysoká pri Morave

305,000 € 1649 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 5-izbový rodinný dom v obklopení prírody – uľ. Trebuľková, Záhorská Bystrica,

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Trebuľková | 200 m²

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešenú novostavbu 5-izbového rodinného domu v stave holo

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

645,000 € 3225 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, 4-izbový mezonetový byt s veľkou terasou, ul. Cementárenská

Reality Stupava

4 izbový byt | Cementárenská | 135 m²

Ponúkame na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 4-izbový mezonetový byt s veľkou ter

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Stupava

298,500 € 2211 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, 4 izb. RD s pivnicou vo výbornej lokalite, Mariánska, Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | Mariánska 86 | 180 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový dom s pivnicou a záhradou na Mariánskej ul. v Stupave VÝMERA D

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Stupava

419,500 € 2331 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, STAVEBNÝ POZEMOK 1226 m2, ZÁHORSKÁ VES

Reality Záhorská Ves

Pozemok pre rodinné domy | 1,226 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý stavebný pozemok v tichej časti centra obce Záhorská Ves. Na p

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Záhorská Ves

105,000 € 86 €/m²

PREDAJ: 3 izbový byt s loggiou, Školská ul., Stupava

Reality Stupava

3 izbový byt | Školská | 72 m²

Základné informácie: Typ nehnuteľnosti: 3-izbový byt s loggiou. V prípade záujmu možnosť dok

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Stupava

179,900 € 2499 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, garáž na Kukučínovej ul., Stupava

Reality Stupava

Garáž | Dlhá | 18.8 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž nachádzajúcu sa na Kukučínovej ul. (križovatka Dlhej, Vajanského a

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Stupava

21,500 € 1144 €/m²

PRENÁJOM, KANCELÁRSKE PRIESTORY, ROĽNÍCKA – VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Roľnícka | 1 m²

Ponúkame Vám na prenájom jedinečné kancelárske priestory nachádzajúce sa v nádhernom prostredí

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

Cena dohodou

PREDAJ, 4i rodinný dom s garážou, ul. Jelšová, Zohor

Reality Zohor

Rodinný dom | Jelšová | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinný dom s garážou typu bungalov v príjemnom t

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Zohor

339,000 € 2260 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, POZEMOK 833 m2, MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pri tureckom kopci | 833 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok vo výbornej lokalite v obci Most pri Bratislave na ul.

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

190,000 € 228 €/m²

PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT+ PARKING, JELŠOVÁ

Reality Košice-Vyšné Opátske

2 izbový byt | Jelšová | 51 m²

Niektoré byty ponúkajú priestor na bývanie. Tento ponúka atmosféru, pokoj a výhľady, ktoré Vás

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Košice-Vyšné Opátske

890 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 2 izbové byty s výhľadom na THERMAL park DUNAJSKÁ STREDA v Projekte GLEAM Apartments

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Gabčikovská | 69 m²

Bosen Group Vám ponúka 2i byty v projekte GLEAM apartments: polyfunkčný dom v strede turisticke

Publikované: 03.09.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

172,200 € 2496 €/m²

člen NARKS

BOSEN GROUP | 3-izbový byt s terasou a 2 parkovacími miestami, Veľké Dvorníky

Reality Veľké Dvorníky

3 izbový byt | Podzáhradná | 70.44 m²

Bosen Group Dunajská Streda Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s klimatiz

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Veľké Dvorníky

163,900 € 2327 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Vkusne zariadený 2 izbový byt s terasou, Alicante Gate - Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Malotejedská | 55 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom vkusne zariadený 2 izbový byt s balkónom a parkovacím státím

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rezervovaný! Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 7 Slavkov

Reality Štôla

Rodinný dom | Nezadaná | 164.9 m²

RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - BÝVANIE SNOV POD TATRAMI Realitná kancelária Tvoje bývanie Vám pr

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Štôla

Info v RK

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Predaný! Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 6 Gerlach

Reality Štôla

Rodinný dom | Nezadaná | 164.9 m²

RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - BÝVANIE SNOV POD TATRAMI Realitná kancelária Tvoje bývanie Vám pri

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Štôla

Info v RK

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

3 Izbový byt v blízkosti parkov

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Estónska | 65 m²

SharkReal Vám ponúka na prenájom príjemný zrekonštruovaný 3-izbový byt na Estónskej ulici. Byt

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj štýlový a prakticky riešený 1.izb.byt na Starej Vajnorskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Stará Vajnorská | 25.1 m²

Ponúkame na predaj štýlový a prakticky riešený 1.izb.byt s mezonetovým spaním na Starej Vajnors

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

135,000 € 5378 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23079)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie