DOBRÉ REALITY - Parkovacie miesta v centre mesta na prenájom

Reality Prievidza

Objekt pre obchod | Hviezdoslavova | 5 m²

Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s. r. o. vám ponúka možnosť dlhodobého prenájmu parkovacích m

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na prenájom Prievidza

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Dobré Reality ponúkajú na predaj priestranný 6 - izbový rodinný dom v

Reality Kamenec pod Vtáčnikom

Rodinný dom | Na Papiereň | 200 m²

Hľadáte bývanie v pokojnom prostredí pod úpätím pohoria Vtáčnik, ktoré ponúka dostatok priestor

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Kamenec pod Vtáčnikom

169,000 € 845 €/m²

DOBRÉ REALITY-Skladové priestory na prenájom v Handlovej, 20 m2,ul.CSA

Reality Handlová

Obchodné priestory | Osada Sovietskej armády | 20 m²

Ponúkame vám na prenájom skladové priestory v Handlovej, na ulici Československej armády 236/12

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Handlová

66 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Moderný PROJEKT VLČANY, 3 a 4-izbové práve dokončené Dvojdomy, na pred

Reality Vlčany

Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²

PROJEKT VLČANY ponúka moderné radové rodinné domy navrhnuté pre pohodlné rodinné bývanie v tich

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Vlčany

169,900 € 1573 €/m²

Pozemok s potenciálom na výstavbu v Dvoroch nad Žitavou - 1006 m2 za 43 000 eur

Reality Dvory nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | 1,006 m²

Ponúkame vám na predaj pozemok s rozlohou 1006 m2, ktorý sa nachádza v malebnej obci Dvory nad

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dvory nad Žitavou

43,000 € 43 €/m²

Ponukame na prenájom nadštandardný 2 izbovy byt v novostavbe RIVERSID

Reality Prievidza

2 izbový byt | A. Stodolu | 57 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny slnečný byt v novostavbe v lokalite Starého sídliska v Prievi

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

545 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj RD na komerčné účely

Reality Krakovany

Obchodné priestory | Železničná | 155 m²

RK Dobré Reality ponúka na predaj výnimočnú komerčnú nehnuteľnosť s výbornou viditeľnosťou a st

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Krakovany

229,000 € 1477 €/m²

Pozemok v Sokolovciach pod lesom 1473m2 – tiché prostredie - vyjadreni

Reality Sokolovce

Orná pôda | Piešťanská | 1,473 m²

V zastúpení vlastníkov, EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pozemok o výmere 1473m2 (š.22x60 s príst.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

49 €/m2 49 €/m2

Ponúkame na prenájom priestrannú kanceláriu vPrievidzi

Reality Prievidza

Kancelárie, administratívne priestory | Dlhá ulica | 36 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu v administratívnej budove na Dlhej ulici v Prievidzi. Kance

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

295 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Ponúkame najlacnejšie kancelárske priestory v Prievidzi

Reality Prievidza

Kancelárie, administratívne priestory | Dlhá ulica | 10 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

95 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

RD / Chalupa v obci Malá LEHOTA v prekrásnom prostredí na pozemku 556m

Reality Žarnovica

Rodinný dom | Hlavná | 166 m²

Rada Vám predstavím moju novú ponuku, domček ako z rozprávky, nachádzajúci sa v centre obce -

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Žarnovica

179,900 € 1084 €/m²

PREDAJ: rodinný dom v top lokalite Prievidze

Reality Prievidza

Rodinný dom | Malonecpalská | 250 m²

Hľadáte ideálne rodinné bývanie v obľúbenej štvrti Prievidze? Ponúkame na predaj priestranný, d

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Prievidza

238,000 € 952 €/m²

Dobre reality Ponukame na prenájom krásny RD

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 90 m²

Exkluzívny prenájom .Ponúkame na prenájom štýlový RD novostavbu situovanú v pokojnej a vyhladáv

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na prenájom Nové Zámky

1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Zaujímavá investičná príležitosť, Dvojgeneračný byt v Prievidzi na Dlh

Reality Prievidza

3 izbový byt | Dlhá | 146.33 m²

Dvojgeneračný byt (2-izbovy + 3-izbový) Byty sa nachádzajú na Dlhej ulici v Prievidzi na 1. nad

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Prievidza

249,000 € 1702 €/m²

iba u nás prenajom zariadeneho 1izb bytu

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Nábrežná | 35 m²

Hladáte si príjemne bývanie v 1 izb byte? Ponúkame vám byt na Nábrežnej ulici na 5p s balkonom

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

430 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NOVÝ DOMOV V MOJMÍROVCIACH: Kvalitná novostavba s flexibilnou dispozíc

Reality Mojmírovce

3 izbový byt | Nezadaná | 62 m²

NOVÝ DOMOV V MOJMÍROVCIACH: Kvalitná novostavba s flexibilnou dispozíciou. Aktuálne prebieha vý

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Mojmírovce

149,900 € 2418 €/m²

Exkluzívna ponuka- predaj pekneho 3 izb bytu o výmere 78m2

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | M.R. Štefánika | 78 m²

Hladáte si bývanie bez dalších investicíí aj zo zariadením?Ponúkame na predaj pekne a kvalitne

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

134,900 € 1729 €/m²

Iba u nas predaj 804m2 pozemku v Nových Zamkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 804 m²

Hladate si pozemok v Nových Zamkoch.?Ponukame vam pozemok o rozlohe 804m2 so starším domom ktor

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

119,990 € 149 €/m²

Dom so zimnou záhradou a obytnou prístavbou, 283 m2, Čierny Balog

Reality Čierny Balog

Rodinný dom | Švermova | 283 m²

HĽADÁTE PRIESTOR PRE RODINU, SÚKROMIE AJ VIAC MOŽNOSTÍ VYUŽITIA? HĽADÁTE DOM, KTORÝ UŽ PREŠIEL

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Čierny Balog

215,000 € 760 €/m²

PREDAJ: Nasťahujte sa hneď - rodinný dom v Jurovej, 132 m 2

Reality Jurová

Rodinný dom | Nezadaná | 132 m²

Dobré Reality - silná slovenská realitná sieť exkluzívne ponúka v obci Jurová pokojné bývanie s

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Jurová

179,900 € 1363 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj výstavby domov, Dubník, Dubník, Nové Zámky

Reality Dubník

Pozemok pre rodinné domy | Dubník | 1,245 m²

Ponúkame Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Dubník 20 km od mesta Nové Zámky, 19

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dubník

17,000 € 14 €/m²

Na predaj veľká, lukratívna komerčná budova v centre Rimavskej Soboty

Reality Rimavská Sobota

Polyfunkčný objekt | 500 m²

Ponúkame Vám na predaj rozsiahlu lukratívnu komerčnú budovu v centre mesta Rimavská Sobota. Bud

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Rimavská Sobota

Cena dohodou

Na prenájom rôzne lukratívne komerčné priestory v multifunkčnom areáli

Reality Hnúšťa

Obchodné priestory | 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruované, moderné komerčné, obchodné či kancelárske priestory v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Hnúšťa

Cena dohodou

DOBRÉ REALITY ponúkajú na prenájom pekné komerčné priestory na obchod

Reality Rimavská Sobota

Polyfunkčný objekt | 300 m²

Ponúkame Vám zaujímavé, pekné priestory, vhodné na rôzne druhy podnikania. V lukratívnej budove

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na prenájom Rimavská Sobota

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23079)