Predaj apartmánu, Kúpelná, Kúpelná, Nové Zámky

Reality Podhájska

Apartmán | Kúpelná | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj murovaný penzión s tromi samostatnými apartmánmi v obci Podhájska s term

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Podhájska

235,000 € 1175 €/m²

DOBRÉ REALITY - Výhodné ceny - Prevádzkové a skladové priestory

Reality Handlová

Obchodné priestory | Osada Sovietskej armády | 30 m²

Ponúkame vám na prenájom rôzne komerčné, prevádzkové a skladové priestory v Handlovej, na ulici

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Handlová

1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Beauty priestory - 3B Office, Zvolenská cesta, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Zvolenská Cesta | 13 m²

HĽADÁTE MIESTO PRE VAŠE SLUŽBY ZDRAVIA A KRÁSY? Priestor, kde môžete vytvoriť vlastné štúdio a

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

350 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

Dobré Reality ponúkajú na predaj vidiecky dom v obci Čata

Reality Čata

Rodinný dom | Kostolná | 120 m²

Dobré Reality vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj vidiecky dom v obci Čata – pokojné býv

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Čata

30,000 € 250 €/m²

Kúpa rodinného domu, Poprad

Reality Poprad

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám ihneď obývateľný rodinný dom: - lokalita: Poprad - Veľká, Veľký

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na kúpa Poprad

320,000 € 3556 €/m²

PREDAJ: Investičný objekt v obci Kunešov, okres Žiar nad Hronom

Reality Kunešov

Obchodné priestory | Nezadaná | 230 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť ponúka na predaj budovu bývalej školy v obci Kune

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Kunešov

69,000 € 300 €/m²

DOBRÉ REALITY -PREDAJ - Rodinný dom v obci Kremnické Bane, okres Žiar

Reality Kremnické Bane

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci k

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Kremnické Bane

Cena dohodou

Predaj výstavby domov, Jasová, Jasová, Nové Zámky

Reality Jasová

Pozemok pre rodinné domy | Jasová | 764 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Jasová, 17 km od mesta Nové Zámky, 16 km od term

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Jasová

21,000 € 27 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! POZEMOK vo vychytenej lokalite na predaj!

Reality Vinohrady nad Váhom

Orná pôda | Nezadaná | 3,410 m²

Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s r. o. ponúka na predaj pozemok, ktorý bol kedysi využívaný

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Vinohrady nad Váhom

33,100 € 10 €/m²

Na predaj stavebné pozemky pre rodinné domy.

Reality Nová Dedina

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 683 m²

Dobré reality Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu s rozlohou 683

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Nová Dedina

63,000 € 92 €/m²

Ranč s penziónom pri Podhájskej

Reality Čechy

Priestor pre výrobu | 917 m²

Ponúkame na predaj Veľký ranč s penziónom v obci Čechy 10km od Podhájskej. Kapacita ubytovania

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Čechy

450,000 € 491 €/m²

Predaj výstavby domov, Farná, Farná, Levice

Reality Farná

Pozemok pre rodinné domy | Farná | 1,400 m²

Dobré reality vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok v širšom centre obce Farná, okres Levice,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Farná

17,000 € 12 €/m²

Stavebný pozemok Andovce

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | Andovce | 1,099 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v tichej lokalite obce Andovce. Plocha: pozemku 1099m2

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Andovce

79,000 € 72 €/m²

Novinka
Novinka

Dobré reality - Polyfunkčný objekt na predaj

Reality Tekovské Lužany

Polyfunkčný objekt | Poštová | 580 m²

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt v obci Tekovské Lužany, s potenciálom investičného vy

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Tekovské Lužany

Cena dohodou

Ponúkame na predaj 3-izb. rodinný dom v obci Dvory nad Žitavou.

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Hlavná | 112 m²

Hľadáte bývanie, kde sa stačí len nasťahovať a vybaliť kufre? Ponúkame na predaj tento tehlový

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

113,000 € 1009 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Bardoňovo

Reality Bardoňovo

Rodinný dom | Nezadaná | 107 m²

Spoločnosť Dobré reality Vám ponúka na predaj idylický rodinný dom nachádzajúci sa v obci Bardo

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bardoňovo

72,000 € 673 €/m²

Ponákame na prenájom 1-izb. byt v nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Komárňanská | 38 m²

Ponúkam na prenájom špecifický 1-izbový byt v Nových Zámkoch na ulici Komárňanskej, ktorý spája

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

470 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Exkluzívne, pozemok pri Váhu s malou chalúpkou, murovanou pecou a pivn

Reality Neded

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 550 m²

Nenechajte si ujsť príležitosť stať sa majiteľom tohto výnimočného pozemku, ktorý poskytuje ide

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Neded

29,900 € 54 €/m²

Pozemok pre rekreačnú výstavbu - investícia - rekreácia, 6692 m2

Reality Čierny Balog

Rekreačný pozemok | Brotovo | 6,692 m²

BRÁNA DO PRALESA - PROJEKT, KTORÝ VIDÍ LEN TEN SPRÁVNY KUPUJÚCI. DOBRÉ REALITY - silná slovens

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Balog

50 €/m2 50 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj rodinného domu, Rúbaň 45, Rúbaň 45, Nové Zámky

Reality Rúbaň

Rodinný dom | Rúbaň 45 | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný rodinný dom v obci Rúbaň, 28 km od mesta Nové Zámky, 30 km od me

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Rúbaň

37,000 € 463 €/m²

Rodinný dom so záhradou a historickým mlynom, 90 m2, Medovarce

Reality Medovarce

Rodinný dom | Nezadaná | 371 m²

RODINNÝ DOM SO ZÁHRADOU A HISTORICKÝM MLYNOM Pokojné vidiecke bývanie s priestorom pre život, z

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Medovarce

149,900 € 404 €/m²

DOBRÉ REALITY - Prevádzkové a obchodné priestory, Námestie Prievidza

Reality Prievidza

Obchodné priestory | Námestie Slobody | 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne a prevádzkové priestory v lukratívnej a najlepšie vidi

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Dvojgeneračný RD v Ludaniciach, tichá ulica

Reality Ludanice

Rodinný dom | 320 m²

Ponúkame Vám poschodový, dvojgeneračný rodinný dom so samostatnými vchodmi, tichá ulica, mimo h

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Ludanice

185,000 € 578 €/m²

Na prenajom najlacnejšie komerčne priestory v Prievidzi.

Reality Prievidza

Kancelárie, administratívne priestory | Dlhá | 123,456 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu v administratívnej budove na Dlhej ulici v Prievidzi. Kanc

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

100 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8515)
Rodinné domy na predaj (23079)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie