Garsónka | Nábrežná | 20 m²
Hladate si útulnú garsonku pre seba alebo na investiciu?Ponukame Vám garsonku o vynere 20m2 na
62,000 € 3100 €/m²
3 izbový byt | 78 m²
DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaná maklérka Marcela Pokorná pon
235,000 € 3013 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nitrianska | 305 m²
Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s r. o. ponúka na predaj sympatickú chatku so záhradou v záh
42,200 € 138 €/m²
3 izbový byt | Záhrady - Stavbárov | 78 m²
Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt v meste Prievidza na ulici Stavbárov. Samotný byt sa n
650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Garsónka | 30 m²
Máme pre vás výnimočnú ponuku dlhodobého stabilného bývania formou prenájmu apartmánov a garsón
250 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Svätoplukova | 54 m²
Ponúkame Vám na prenájom priestranný 2 izbový byt v Prievidzi. Samotný bytový dom sa nachádza
480 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 72 m²
Ponúkame Vám naozaj zaujímavý priestranny luxusný byt v Bojniciach . K bytu prislúcha aj vyhrad
450 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Lipová | 38 m²
Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v Handlovej na Lipovej ulici. Ide o priestranný prerobený byt
340 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 20 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske a prevádzkové priestory v budove Allianz na Záhradníckej u
1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 93 m²
HĽADÁTE CHALUPU NA CHALUPÁRČENIE? MÁTE CHUŤ VYHRNÚŤ SI RUKÁVY A VYTVORIŤ SVOJ KUS RAJA VLASTNÝ
63,900 € 687 €/m²
Obchodné priestory | Cintorínska | 96 m²
Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v budove a v samostatnom areály s ďalšími obchodmi a
450 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Kuzmányho | 22 m²
Ponúkame Vám na prenájom komerčný priestor v úplne obnovenej budove v centre mesta Rimavská Sob
250 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Trstice | 150 m²
Ponúkam vám na predaj viacgeneračný dom v Trsticiach ležiaci na krásnom pozemku o veľkosti 1970
154,000 € 1027 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²
DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj krásny 4izbový rodi
85,000 € 654 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
Útulný domček s dušou v srdci prírody – obec Slaská Hľadáte únik z mesta, ticho hôr a projekt,
78,000 € 867 €/m²
Komerčná zóna | Železničná | 3,000 m²
Hľadáte bezpečné a strategicky umiestnené priestory pre Vaše podnikanie? Máme pre Vás ideálne r
Cena dohodou
Priestor pre sklad | 1. Mája | 1,300 m²
RK Dobré reality predáva polyfunčný objekt v Hurbanove. Lokalita: Na ulici 1. mája v intravilán
335,000 € 258 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 3 m²
Ponúkame Vám na virtuálne / registrové sídlo v administratívnej budove Allianz, na Záhradníckej
1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Záhrada | Nový Svet | 1,927 m²
HĽADÁTE MIESTO, KTORÉ MÁ DUŠU? KÚSOK SVETA, KDE SA DOTYK VODY, ŠUM STROMOV A HISTÓRIA BANÍKOV S
39,900 € 21 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 632 m²
Vážení podnikatelia, Dobré Reality Vám s potešením predstavujú výnimočnú príležitosť na získan
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Odbojárov | 79 m²
CHATA V LESE JE TO, ČO SA VÁM SNAMI NESIE? ČISTÝ VZDUCH, PRÍRODA A ZURČIACA VODA? DOBRÉ REAL
139,900 € 1771 €/m²
4 izbový byt | Štvrť Kasárne | 82 m²
V čase, keď sa na nové byty čaká mesiace alebo aj roky, existuje aj jednoduchšie riešenie. K
259,900 € 3170 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 165 m²
Ponúkame Vám na predaj útulný 4-izb. rodinný dom v obci Gbelce. Obec sa nachádza 28 km od okres
85,000 € 515 €/m²
4 izbový byt | Nová | 120 m²
Dobré reality ponúkajú do prenájmu veľký 4-izbový byt v Kalnej nad Hronom, pre skupinu pracujúc
1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.