Rodinný dom | Hlavná | 125 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou len 8 km od Nových Zámkov. Do
78,000 € 624 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 61 m²
Dobré reality Vám ponúkajú na predaj chatu v krásnej lokalite Liptovský Hrádok, ktorá ponúka i
63,000 € 1033 €/m²
Rodinný dom | 166 m²
RK Dobré Reality, ponúka na predaj očarujúcu nehnuteľnosť v obci Malá Lehota, ktorá spája pokoj
179,900 € 1084 €/m²
1 izbový byt | Lécka | 38 m²
Hladáte si príjemné bývanie v centre mesta? Ponúkame Vám na prenájom pekný 1 izb byt o výmere 3
420 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Jánošíková | 28 m²
Ponúkame na prenájom kanceláriu alebo komerčný priestor na prevádzkovanie služieb v lukratívnom
280 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Garsónka | Sládkovičova | 29 m²
Ponúkame Vám na prenájom krásnu garsónku v meste Bojnice. Garsónka je súčasťou rodinného domu s
390 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 175 m²
Ponukame na predaj rodinný dom v obci Iža v Komárňanskom okrese. Je postavený z palenej tehly
95,000 € 543 €/m²
Rodinný dom | Hornočermánska | 151.75 m²
EXKLUZÍVNA ponuka v zastúpení vlastníka - Nadštandardná NOVOSTAVBA aj pre najnáročnejšieho kli
550,000 € 3624 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 8,765 m²
EXKLUZÍVNY INVESTIČNÝ POZEMOK NA PREDAJ – POĽNÝ KESOV | 8 765 m² | VHODNÉ PRE DEVELOPERSKÝ PROJ
99 €/m2 99 €/m2
Rodinný dom | 100 m²
Hladáte si bývanie nedaleko NZ v obci Tvrdošovce? Ponukame vám na predaj 3 izbový rodinný dom,
59,900 € 599 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,036 m²
Ponúkame Vám na predaj rovinatý, slnečný a udržiavaný stavebný pozemok o výmere 1035 m² (šírka
90,000 € 87 €/m²
Rodinný dom | Komenského | 123 m²
STE STVORENÍ PRE ŽIVOT NA DEDINE? HĽADÁTE MENŠÍ DOM NA REKONŠTRUKCIU A HOSPODÁRSKE BUDOVY K TO
54,900 € 446 €/m²
2 izbový byt | Tulipánová | 51.79 m²
Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s r. o. EXKLUZÍVNE ponúka príjemné nájomné bývanie v modernej
650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Jasová 390 | 105 m²
Dobré reality vám ponúkajú na predaj rodinný dom v obci Jasová, o. Nové Zámky, bol postavený v
84,000 € 800 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nálepkova | 77 m²
HĽADÁTE JEDNODUCHÉ BÝVANIE ALEBO CHALUPU BEZ VEĽKÝCH INVESTÍCIÍ? DOBRÉ REALITY – silná slovens
69,900 € 908 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Pri Váhu | 16 m²
Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s r. o. ponúka na predaj rekreačnú chatku so záhradou. Nehnut
55,000 € 3438 €/m²
Rodinný dom | 400 m²
Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť na kúpu elegantného rodinného sídla v malebnej obci Las
920,000 € 2300 €/m²
Apartmán | Kúpelná | 200 m²
Ponúkame Vám na predaj murovaný penzión s tromi samostatnými apartmánmi v obci Podhájska s term
235,000 € 1175 €/m²
Obchodné priestory | Osada Sovietskej armády | 30 m²
Ponúkame vám na prenájom rôzne komerčné, prevádzkové a skladové priestory v Handlovej, na ulici
1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Zvolenská Cesta | 13 m²
HĽADÁTE MIESTO PRE VAŠE SLUŽBY ZDRAVIA A KRÁSY? Priestor, kde môžete vytvoriť vlastné štúdio a
350 €/mesiac 27 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Kostolná | 120 m²
Dobré Reality vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj vidiecky dom v obci Čata – pokojné býv
30,000 € 250 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám ihneď obývateľný rodinný dom: - lokalita: Poprad - Veľká, Veľký
320,000 € 3556 €/m²
Obchodné priestory | Nezadaná | 230 m²
DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť ponúka na predaj budovu bývalej školy v obci Kune
69,000 € 300 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²
DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci k
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.