Rodinný dom | Ružová | 130 m²
Dobré Reality ponúkajú na predaj rodinný dom v obci Kravany nad Dunajom, v príjemnej lokalite n
75,000 € 577 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 145 m²
Dobré Reality ponúkajú na predaj rodinný dom v príjemnej obci Svinná pri Trenčíne, vhodný na tr
180,000 € 1241 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²
Dobré Reality ponúkajú na predaj rodinný dom v obci Kamenín, situovaný pri hlavnej ceste. Dom s
75,000 € 536 €/m²
3 izbový byt | M.R. Štefánika | 78 m²
Hladáte si bývanie bez dalších investicíí aj zo zariadením?Ponúkame na predaj pekne a kvalitne
134,900 € 1729 €/m²
2 izbový byt | A. Stodolu | 57 m²
Ponúkame Vám na prenájom krásny slnečný byt v novostavbe v lokalite Starého sídliska v Prievi
545 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 90 m²
Exkluzívny prenájom .Ponúkame na prenájom štýlový RD novostavbu situovanú v pokojnej a vyhladáv
1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Orná pôda | Piešťanská | 1,473 m²
V zastúpení vlastníkov, EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pozemok o výmere 1473m2 (š.22x60 s príst.
49 €/m2 49 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Dlhá ulica | 36 m²
Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu v administratívnej budove na Dlhej ulici v Prievidzi. Kance
295 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Andreja Kmeťa | 1,397.08 m²
PREDAJ: Rozsiahla historická budova v centre Banskej Štiavnice s možnosťou prestavby na apartm
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 30 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske a prevádzkové priestory v budove Allianz, na Záhradníckej
1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Bélu Bartóka | 10 m²
Ponúkame Vám do prenájmu stánok o rozlohe cca 10 m2 v priamom centre mesta Rimavská Sobota. St
100 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 64 m²
Spoločnosť Dobré reality s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačný dom s možnosťou trval
149,000 € 2328 €/m²
Polyfunkčný objekt | 500 m²
Ponúkame Vám na predaj rozsiahlu lukratívnu komerčnú budovu v centre mesta Rimavská Sobota. Bud
Cena dohodou
Obchodné priestory | Železničná | 155 m²
RK Dobré Reality ponúka na predaj výnimočnú komerčnú nehnuteľnosť s výbornou viditeľnosťou a st
229,000 € 1477 €/m²
4 izbový byt | Sobôtka | 92 m²
Ponúkame Vám veľký štvorizbový byt s priestrannou lodžiou, dvomi kúpeľňami a vlastným kondenzač
129,900 € 1412 €/m²
1 izbový byt | T. Vansovej | 36 m²
Ponúkame Vám na prenájom 1 - izbové novo-zrekonštruovane byty v Prievidzi na ulici T. Vansovej
360 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Dlhá ulica | 10 m²
95 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Garáž | dlhá ulica 3 | 39 m²
Ponúkame vám na prenájom garáž/skladový priestor spolu s vonkajším parkovacím miestom v zóne 1
195 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Neded | 96 m²
Dobré Reality Vám ponúkajú na predaj krásny, priestranný a svetlý 3-izbový byt po rekonštrukcii
97,000 € 1010 €/m²
Rodinný dom | 170 m²
Hladáte si bývanie v peknom rodinnom domčeku? Ponúkame Vám na predaj krásny rodinný dom v Šuran
229,990 € 1353 €/m²
2 izbový byt | Svätoplukova | 54 m²
Ponúkame Vám na prenájom krásny luxusne prerobený priestranný 2 izbový byt v Prievidzi. Samotn
495 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Garsónka | Lúčna | 21 m²
Ponúkame Vám na prenájom exkluzivnu garsónku v Prievidzi na ulici Lučna 43 . Samotny byt sa nac
370 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Zvolenská Cesta | 173 m²
HĽADÁTE STABILNÉ A FLEXIBILNÉ PODNIKATEĽSKÉ ZÁZEMIE S VÝBORNOU DOSTUPNOSŤOU, BEZPEČNOSŤOU A MOŽ
1,300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Považská | 140 m²
Dobré reality ponúkajú na predaj 4 i rodinný dom v Nových Zámkoch, v časti za tromi mostami, v
205,000 € 1464 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.